Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pko lu oldugumu ogrendım bugun klomen ve estrofem kullanıyorum sımdıye kadar hıc adet gecikmesi yasamadım Pko ilk kez karsılasoyırum

Burda herkes hamile mi yoksa isteyenler de var mı hala ben hamile degılım su an

Burda herkes hamile mi yoksa isteyenler de var mı hala ben hamile degılım su an

İsteyenler de var, isteyip hamile kalanlar da cnm. Geçen yıl Temmuz’da açtım bu konuyu Mart’ta geçen ay hamile kaldığımı öğrendim. Rabbim herkese nasip etsin hayırlısıyla

Kızlar bende malum hazırlıklarla uğraşıyorum nasılsınız iyisiniz inşaAllah yeni hamileler varmı bende merak ettim site drğişince herkes soğudu burdan herhalde :)

Kızlar bende malum hazırlıklarla uğraşıyorum nasılsınız iyisiniz inşaAllah yeni hamileler varmı bende merak ettim site drğişince herkes soğudu burdan herhalde :)
Aynen ben de yokluyorum var mı diye de ses yok :)

Maşallah 32 olmuşsun cnm❤️
Hayırlısıyla ben de görürüm inşallah

Aynen ben de yokluyorum var mı diye de ses yok :)

Maşallah 32 olmuşsun cnm❤
Hayırlısıyla ben de görürüm inşallah
Öyle oldu valla evde temizlik peşindeyim koşuştufmaca alışveriş derken vakit kalmıyor şimdi cam perde temizliği falan yapıyorum ağırlaşmadan yapayım dedim dinlene dinlene yapıyorum çok şükür temizlik yaparken ağrı s8ı yok yorulunca bi oluyor okadar olur gdcs hiç uyuyamadm bende kalk8p temizlik bari yapayım dedim bir sıkıntın inşaAllah varmı bi tehliken doktor ne diyor

Öyle oldu valla evde temizlik peşindeyim koşuştufmaca alışveriş derken vakit kalmıyor şimdi cam perde temizliği falan yapıyorum ağırlaşmadan yapayım dedim dinlene dinlene yapıyorum çok şükür temizlik yaparken ağrı s8ı yok yorulunca bi oluyor okadar olur gdcs hiç uyuyamadm bende kalk8p temizlik bari yapayım dedim bir sıkıntın inşaAllah varmı bi tehliken doktor ne diyor
Canım çok yorulma, yok mu yardımcı olacak biri sana ?

Biraz riskli, 15 günde bir kontrole gidiyorum. Daha 2.aydayım ama tatile de izin vermiyor doktor. Serklaj sonrası zaten uzun yolculuk hiç vermiyor. İnşallah bu kez bebeğime sağlıkla kavuşurum cnm

Canım çok yorulma, yok mu yardımcı olacak biri sana ?

Biraz riskli, 15 günde bir kontrole gidiyorum. Daha 2.aydayım ama tatile de izin vermiyor doktor. Serklaj sonrası zaten uzun yolculuk hiç vermiyor. İnşallah bu kez bebeğime sağlıkla kavuşurum cnm
Riskin varsa gitme bir yere biliyirsun bende 4 ay düşuk riski yüzünden yattım hamdolaun bu günlere biraz yoruldum dinleniyorum simdi yardımcı olacak kim olsun kaynam camlarını silicem dedi bir ay oldu gel silmi diyim olmaz ben diyemem de cam silmek yormad8da eşim gitmek zorunda kaldı iki perde astım biraz kasıldım galiba biraz dinleneyim geçer inşaAllah

Riskin varsa gitme bir yere biliyirsun bende 4 ay düşuk riski yüzünden yattım hamdolaun bu günlere biraz yoruldum dinleniyorum simdi yardımcı olacak kim olsun kaynam camlarını silicem dedi bir ay oldu gel silmi diyim olmaz ben diyemem de cam silmek yormad8da eşim gitmek zorunda kaldı iki perde astım biraz kasıldım galiba biraz dinleneyim geçer inşaAllah
Sonradan pişman olacağın şeyler yapma cnm az kalmış zaten dikkat et ama

Yok kuzum girmiyorum işte. Önce düşük olmasın, dikişten sonra dikiş açılmasın. İbşallah bu kez yolculuğu hayırlısıyla atlatırım ❤️

Sonradan pişman olacağın şeyler yapma cnm az kalmış zaten dikkat et ama

Yok kuzum girmiyorum işte. Önce düşük olmasın, dikişten sonra dikiş açılmasın. İbşallah bu kez yolculuğu hayırlısıyla atlatırım ❤
İnşaAllah canım çabucak kaçıncı hafta oldu demi kalanıda çabucak geçecek bir bakmıssin burdan dogum haberini vericen :)

X