Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah hamilesindir canim. Rabbim hakkinda hayirlisini versin insallah .testini yaptir bir an önce icinde rahat etsin.

Test yaptırdın mı canım sonuç çıktı mı? Hiç bilmiyorum illa 14.günde mi adet olunmalı ama inşallah hamilesindir

Yok ya 1 hafta kaldı neredeyse

Ama ilk bat takibim gerildim
Benim de 4 gün kaldı biraz belirti var ama yumurtam çatlamış mı bilmediğim için umutlanmakla umutlanmamak arasında gidip geliyorum:) senin belirtin var mı?

Kızlar iyi geceler hepinize :)
Biz de eşimin kuzeninin tavsiyesiyle bir baharatçıdan macun ve çay karışımı yaptırdık . İçinde ne ararsanız var eşimle birlikte içiyoruz inşallah işe yarar .

ne mutlu size.
ben de eşime neler yaptım neler aldım da, sperm hizimizda sorun var diye. bal polen propolis, arı sütü, keçiboynuzu kürü vs. hiçbirini bir seferden fazla kullanmadı, hepsini ben tek yiyorum
ilaçları da var ekstradan, onları da günde bir yerine haftada bir alıyor. o da galiba yani artık sormuyorum alıyor musun diye.
bir gün hamile kalırsam eşime rağmen hamile kalmış olacam. ama hiç umudum yok 1 senedir aynı tas aynı terane. çok üzgünüm çok

Benim de 4 gün kaldı biraz belirti var ama yumurtam çatlamış mı bilmediğim için umutlanmakla umutlanmamak arasında gidip geliyorum:) senin belirtin var mı?

Valla normalde erken Doğum öncesi şişkinlik, göğüslerde hassasiyet, kasıklarda ağrı hafiften olurdu regl belirtisi. Şu an regl belirtisi yok. Ama ilk gebeliğimde de regl geçildiğinde regl olacak gibi tüm belirtilerim vardı. Şimdi bunlar dışında belirti bilen varsa söylesin :) ilk reglimi de ilaçla oldum Doğum sonrası kafam çok karışık cnm

Ay daha yakın senin haydi hayırlısı

Hepimiz için hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin inşallah ben de belirti bilmiyorum da buralarda okuduklarıma bakıp aa bende de var diyorum sadece işte:))

Hepimiz için hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin inşallah ben de belirti bilmiyorum da buralarda okuduklarıma bakıp aa bende de var diyorum sadece işte:))
Hayırlısı olsun Ne diyelim de regl belirtim bile yok su an bir hafta önce mutlaka olurdu, bir karışığım ki sorma :)

Test yaptırdın mı canım sonuç çıktı mı? Hiç bilmiyorum illa 14.günde mi adet olunmalı ama inşallah hamilesindir
Allah razı olsun kızlar yok bugün yaptırmadım her ay umutlanıp üzülüyorum inat ettim beklicem 1 2 gün daha dedim hem iğnenin etkisi hemde progestandan dolayı gecikmis olabilir bilmiyorum normalde sat 5 eylül ama...rabbim bizlerin kucaklarini tezden doldursun inşallah arkadaşlar.

Amin canım inşallah

A

Adet belirrtileriyle hamilelik belirtileribirbirine çok yakın. Adet olmazsın insaşşah. Ama iğneden sonra gecikme olabiliyor. Benim bi kere 14.gün sonra birinde 16 gün sonra birinde de 20 gün sonra adet olmuştum. Ama basit idrar testleri net iknci çizgi çıkarsa hamilesindir zaten

Kızlar ben de 03/10/2018 de çatlatma iğnesi oldum ve beklemedeyim. Ne zor şey bu bekleme süreci. Ah yaa. Paylaşalım en azından birbirimizle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…