Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

35 yaş altında doktor risk olasılığı düşük diyorsa nifty e boşa para vermeyin

35 yaş altında doktor risk olasılığı düşük diyorsa nifty e boşa para vermeyin
Başın sağ olsun canım seni anlayamam ama çok zordur kesinlikle. Ben 4 yıl vajinusmus illetiyle uğraştım yendim 1 senedir de bebeğim olmuyor. Hiç bir sorun yok. Öyle üzgünüm ki

Rahim keseyi içerde tutmadı cnm, ne olduğunu anlayamadan suyum geldi Doğuma alındım.2 hafta sonra bebeğime oda bakacakken bugün namazını kılıp mezara verdik
Rabbim sabirlik versin cnm gene olur ins allahtan umudunu kesme cok uzuldum gerçekten

Bu konuyu geçen yıl bebeğimi erken Doğumla kaybettiğinde açmıştım. Tekrar hamile kaldım ve yine kaybettik Açımın tarifi yok...

Rabbim tüm hamileleri korusun...
Başın sağolsun canım çok üzüldüm nedeni neymiş neden erken doğum oluyormuş

Başın sağolsun canım çok üzüldüm nedeni neymiş neden erken doğum oluyormuş
Bu kez enfeksiyon Yoktu ama rahim keseyi dışarı itti, geri itemediler. Kasılmam olurmuş son ana gelene kadar ama ben kasılmayı hissetmedim iki erken Doğum sebebi de farklı yani.

Bu kez enfeksiyon Yoktu ama rahim keseyi dışarı itti, geri itemediler. Kasılmam olurmuş son ana gelene kadar ama ben kasılmayı hissetmedim iki erken Doğum sebebi de farklı yani.
Çalışıyormuydun hamilelikte rabbim hayırlısını ile verir inşallah canım benim minnoşu izlerken bile gözlerim doluyor kimse Hasret kalmasın bu nimete

Çalışıyormuydun hamilelikte rabbim hayırlısını ile verir inşallah canım benim minnoşu izlerken bile gözlerim doluyor kimse Hasret kalmasın bu nimete
Çalışıyordum da zaten bayram sonrası oldu çalışmıyorlarmış cnm...

Amin
Rabbim kimseye yaşatmasın yaşadıklarımı... acısı derin

Çalışıyordum da zaten bayram sonrası oldu çalışmıyorlarmış cnm...

Amin
Rabbim kimseye yaşatmasın yaşadıklarımı... acısı derin
Amin canım ikitane şefaatçin seni cennette bekliyor inşaallah bu Dünyada destekçi olacak bir evladında olur

Sabrın sonunda elbet evladını kucağına alacaksın dayanmaya çalış canım birdaha hamile kaldığında çalışma evde kendine çok iyi bakmalısın
Umarım annelik bana da nasip olur
İşten komple çıkamam cnm rapor alabilirim ancak, özel sigorta olmasa gittiğim doktorun vizitesi 650 TL, bana çok maliyeti. Doğumdan bahsetmiyorum bile. 4-5. Aydan sonra devamlı raporla olacak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…