Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin cnm

Allahım isteyen herkese nasip etsin

Ya kızlar ovulasyon yeri yapanlar ortalama kaçıncı günde yumurtla patlıyor? Benim 5 bitti yumurtada tık yok
Benim adet bittiktwn sonra 8. Gun gordum koyu cizgiyi yani adete tam 14 kala takvimin gosterdigi gün oldu bir gun onceside baya koyulasmisti ertesi gun t cizgi cok daha koyu oldu sonraki gun cizgi siliklesti. Herkesin bir olmaz o yuzden t vizgisi net koyu olana kadar devam

T de hayalet gibi belli belirsiz çizgi var gibi . Yok da diyebilirsin var da :)

en koyusu 24ü sonra açılıp yokolmuş. felaket tellallığı yapmak istemem ama canım bana artık koyulasmaz gibi geliyor. yakın zamanda düşük yaptın mı?

en koyusu 24ü sonra açılıp yokolmuş. felaket tellallığı yapmak istemem ama canım bana artık koyulasmaz gibi geliyor. yakın zamanda düşük yaptın mı?
Hiç hamile kalmadım ki daha 2.denememiz bu ay da. Doktor kontrolüne gitmiştim 2 ay önce bebek düşünüyoruz diye her şey gayet iyi demişt hatta çatlamak üzere olan yumurtayı da görmüştü o zaman

Kızlar nasılsınız var mı bir haber bende bugün yarın bekliyorum adet Olmayı :) akıntım var yanlız birkaç gündür. Ondan olsa gerek devamlı acaba adet mi oldum hissiyatı ile Lavobaya gidiyorum. Yeni test yapan çizgiyi gören göremeyen ya da çizginin fabrika çıkış yerini görebilmeyi başaran ( ben misali :) ) var mı ?

bir gun bile ara vermeden devam etmen gerekiyo bu testlerde tam net koyu gorunmuyoki t cizgisi belki gec yumurtluyosundur
Bilemiyorum ki benim uzayan şeffaf akıntı ve kasık ağrım olunca yumurtladım diye düşünmüştüm. Bir de doktor kontrolüne gittiğim ay da tam 12.gün oldu yumurtlama o yüzden geç yumurtladığımı düşünmüyorum sıvı alımını uzun süre değil de kısa süre kestiğim için olmuş olabilir mi böyle bir şey bilmiyorum onu da.

o zaman çatlamış gibi canım
İnşallah öyledir canım ya baya moralim bozuldu böyle olunca. Çarşamba 21.gün doktora gidip çatlamış mı diye test yaptırmayı düşünüyorum. Progesterona bakılıyormuş sanırım burada okudum onu da.

kafanda soru işareti kalmaması için yapabilirsin kafana takma canım

Belkide dedigin gibi sıvi alimiylada alakali olabilir bu konuyla alakali birgebenin gunlugu sayfasini youtube videolarinida izleyebilirsin.

Hiç hamile kalmadım ki daha 2.denememiz bu ay da. Doktor kontrolüne gitmiştim 2 ay önce bebek düşünüyoruz diye her şey gayet iyi demişt hatta çatlamak üzere olan yumurtayı da görmüştü o zaman

daha yeni baslamissiniz doktor hersey yolunda dediyse olur bence. nefret ediyorum bunu söylemekten ama sabır gerekiyor biraz. ben bir senedir sabrediyorum mecbur ve stres yapma lütfen en büyük düşmanımız stres. baktirmadiysan hormonlarina da baktir derim ben. onlar da duzgunse zaten teste atarim suçu yanlış ölçüyor diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…