Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hı bu arada naparım ben bak söyliyeyim, bi de rahat durmam. Nete girer adete birkaç gün kala gebelik testi, adet geçince gebelik öğrenen vs diye bi de yorumları okurum adet olana kadar :) anlıcağın rahat durmayanlardanım.. Hep sabır dua diyorum tabiki ama, işte o hissiyat yok mu, annelik aslında her bayanın doğuştan fıtratında olan birşey. Ve bu bekleyiş de ister istemez o var olan annelik hissiyatını en hatlarında yaşatıyor bize. Her belirtide galiba hamileyim duygusu :) hayırlısıyla beklicez arkadaşım
Bende bugun test yaptım. Adetime 4 gun var ama dayanamadım ve negatif cıktı. Zaten umutlu değildim ama insan üzülüyormuş. İlk defa test yaptım. Cok tuhaf bi psikolojiymiş. Şimdi herkesi daha iyi anlıyorum.

Bende bugun test yaptım. Adetime 4 gun var ama dayanamadım ve negatif cıktı. Zaten umutlu değildim ama insan üzülüyormuş. İlk defa test yaptım. Cok tuhaf bi psikolojiymiş. Şimdi herkesi daha iyi anlıyorum.
Canım benim, vakti saati vardır illaki. Rabbim tez zamanda çift çizgileri görmemizi nasip etsin sağlıklı hayırlı şekilde inşallah

Anladım tatlım hayırlı olsun senin adına çok sevindim darısı isteyen herkesin başına inşallah..
Canım ben 2 aylıkken kaybettim bebeğimi darısı sizlere olsun sağlıkla sıhhatle inşallah. bana da allahım ne zaman hayırlısını kısmet etmişse o zaman olur :)

Kizlar benim bat geldi. Umutlar önümüzdeki aylara kaldi.
Hayırlısı olsun canım, en azından stresten adetin geçikmemiş maşallah. Benim bir keresinde stresten ömrümde ilk defa adetim 1 hafta geç geldi. Dedim galiba gebelik geç Döllenme diye diye 1 haftanın sonunda test yaptım, tek çizgiyi gördüm Akşamı kanamam geldi :) düşün yani. Inşallah diğer ay Rabbim gönlüne göre verir

Hayırlısı olsun canım, en azından stresten adetin geçikmemiş maşallah. Benim bir keresinde stresten ömrümde ilk defa adetim 1 hafta geç geldi. Dedim galiba gebelik geç Döllenme diye diye 1 haftanın sonunda test yaptım, tek çizgiyi gördüm Akşamı kanamam geldi :) düşün yani. Inşallah diğer ay Rabbim gönlüne göre verir
Sagol canim benim adetim pek sasmaz gunü gunune olurum genelde. Insalah hepimiz icin hakkimizda hayirlisi Rabbim herkesin gonlune gorw hayirlisiyla versin.

Kızlar benimde bat 1 gün falan geçti test yaptım negatif önceki aylarda 10 gün gecikmişti sürekli böyle gecikecek mi ya umutlanıyor insan :KK43:

Bu hafta idrar yolu enf. İçin cipro kullandım. Bugün bitecek antibiyotiğim. Yarın regl olcam. Bebek için bir sorun olur mu bu ay ilk defa deneyecegiz korunmadan? Gerçi haftaya doktordan randevu aldim onada soracağım fakat sizlerde fikir verirseniz sevinirim:)

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
duskapani duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
Valensiya Valensiya
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
everytime_night everytime_night :anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
@ALTINIM
@rainbow4607
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
Bende adayim insallah dileklerimiz kabul olur

Hoşgeldin cnm

Allahım isteyen herkese nasip etsin

Ya kızlar ovulasyon yeri yapanlar ortalama kaçıncı günde yumurtla patlıyor? Benim 5 bitti yumurtada tık yok
Valla canım ben adetimin 9.günü başladım 13.günü sonuncuyu yaptım. Başka topiğe atmıştım fotografını hatta çatlamamış dediler bana:işsiz: bak buraya da atayım. Ben son günlerde su içmeden 1-1buçuk saat filan kalmıştım yani sanırım o yüzden yanlış yapmış da olabilirim ikisi aynı koyuluğa gelmeden silindi tekrar çizgi. Bir daha da yapmadım test. Normalde 12.gün benim çatlamam çünkü 26 günde bir adet oluyorum. 26-14=12 o gün kasık ağrım ve akıntım da oldu ama teste göre çatlamamış anlamadım ben bir şey. Bu test kafamı karıştırdı. Keşke yapmasaydım diyorum. Acaba gerçekten çatlamadı mı diye stres oldum.
F54F603E-9106-45A5-93AB-CBE5D3ADCA30.jpeg

Valla canım ben adetimin 9.günü başladım 13.günü sonuncuyu yaptım. Başka topiğe atmıştım fotografını hatta çatlamamış dediler bana:işsiz: bak buraya da atayım. Ben son günlerde su içmeden 1-1buçuk saat filan kalmıştım yani sanırım o yüzden yanlış yapmış da olabilirim ikisi aynı koyuluğa gelmeden silindi tekrar çizgi. Bir daha da yapmadım test. Normalde 12.gün benim çatlamam çünkü 26 günde bir adet oluyorum. 26-14=12 o gün kasık ağrım ve akıntım da oldu ama teste göre çatlamamış anlamadım ben bir şey. Bu test kafamı karıştırdı. Keşke yapmasaydım diyorum. Acaba gerçekten çatlamadı mı diye stres oldum.
Eki Görüntüle 2193214
Kızlar sizce ben devam etmeli miyim test yapmaya yoksa gerek yok mu artık? Yani 26günde bir adet olup da daha geç yumurtlama olma olasılığı var mı acaba?

X