Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uzulme canim o da sana ve esine sefaatci olacak insaallah, meleklerimizle ahirette bukusacagiz boyle dusununce rahatliyor insan :)
Valla benim bat da degisebilir cnku bir kac gun degisiyor bazen yine de heyecan yapmiycam :KK70: gecikme olsa bile test yapamayabilirim esimin memleketindeyizz eczane bulmam cok zor bakalim kismet yine de :) senin regl duzenin degismis olabilir benm ilk ay normal zamanda ikinci ve ucuncu cok baska olmustu snra yine duzene girdi relax ol yeter rahmin de toparlanmaya ihtiyaci var :)
Herşey hemen olsun istiyor insan işte cnm ya :)

Kızlar dün kahverengi geldi adet oluyorum sanırım bugünde açık kahve az az gelmeye devam ediyor. Doktorumu aradım beta bakalim diyor anlamadim sizce neyden şüpheleniyor gebelik olabilirmi yaa boşuna umitleniyorum şimdide :KK43: progestan kullanmıyor olsaydın adet derdim ama gel bakalım testle kesinlestirelim dedi böyle kahverengi akıntı olup hamile olan varmı aranızda???

Kızlar dün kahverengi geldi adet oluyorum sanırım bugünde açık kahve az az gelmeye devam ediyor. Doktorumu aradım beta bakalim diyor anlamadim sizce neyden şüpheleniyor gebelik olabilirmi yaa boşuna umitleniyorum şimdide :KK43: progestan kullanmıyor olsaydın adet derdim ama gel bakalım testle kesinlestirelim dedi böyle kahverengi akıntı olup hamile olan varmı aranızda???
Benim ilk gebelikte olmuştu, yerleşme kanaması deniyor ona eğer oysa. Kırmızı Yen'i kanama gelmemeli. Kahverengi Yen'i kanama değil.

Kanda hamilelik baktırmadın mı cnm?

Benim ilk gebelikte olmuştu, yerleşme kanaması deniyor ona eğer oysa. Kırmızı Yen'i kanama gelmemeli. Kahverengi Yen'i kanama değil.

Kanda hamilelik baktırmadın mı cnm?
Canım sanırım yerleşme kanaması az miktarda olup hemen bitiyor benim kahverengi katı kıvamlı geliyor anlamadım neden böyle ilk defa oldu yarin baktiricam kanda gebelik ama kırmızı gelmiyor

Canım sanırım yerleşme kanaması az miktarda olup hemen bitiyor benim kahverengi katı kıvamlı geliyor anlamadım neden böyle ilk defa oldu yarin baktiricam kanda gebelik ama kırmızı gelmiyor
Cnm benim ilk zaman sürdü kahverengi merak etme sen ama kan tahlili sen yaptır hayta genel kan değerlerine de baktır bir

Buarada normal idrardan yapılan testler regl kaç gün gecikince doğru sonuç veriyor bilen var mı?

Ben ilkinde8. Günde felan baya sonra yapmıştım.

Buarada normal idrardan yapılan testler regl kaç gün gecikince doğru sonuç veriyor bilen var mı?

Ben ilkinde8. Günde felan baya sonra yapmıştım.
Kisiye gore degisiyor. Bazilarinin adet gunu gelmeden cikiyor bazilari bir haftayi gecince anca cikiyor. Ben de 3 haftalikken ogrenmistim yani adete daha vardi testte cikmisti belirgin sekilde

Kisiye gore degisiyor. Bazilarinin adet gunu gelmeden cikiyor bazilari bir haftayi gecince anca cikiyor. Ben de 3 haftalikken ogrenmistim yani adete daha vardi testte cikmisti belirgin sekilde

Bakalım beklemeye devam o zaman cnm

Bence de biraz daha bekle bir kac gun gecerse test yaparsin yine de dayanamazsan regl gunu yap. Benim test almam cok zor oldugum yerde o yuzden kendimi yiyip durmuyorum nasil olsa ulasamiyorum suan diye icim rahat :dondurma:
Ahahaha

Ovulasyon testini koli ile sipariş etmiştim hediye 3-4 gebelik testi de vardı içinde. Koli içinde öyle kuzu kuzu yatıyorlar şu an :KK70:e

X