Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun o zaman canım. Sen regl olmayı bekliyordun en son yazdıysan göremedim. Ne durumdasın?

Doktorun verdiği regl söktürücü ilacı kullanıyorum birkaç güne bitecek. İlaç bitince gelecek inşallah canım.

Herkesin derdi başka işte, siz şu an regl olmamayı ben ise olmayı bekliyorum :)

Doktorun verdiği regl söktürücü ilacı kullanıyorum birkaç güne bitecek. İlaç bitince gelecek inşallah canım.

Herkesin derdi başka işte, siz şu an regl olmamayı ben ise olmayı bekliyorum :)
Evet canım ya hayırlısı işte inşallah hepimizin kucağı bir an önce dolar sağlıklı bebeklerle:dua:

i

incir kuru yumurtayi gelistirip buyutuyo havucu sadece catlatmak icin 10. gunden sonrami ne yapiyoduk hatirlamiyorum. nette yazar . ama incir kuru yum. catlamazsa kist yapiyo dikkatli olmak lazim.
O yuzden havuc suyuyla birlkte tuketlmesi gerekiyo. Ibrahim saracoglundan dinlemstm tek basina cok etkili olmyablr mutlaka ikisini birlkte kullanin diyor
Delirella Delirella Greensey Greensey
Tarifi soran olmus, 3orta boy havucu bikac parcaya bolup yarim litre suya atiyorum kaynamaya basladiktan itibaren 15dakika kisik ateste kaynatiyrum. Ayni anda 7-8 inciri de ayri kapta yarim litre suyla yine kisik ateste kaynamaya basladiktan itibaren 20dk kaynatiyorum. Ikisi de ilidiktan snra brbrne karstrp iciyorum gunde 1 bardak. Sabah ve aksam olarak da tuketilebilir.

Sabahlari ve aksamlari ac karnina sogan kuru iciyorum aksamlari tok karna incir&havuc kuru iciyorum
Onemli olan noktalar, havuclarin esneyen gecmis olanlari degil kutur kutur olanlari secilmeliymis. Kesinlikle kisik ateste kaynamaliymis ve kesinlikle ayni kapta kaynatilmamaliymis.
Bu arada gecen ay gebelik olusmamasinin sebebini buldum sanirim. Ben 28gunde bir oluyormus gibi hesapladm yumurtlama tarihini halbuki hep gec hastalandigimdan gec yumurtluyormusum. Son adet tarihimden 14gun geriye saydigimda yumurtlama tarhimin bos oldugunu yani iliski olmadigini farkettim. Bu ay ovulasyon testi kullanicam, hadi hayirlisi..

O yuzden havuc suyuyla birlkte tuketlmesi gerekiyo. Ibrahim saracoglundan dinlemstm tek basina cok etkili olmyablr mutlaka ikisini birlkte kullanin diyor
Delirella Delirella Greensey Greensey
Tarifi soran olmus, 3orta boy havucu bikac parcaya bolup yarim litre suya atiyorum kaynamaya basladiktan itibaren 15dakika kisik ateste kaynatiyrum. Ayni anda 7-8 inciri de ayri kapta yarim litre suyla yine kisik ateste kaynamaya basladiktan itibaren 20dk kaynatiyorum. Ikisi de ilidiktan snra brbrne karstrp iciyorum gunde 1 bardak. Sabah ve aksam olarak da tuketilebilir.

Teşekkürler cnm

Günaydin :)
ben de bati bekliyorum birkac gun var bu ay ovulasyon gunlerini bos gecirdigimizden ümidim yok onumuzdeki aya odaklandim. Sen regl oldun mu?

Beklemeye devam diyorsun.
İsle bitti, olmadım bekliyorum, çıkmadık candan ümit kesilmez ❤️

X