Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetime 3 4 gun kala bu sabah test yaptim canim ve negatif cikti sanirim hamile degilim ve cok uzuldum :KK43: gogus uclarim dokundum halde agirmaya basladilar adet olucam heralde :KK43:
Kan vermedin mi hala emin olmak için kana baktırman lazım idrar testleri herzaman güvenilir değildir canım yada bekle nasipse vardır lekelenmenin sebebi yumurtlama da olabilir baz8ları nadirde olsa öyle olabiliyormuş

adetime 3 4 gun kala bu sabah test yaptim canim ve negatif cikti sanirim hamile degilim ve cok uzuldum :KK43: gogus uclarim dokundum halde agirmaya basladilar adet olucam heralde :KK43:
Geç döllenme ise çıkmayabilir adet gecikmesini bekle. Belirtiler adet ile aynı oluyor

Eklentiler

• IMG_20190527_165937.jpg
    IMG_20190527_165937.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20190527_165843.jpg
    IMG_20190527_165843.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 36
adet oldum cnm bugun malesef ve cok uzgunum :cry: acaba sogan kuru denesemmi? deneyip ilk aydan cok hamile kalan varmis
İstiyorsan dene canım tahlillerini falan yaptırdın mı hiç bir soun varmı kaçıncı gün bugün tahlillerini yaptırsan iyi olurdu tatil girdi ama pazartesi açık biryer bulursan yaptır sağlık ocağı bile our

İstiyorsan dene canım tahlillerini falan yaptırdın mı hiç bir soun varmı kaçıncı gün bugün tahlillerini yaptırsan iyi olurdu tatil girdi ama pazartesi açık biryer bulursan yaptır sağlık ocağı bile our
:cry: tahlillerimi yaptirdim cnm cok sukur herseyin yolunda kolay hamile kalirsin dedi doktor ama bu ucuncu ayimiz olucak ucuncu ay denicez

:cry: tahlillerimi yaptirdim cnm cok sukur herseyin yolunda kolay hamile kalirsin dedi doktor ama bu ucuncu ayimiz olucak ucuncu ay denicez
Her ay yapılması lazım canım her adet bir önceki ile aynı olmuyor değerler yaptırabilirsen iyi olur birde yaptırınca biraya atarsın bakarız olurmu benim tahlillerim hep olumsuz çıkardı doktor eski sonuçlarımı görünce buba göre çocuğun okmaz derdim dedi ama ben ilaç yerine ibrahim saraçoğlunun kürlerini kullandım çok iyi geldi bir ayda düzeldi o bozuk tahliller doktor şoke oldu o nedenle her ay yaptırmal8s8n ki bir sorun olursa erken müdahale olabilsin

Kızlar merhabalar. 4 ay önce kist patlamasından laparoskopi ameliyatı olmustum. Doktorumuz gebelik icin uygunsun demişti. Fakat biz taşındık, şehir değiştirdik, o süre icinde düzenimiz oturana kadar en azından bebek düsünmüyorduk. Bu ay 2 kere korunmasız iliski yasadık. Önceki düzenli denemelerde tutmayınca bu ayki durumu cok önemsemedim ama bugün tuvalette idrarımda ufak kahverengi parçalar gördüm. Daha önce boş gebelikten düşük yapmıştım ama bu şekilde değildi. Adetime 6 gün var. Hava değişimine bağladığım bür halsizliğim vardı fakat bugün endişelendim. Doktora gitmek icin erken diye düşünüyorum. Öneri veya yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻

Kızlar merhabalar. 4 ay önce kist patlamasından laparoskopi ameliyatı olmustum. Doktorumuz gebelik icin uygunsun demişti. Fakat biz taşındık, şehir değiştirdik, o süre icinde düzenimiz oturana kadar en azından bebek düsünmüyorduk. Bu ay 2 kere korunmasız iliski yasadık. Önceki düzenli denemelerde tutmayınca bu ayki durumu cok önemsemedim ama bugün tuvalette idrarımda ufak kahverengi parçalar gördüm. Daha önce boş gebelikten düşük yapmıştım ama bu şekilde değildi. Adetime 6 gün var. Hava değişimine bağladığım bür halsizliğim vardı fakat bugün endişelendim. Doktora gitmek icin erken diye düşünüyorum. Öneri veya yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻
Daha adet bile değilsin cnm hamile isem bile embriyo o kadar büyümemiştir

Bu konuyu geçen yıl bebeğimi erken Doğumla kaybettiğinde açmıştım. Tekrar hamile kaldım ve yine kaybettik 😞 Açımın tarifi yok...

Rabbim tüm hamileleri korusun...
AAAA cok üzüldüm cnm erken doğummu neden oldu gecen liste için konusuyorduk:KK43::KK43:

Bu konuyu geçen yıl bebeğimi erken Doğumla kaybettiğinde açmıştım. Tekrar hamile kaldım ve yine kaybettik 😞 Açımın tarifi yok...

Rabbim tüm hamileleri korusun...
Canım benim ne oldu nasılsın bende tekrardan seni merak ettiğim için buraya gelmiştim bende çok zamanlar geçirdim cevap yaz konuşalım

X