Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yarın kontrol var bakalım kürtaj sonrası durumum nasıl iyi derse diş çekimim var dişimi mecburu ameliyatla aldırcam ondan sonra çocuk çalışmaları :KK54:

yarın kontrol var bakalım kürtaj sonrası durumum nasıl iyi derse diş çekimim var dişimi mecburu ameliyatla aldırcam ondan sonra çocuk çalışmaları :KK54:

İyi haberlerle dönersin inşallah

En azından kilo işe uğramıyorsun, hamilelikte aldığım kilolar ile cebelleşiyorum bir yandan:KK45:

Verdim canım 48 den 12 ye sonra da 3,90 a düştü. Ben adetimin geçmesini beklemeden test yapmıştım test yapmasam belki adet oldum sanırdım ama böylesi hayırlıymış.
Cnm zaten adet olunca yumurta atıyoruz öyle düşün her ay aslında kimyasal. Moral bozmadan devam et sen inş tez vakitte kucaklarımız dolacak

Kaybım için çok kırıcı şeyler söylediler. Yok zekat mı vermemişim, bir hatam yanlışım mı varmış da kaybetmişim ve daha nicesi...

Benim acım bana yetiyor zaten :KK43:
Ya bu insanlar uçmuşşşş
Lütfen kendine bunu yapma. Dinleme kimseyi lütfen. O kadar çok konuşuyorlar ki. Sen doğursan su içerken çömeltmeyi de öğretmediyse gene konuşacaklar. Sen iyi ol kalbini ferah tut. Bebeklerimizi kucağımıza alınca sallamayacağız kimseyi Allah’ın izni ile

Ya bu insanlar uçmuşşşş
Lütfen kendine bunu yapma. Dinleme kimseyi lütfen. O kadar çok konuşuyorlar ki. Sen doğursan su içerken çömeltmeyi de öğretmediyse gene konuşacaklar. Sen iyi ol kalbini ferah tut. Bebeklerimizi kucağımıza alınca sallamayacağız kimseyi Allah’ın izni ile

İstemdışı acı konuşulunca üzülüyorum işte.

İnşallah tez vakitte hamile kalır sağlıkla kucağımıza alırız.

Çok üzüldüm çok :KK43:

Nasil insan bunlar. Kime kalmis boyle seyleri sorgulamak. Cok sinirlendim bunu okuyunca. Ne hadsiz insanlar var!

Ne yazık ki varlar...
Lafın nereye gittğini bilmeden, düşünmeden, karşımdaki insan kırılır mı üzülür mü demeden, acısına saygı göstermeden hem de.

Öyle içim acıdı ki, zaten insanın içi yanıyor .Allah böyle insanları uzak tutsun inşallah:KK43:

Kaybım için çok kırıcı şeyler söylediler. Yok zekat mı vermemişim, bir hatam yanlışım mı varmış da kaybetmişim ve daha nicesi...

Sakın haa kimsenin dedigine aldiris etme onu sana veren kim alan kim.sorgulamak kimin ne haddine. bazen acaba bende oylemi yaptim boylemi yaptimda oldu diye dusunurken buluyom kendimi ama hemen silkelenip kendime geliyom ne olursa olsun o benim alnima oyle yazilmisti deyip kendime geliyorum. Bu konuda en buyuk örnek annem ve benim annem beni hic istememis hatta düsurmek icin yapmadigi kalmamis sonra pisman olup ya sakat dogarsam diye korkmaya baslamis bisey olmamis iste sapasaglam dogmusum cunku yasayacak gunum varmis annemin dedigi gibi sen kendini pamuklarada sarsaydin onun günu yoktu rabbim oyle uygun gördu bizimde imtahanimiz boyleymis. Acini o kadar iyi anliyorum ki bende cok ķötüyüm icim paramparca bugun kizimin mezarindan ayrilmayi hic istemedim. Yasamayan anlamiyo gercekten etraftakiler acini gorseler bile anlayamiyorlar.

çok komikler ya. burda bi tanıdığımın evlilik dışı çocuğu oldu. istemedi de. ama sağlıklı bir oğlan doğurdu. o mantıkla bu kızın kesinkes hamile kalmaması gerekiyordu zina yaptığı için. kız alman bu arada burda normal karşılanıyor böyle şeyler.
takma kafanı her kafadan bir ses çıkacak.
doğanın kanunu bu, sağlıksız bebek tutunamiyor sağlıklı bebek her türlü yaşama tutunuyor. bu seninle alakalı değil. kimsenin seni suçlamasına izin verme, kendine bile

Çok iyi anlıyorum seni canım. Benim ablam engelli malesef ki doğum hatasından dolayı olmuş. O zamanlar annemlere de çok demişler bu tarz laflar. Kara cahil ve kötü niyetli bu kişiler. Allah yanlarına bırakmıyor bu kötü niyetlerini. Sen üzülürsün tabiki ne desek de ama en iyisi böyle konuşanları hayatından çıkar. Görüşme konuşma. Bir gün aynısını bir şekilde yaşadıklarında sana gelip çok pişmanım diyecekler. Annem çok yaşadı bunu oradan biliyorum ve ilahi adalete güveniyorum.

Herkese teşekkürler, insanın doğasında var üzülüyor işte...

Bir de bunu bana diyenlerden birinin eşi düşük yaptı şimdi ikinciye hamile.

Allah hepimize tez vakitte bebek nasip etsin.

Buarada adet söktürücü ilaç sonrası ilk reglim geldi. Ama regl mi değil mi emin olamıyorum gelen kan çok temiz açık renkli. Reglideki yoğunluk renk yok.

İyicene aklım karıştı :KK43:

Adet söktürücü ilaçtan dolayı mı acaba, ilaç kullanan var mı aranızda kızlar ?

Sakın haa kimsenin dedigine aldiris etme onu sana veren kim alan kim.sorgulamak kimin ne haddine. bazen acaba bende oylemi yaptim boylemi yaptimda oldu diye dusunurken buluyom kendimi ama hemen silkelenip kendime geliyom ne olursa olsun o benim alnima oyle yazilmisti deyip kendime geliyorum. Bu konuda en buyuk örnek annem ve benim annem beni hic istememis hatta düsurmek icin yapmadigi kalmamis sonra pisman olup ya sakat dogarsam diye korkmaya baslamis bisey olmamis iste sapasaglam dogmusum cunku yasayacak gunum varmis annemin dedigi gibi sen kendini pamuklarada sarsaydin onun günu yoktu rabbim oyle uygun gördu bizimde imtahanimiz boyleymis. Acini o kadar iyi anliyorum ki bende cok ķötüyüm icim paramparca bugun kizimin mezarindan ayrilmayi hic istemedim. Yasamayan anlamiyo gercekten etraftakiler acini gorseler bile anlayamiyorlar.

Ben de oğlumun mezarına gitmek istiyorum ama eşim üzülüyorum diye götürmüyor :KK43: daha erken, kendini biraz daha topla diyor.

Mezardaki bebeğin annesi olmak zaten çok büyük yük. Her dik durmak istediğinde yoruyor, gücünü azaltıyor, acıtıyor.

X