Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZLAR BU AY YİNE SABAH AKŞAM KLOMEN KULLANDIM YUMURTAM OLUŞMADI. İKİNCİ KEZ KLOMEN KULLANIYORUM . ADET OLAYIM GÜRGAN KLİNİĞE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EŞİMDE PROBLEM YOK AMA BENİM YUMURTAM OLUŞMUYOR YUMURTLAMA SORUNU OLUP HAMİLE KALAN VAR MI

KIZLAR BU AY YİNE SABAH AKŞAM KLOMEN KULLANDIM YUMURTAM OLUŞMADI. İKİNCİ KEZ KLOMEN KULLANIYORUM . ADET OLAYIM GÜRGAN KLİNİĞE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EŞİMDE PROBLEM YOK AMA BENİM YUMURTAM OLUŞMUYOR YUMURTLAMA SORUNU OLUP HAMİLE KALAN VAR MI
Tahlillerin elindemi canım oluşmuyormu gelismiyormu

İnşaAllah iyi çıkar sen bütün hormonlara bakılmasını istiyorum de hamilelik icin ozaman yaparlar

sağol canım inşallah şu aralar tek duam kontrolde iyi sonuç çıkması ve kistin tamamen yok olmasını duymak. hm öyle olduğunu bilmiyodum kontrolde söylerim canım :) sağol bu arada böyle destek ve bilgi almak iyi oluyo pek kimseye diyemiyo insan çevrende senden bebek haberi bekleyen insan varken işte bu sebepten kesin olmuyo düşüncesi olur diye ister istemez çekiniyo insan

Girmeyeli site baya bi değişmiş yaa tanıyamadım bian :KK48: nasılsınız kızlar ne var ne yok bende durumlar hala aynı koyverdim gitti artık olcağı zaman olur inşallah üstelediköe heryerimden ayrı sorun cıkmaya başlamıştı resmen korunmuyoruz ama eskisi giibi gun saymıyorum işaretleme takip hiçbişey yapmıyorum rabbim inşallah en kısa zamaanda hayırlısıyla bana ve ısteyen herkese nasip eder hayırlı bi evlat :KK36:

Kızlar herkese merhabalar iş yoğunluğundan siteye giremedim ama durumumu paylaşmak istedim. 3gündür şiddetli adet ağrısı çekiyorum fakat daha 3 gün var normalde olmama. Ki son zamanlarda inanılmaz gecikir adetim yani eski sisteme göre kullandığım program 3 gün sonrasını gösteriyor. Bugün annemdeyken test yaptım gizlice kimsenin haberi olmadan kıpkırmızı oldu ve bozul diye kutusuna koyup kaldırdık saatler sonra baktığımda bu şekildeydi şoktayıöm çok belirgin. Zaman geçince bende çok emin olamıyorum tabii vardır diyemiyorum ama görüşlerinize ihtiyacım var
2241812

Kızlar herkese iyi akşamlar ☺ Bugün kanda beta hcg baktırdım değerim 416.66 çıktı çok şükür 🙏🏻 Perşembe günü yeniden test yapacağım bakalım inşallah hayırla sonuçlanır. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hepiniz için dua edicem 🤲😘
Çok sevindim canım inşallah sağsalim kucağına alırsın meleğini banada bol bol dua et rabbim nasip,eder inşallah cok sevindim ya zaten testte baya belli çıkmış :nazar::KK200::KK9:

Kızlar herkese iyi akşamlar ☺ Bugün kanda beta hcg baktırdım değerim 416.66 çıktı çok şükür 🙏🏻 Perşembe günü yeniden test yapacağım bakalım inşallah hayırla sonuçlanır. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hepiniz için dua edicem 🤲😘
Belirtin varmıydı neler yaşadın bu süreçte bide senden dinleyelim bakalım inşallah banada anlatmak nasip olur burda hayırlısıyla:KK68:

Kızlar herkese iyi akşamlar ☺️ Bugün kanda beta hcg baktırdım değerim 416.66 çıktı çok şükür 🙏🏻 Perşembe günü yeniden test yapacağım bakalım inşallah hayırla sonuçlanır. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hepiniz için dua edicem 🤲😘

Allah hayırlı eylesin. Çok yeni henüz ama 2 günde 2 kat artış olduğundan kısa zamanda epey yükselir:)

Çok sevindim canım inşallah sağsalim kucağına alırsın meleğini banada bol bol dua et rabbim nasip,eder inşallah cok sevindim ya zaten testte baya belli çıkmış :nazar::KK200::KK9:
Belirtin varmıydı neler yaşadın bu süreçte bide senden dinleyelim bakalım inşallah banada anlatmak nasip olur burda hayırlısıyla:KK68:
Sağol canım Allah razı olsun hakkımızda hayırlısı bakalım:) yarın yeniden testte belli olacak artık inşallah yolundadır herşey 🙏🏻 Dualarım hep sizinle olacak Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 👼🏻 Belirtim sadece adet ağrısı çekmemdi onun dışında arada bulantım oldu ama açıkçası gebeliğe bağlamadım bir de çok sinirliydim ve duygusal :))

Sağol canım Allah razı olsun hakkımızda hayırlısı bakalım:) yarın yeniden testte belli olacak artık inşallah yolundadır herşey 🙏🏻 Dualarım hep sizinle olacak Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 👼🏻 Belirtim sadece adet ağrısı çekmemdi onun dışında arada bulantım oldu ama açıkçası gebeliğe bağlamadım bir de çok sinirliydim ve duygusal :))
Zaten cok istediğimiz için çoğu belirtiyi kendimiz psikolojikman yaşıyoduk :KK51: ben koyverdim gitti uğraşmıyorum takip bile etmiyom rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah ilk defa bu ay hiçbi belirti yaşamıyorum kafam rahat çok kasmışım kendimi aşırı takıntı haline getirmişim çok şükür atlattım

X