Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla bende aldım kürtajdan sonra 12.günüm sağ kasık ağrım var sağdan yumurtluyorum dünden beri var hala kopkoyu çıkıyo yarın kan testi vercem beta sıfırlanmışsa yumurtlama yakındır o zaman

Haydi hayırlısı
İyi haberler olsun inşallah

Aynen ben de umutlanıyorum. İnşallaj listemizde bol hamile olur :)

Hayırlısıyla lohusalık sonrası ilk reglimi oldum bakalım, daha yeni yola başlayacağım

senin bi kere olmuş gene olur canım.
ben bir senedir boşa kürek çekiyorum. hiç çift çiZgi görmedim daha.
çok uğraştım eşimin spermleri hizlansin diye neler yaptim aldim fln. hepsini ben yedim sonra. bir senede 55 kilodan 65 kiloya firladim
hepsi de gobegime gitti gören hamile misin diye soruyor. bi de ordan yiyorum darbe

Kilo verirsin senin kilo iyi su an. Ben hamilelikte 7,5 aldım daha yolun yarısında. Onları veriyorum su an. Haftada bir veya iki yeşilçaylı süt detoksu yap iyi oluyor. İlk gün ödem ikinci gün kilo gidiyor.

İlkinde sürpriz olduğu için anlamadım ama şu an acayip stresliyim. Lohusalık sonrası regl olamadım diye nasıl kafaya takmıştım. Neyse ki ilaç kullanınca oldum cnm. Stres önemli...

kızlar gebelik testine para vermeye son ortadan ikiye kesin 2 kere kullanın tecrübeyle sabittir

benim de başımı stres yakıyor.
yapmiyim diyorum salladim diyorum ama gene kendimi gün sayarken buluyorum. 1 sene olunca denemeye başlayalı acaba daha kaç sene bekleyecem diye de düşünüyorum bazen. hiç mi olmayacak acaba
biz suni döllenme de istemiyoruz. bekleyecem yani
bu arada detoksu nasil yapıyorsun canim hiç duymadim ben biraz anlatir mısın?

Haftada max 2 gün yapacaksınız. 1 ayı da geçme. 1,5 litre sütü kaynat, kaynama noktasına gelince 1 yemek kaşığı yeşil çay ekle altını kapat. Sallama çay değil ama toz çay olacak. 5 dakika demlensin sonra yeşil çayı al. İçine 1 adet çubuk tarçın koy. Soğusun. Sonra gün boyunca sadece bunu ve 2 lt su içiyorsun. Herhangi bir sağlık sorunun yoksa deneyebilirsin

İlk gün 1 kg ödem atıyorsun genelde ikinci gün 1 kg kilodan gidiyor. Ona başladım ben de cnm

Son düzenleme:
Haber ver doktor sonrası. Amin cnm benzer durumlarımız
tamam canım yazarım 10.30 randevu çıktığım gibi yazarm. sağdan yumurtluyorum galiba her ay sağım ağrıyo benim bu seferde ağrıyo bi gidip anlicam psikolojik mi yoksa gerçekten artık vücudumu tanıyor muyum. dur bakalım belli olur ne olup olmadığı

Benim de hep Regl de ilk gün sağ kasığım ağrır :)

Hayırlısı git bakalım

Ne yapalım en kötü günümüz böyle olsun
Topiğimiz hamileyle dolsun
Amin diyen elleri görelim :)))
Amin canım :) bu arada ilk sayfadaki listedekilerden hamile olanlar var şu an ama sanırım bu konuya girmiyorlar diğer konularda gördüm hamile olduklarını:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…