Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese iyi akşamlar ☺️ Bugün kanda beta hcg baktırdım değerim 416.66 çıktı çok şükür 🙏🏻 Perşembe günü yeniden test yapacağım bakalım inşallah hayırla sonuçlanır. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hepiniz için dua edicem 🤲😘
Canım senin adına çok sevindim Rabbım hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘❤️

Merhaba arkadaşlar benim de bi sorum olucak adet günüm bu gün 4 gün gecikti ama tüm adet belirdileri var bel ağrısı bacak ağrısı karnımın alt tarafında ağır ara ara baş dönmesi ara ara midde bulantısı oluyor lütfen bana yardımcı olun 14 aylık evliyim

Zaten cok istediğimiz için çoğu belirtiyi kendimiz psikolojikman yaşıyoduk :KK51: ben koyverdim gitti uğraşmıyorum takip bile etmiyom rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah ilk defa bu ay hiçbi belirti yaşamıyorum kafam rahat çok kasmışım kendimi aşırı takıntı haline getirmişim çok şükür atlattım
Evet canım öyle düşünüyordum tabiki ama eskisi gibi vücudumu dinlemedim ve biraz da ümidimi kesmiştim açıkçası bu yüzden üzerinde durmadım. İnşallah en hayırlı zamanda en sağlıklı şekilde isteyen herkese nasip olur 🤲 bugün de grip gibi oldum doktora gittim tekrar kan verdim 600 küsur çıktı. Dün akşam 5 te aldırmıştım kanı bugün öğlen 1 gibi. Artış normal değil mi

Merhaba arkadaşlar benim de bi sorum olucak adet günüm bu gün 4 gün gecikti ama tüm adet belirdileri var bel ağrısı bacak ağrısı karnımın alt tarafında ağır ara ara baş dönmesi ara ara midde bulantısı oluyor lütfen bana yardımcı olun 14 aylık evliyim
Canım test yaparak anlayabilirsin ancak. Hiç test yaptın mı peki? Benim daha adet günüme varken adet ağrılarım olunca şüphelenip test yaptım. Aslında kullandığım programda yarın adet günüm.

Canım test yaparak anlayabilirsin ancak. Hiç test yaptın mı peki? Benim daha adet günüme varken adet ağrılarım olunca şüphelenip test yaptım. Aslında kullandığım programda yarın adet günüm.
[/QUOTE 3 ay once test yapmıştım ama yoktu şimdi de o yüzden korkuyorum yoksa diye ama şu an çok kötü bel ağrısı bacak ağrısı karnımın alt tarafında ağır midde bulantısı çok kötü adet mi olucam acaba😔😔😔

Evet canım öyle düşünüyordum tabiki ama eskisi gibi vücudumu dinlemedim ve biraz da ümidimi kesmiştim açıkçası bu yüzden üzerinde durmadım. İnşallah en hayırlı zamanda en sağlıklı şekilde isteyen herkese nasip olur 🤲 bugün de grip gibi oldum doktora gittim tekrar kan verdim 600 küsur çıktı. Dün akşam 5 te aldırmıştım kanı bugün öğlen 1 gibi. Artış normal değil mi
Normal gibi duruyo canım sen içini ferah tut 600lere gelmiş ya gerisi allahtan zaten çoook şükür :KK36::nazar:

Canım adetin geçtiyse test yap ve yoksa bir doktora görün. Benim 2 ay adet olmadığım oldu kist oluşabiliyor erkenden görünmekte fayda var

Canım adetin geçtiyse test yap ve yoksa bir doktora görün. Benim 2 ay adet olmadığım oldu kist oluşabiliyor erkenden görünmekte fayda var
Bi kaç gün daha beklicem sonra test yapıcam yoksa toktora gidicez bende hiç bir sorun yok şimdi eşime bakılıcak bakalım inşallah hamileyimdir Allah'a yalvariyorum nasipse hayırlısıyla versin🤗

Bi kaç gün daha beklicem sonra test yapıcam yoksa toktora gidicez bende hiç bir sorun yok şimdi eşime bakılıcak bakalım inşallah hamileyimdir Allah'a yalvariyorum nasipse hayırlısıyla versin🤗
Amin canım inşallah hayırlısıyla olur bu güzel günde bol bol dua et 🤲 Allahım isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Amin canım inşallah hayırlısıyla olur bu güzel günde bol bol dua et 🤲 Allahım isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻
Inşallah canım kandilin mübarek olsun Allah bu güzel gecede dua eden her kulunun duasını kabul eder inşallah bizim de biz gibi duacı olanlarında Allah dualarını kabul eyler 🤲❤️❤️❤️❤️❤️

Merhaba canim progestan bitiminde test yapılıyor diye biliyorum adetin geçiyorsa hamilelik testi yapmalısın inşallah pozitif görmek nasip olur
Teşekkür ederim canım benim adetim 2 marta olması gerekirdi ama progestan kullanıyordum martın 5 de progestan bitti halla adet olmadım hamilemiyim yoksa bu hap mı geçiktirdi bilmiyorum ama gönlüm tabi hamileyimdir diyor inşallah öyleyim dir

Teşekkür ederim canım benim adetim 2 marta olması gerekirdi ama progestan kullanıyordum martın 5 de progestan bitti halla adet olmadım hamilemiyim yoksa bu hap mı geçiktirdi bilmiyorum ama gönlüm tabi hamileyimdir diyor inşallah öyleyim dir
Test yap için rahatlasın kurmazsın kafandada hem ☺️

X