Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar 9 haftalık hamileyim ama karnım ağrıyor bide belim bu normal mi bilgisi olan lütfen yardımcı olun

Önemli olan kanaman olmasın cnm. Lekelenme dahil

Ah ah sen korkmayı bana sor, erken Doğumla kaybettim ilkini şu an yüreğim ağzımda
S a
Konuyu takip ediyodumve seni görünce çok cok mutlu oldum duaların seninle ins kardeşim rabbim saglikla kucağına almayı nasıl eylesin bu sefer ins
Benimde 1 kızım var geçen aralıkta 23 haftalık erken doğum yaptım ve kaybettim acinive korkunu çok iyi anlıyorum ins gönlünü ferah tut rabbime bırak duayı eksik etme ins

S a
Konuyu takip ediyodumve seni görünce çok cok mutlu oldum duaların seninle ins kardeşim rabbim saglikla kucağına almayı nasıl eylesin bu sefer ins
Benimde 1 kızım var geçen aralıkta 23 haftalık erken doğum yaptım ve kaybettim acinive korkunu çok iyi anlıyorum ins gönlünü ferah tut rabbime bırak duayı eksik etme ins

Saolasın cnm. Rabbim inşallah hayırlısıyla kucağıma almayı nasip eder. Acısı silinmiyor ama kabullenişin artıyor. Umarım sen de isteyen herkeste hayırlısıyla Rabbim nasip eder mübarek Cuma gümü ❤️

Saolasın cnm. Rabbim inşallah hayırlısıyla kucağıma almayı nasip eder. Acısı silinmiyor ama kabullenişin artıyor. Umarım sen de isteyen herkeste hayırlısıyla Rabbim nasip eder mübarek Cuma gümü ❤
Kız hemen takvimi açmışsın insan ne yapacağını şaşırıyor dimi :KK66:

Canım rabbim benden ümidini kesme diyorsa kula bizde ona inanmak zorundayız senin durumun buna örnek ummadığın an oldu işte :KK66:

Hamilelik nasip olduğu gibi inşallah hayırlısıyla kucağıma da alırım cnm. Riskli gebelik şu an benim ki. Korkuyorum

Merhaba hamile kalanlar yardımcı olabilir mi sol kasik ve bacağıma ağrı giriyor yumurtlama gününü değerlendirdik hamile miyim acaba böyle durum yaşayan var mı yerleşme falan mi acaba

Birde ovulasyon testinde silik çıkmaya başladığında bile geçen aya göre t daha koyu cikiyor
Ovulasyon tesrinde gebelik görülebiliyor kaçgün geçti yumurtlamanın üzerinden kas8k ağr8ları yerleşmedende olur ben yaşadm ama kesin ondan diyemiyorum başka belortin varmı

Ovulasyon tesrinde gebelik görülebiliyor kaçgün geçti yumurtlamanın üzerinden kas8k ağr8ları yerleşmedende olur ben yaşadm ama kesin ondan diyemiyorum başka belortin varmı
Canım ya 6 gun gecti yumurtlamadan göğüs içlerim hafif acı var normalfe hiç olmuyo olmuştur inşallah ya piskolojik değildir. Birde yumurtlamadan beri var artarak ağrı

Canım ya 6 gun gecti yumurtlamadan göğüs içlerim hafif acı var normalfe hiç olmuyo olmuştur inşallah ya piskolojik değildir. Birde yumurtlamadan beri var artarak ağrı
Öyle hergün olması normal değil ama yaklaşık 8 ile 14 gün arasınd ayerleşme oluyor daha erkende olabilir ama sen birkaçgün daha bekle gitsende çıkmayabilir varsa ben yerlesme kanaması yaşadıgım halde bekledim üç gün falan sonra kendim idrarda baktım

X