Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün test yaptım dayanamadım negatifi gördüm 😂 çok erken yaptım ama bir umut ya tutarsa dedim 😂😂 elimde 2 adet gebelik testi kaldı inş dayanabilirim 😂🤓
Bat ne zaman dayanmaya çalış bende hep öyleydim hatta evde test olmayınca rahat bile olamıyordum sanki evde ekmek yokmuş gibi ama dün o kadar emin hissetmeme rağmen kaç aydır test almıyordum çünkü çok dakik adet olduğum için gerek bile kalmıyordu test yapmama biraz zor ama alışıyorsun ama sabret canım

Bat ne zaman dayanmaya çalış bende hep öyleydim hatta evde test olmayınca rahat bile olamıyordum sanki evde ekmek yokmuş gibi ama dün o kadar emin hissetmeme rağmen kaç aydır test almıyordum çünkü çok dakik adet olduğum için gerek bile kalmıyordu test yapmama biraz zor ama alışıyorsun ama sabret canım
Bat 16 canım 1 Mayıs’ta pik oldu 2 de çatladı. Aynen ya sabır diyip ertelicem son günler yapıcam

Tuz bir de ödem yapar canım ya hele ki sıcak havalarda :KK43: aman diyim dikkat et❤️
Hamilelik önceside aynı sorunlarım vardı amatwk tek tansiyonum yükselmezdi düserdi o nedenle hep tuzlu tüketmem gerekirdi aslında vsnim vücudum şekere karsı bi hassasiyeti var kanşerimi ani yükseltir ondan sonra tansiyonum büyüğü 7 ye kadar düşerdi ee dizeltmek icin mecbur tuzlu yiyecen oda bu sorunları art8rdı evlenmeden önce daha çok kalp sorunu nab8z sorunu yaşard8m nabzım 140 lar8 bile gördü hata tansiyon aletleri ölçemedi tansiyonumu acillerde ani kalp črpıntıcı sıkışma acıma südekli bunlarla uğraşırdım hamileliğin başından beri iki defa oldu şükür daha k9tü sorunlarla karşılaşabilirdim hamdolsun diyelim yinede

:eek:
Aynen canım zaten çok severim limonu ekşiyi
Canım tuza yüklenme bak benim halimin sebebi tuz sen uzan ayaklarının altona bir yastık koy hemen düzelir diyabet hastaları böyle yapar sulu şeyler tiketemedikleri için ayakların altina yükselti koyarlar y7kseklerde asla uzanmaz aksi halde beyin kanaması riski artar Allah kolaylık versin tüm hamilelik belirtilerini yasiyor galiba

Hamilelik önceside aynı sorunlarım vardı amatwk tek tansiyonum yükselmezdi düserdi o nedenle hep tuzlu tüketmem gerekirdi aslında vsnim vücudum şekere karsı bi hassasiyeti var kanşerimi ani yükseltir ondan sonra tansiyonum büyüğü 7 ye kadar düşerdi ee dizeltmek icin mecbur tuzlu yiyecen oda bu sorunları art8rdı evlenmeden önce daha çok kalp sorunu nab8z sorunu yaşard8m nabzım 140 lar8 bile gördü hata tansiyon aletleri ölçemedi tansiyonumu acillerde ani kalp črpıntıcı sıkışma acıma südekli bunlarla uğraşırdım hamileliğin başından beri iki defa oldu şükür daha k9tü sorunlarla karşılaşabilirdim hamdolsun diyelim yinede
Aynen büyük şeyler değil ama yüksek tansiyon önemli cnm

Eklentiler

• 8BF5BA08-94DF-47EC-8B3C-F6759233339A.jpeg
    8BF5BA08-94DF-47EC-8B3C-F6759233339A.jpeg
    218,3 KB · Görüntüleme: 34
X