Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsülin direnci tedavisi zaten bebek isteyen kişilerde yapılıyor canım korkulacak bişey yok şeker hapına mı başladın rabbim den şifa inşallah bende doğum kontrol hapı ve soğan kürüne devam ediyom hastalanınca gidicem kontrole senin nasıl çıktı ortaya
Kızlar ben bebek beklerken insülin direnci tedavisine başladım

Günde 1000 mg 2 tane diyabet ilacı verdi. Hamilelik öncesinde 5 kg vermem ve değeri düşürmem gerekiyormuş. İnsülin direncimolanlarda gebelik şekeri yüksek oranda çıkıyormuş endokrinoloji doktoru öyle dedi.

Ağır grip oldum crp yükseldi. Düştü mü diye kan tahlili yaptırırken doktor genel tahlil istedi şelere insüline vs ye baktılar öyle çıktı

Bebek için iki aydın hayır kullanıyordum onu da bıraktım insülin çıkınca Moralim çok düşük...

Kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım ve bizde 1 yıldır çocuk dusunuyoruz hayıt macunu kullanmaya başladım hic duydunuz mu acaba okudum da herkes hayıt suyu kullanmaya başlamış

Insulin direnci tahlillerde ne diye geciyo. Doktor özel olarak mı istiyo. Benim glukoza bakıldı sadece. Insulin direnci faklı bisey mi?

O verdiğin ara adete dek geliyor normalde canım adwtten sinra mi başladın sen
Benim adeti bu ay geç bitti. Tedavi oluyodum o yüzden tedavi etkileyince 12 gün falan sürdü. Sonra hsg çekindim. Ondan sonra bulup başladım canım. Şimdi ne zaman adet olacagımı bilmiyorum. Sen bunları yaptın mı canım? Yoksa yapan bi tanıdığın mı var. Sen nasıl hamile kaldın canım?

Benimde kanamam bitmişti iki gun sonra gene başladı kahverengi olarak ağrım oldu baya azar azar geliyo gene kırmızı bu hafta doktora gidicem artık yine anlam veremedim ve aylardır o kadar cok yoruldum ki 3 kimyasal iltihap mantar şimdide böyle bi kanama oluyo yıprandım cok 3. Cocuktan bi süre daha vazgeçicem sanırım hem psikolojikman hem bedenen cok yoruldum Adetlerim düzenliydi 27 günde bir olurdum korjunmayı bırakınca kimyasallarda yaşayınca herseyim alt üst oldu olmuyosa vardır rabbimin bi bildiği bırakıcam artık ben sürekli ya hamileysem diye kendimi kısıtlamaktanda yoruldum bilmiyorum ya kendimi toparlamam lazım bi süre yine

Her zaman duamdasınız kızlar rabbim en kısa zamanda evlat isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah en kısa zamanda hepinize ya şafi adının yüzü suyu hürmetine şifa versin

Geçmiş olsun canım Rabbım Şafi ismiyle şifalar versin inşallah moralini bozma herşey de Bi hayır vardır inşallah en kısa zamanda sağlıkla sıhhatle kavuşuruz bebişlere

Canım benim hormonlarda sorun vardı hemde baya fsh ve lh ım 24 civarlarındaydı biri hatta daha yiksekti korunuyirum doğum kontrol ilacı ile ben testeredişli aslan pençesi kullandım bir ay kadar adet olmadım baya gecikti iki ayı buldu nerdeyse ama hamile değildim doktor adet söktürücü verdi kullandığım ilk gün acillik oldum alerji yapmış bende doğala yöneldim biraz araştırdım bal kürü hem adet getiiyormuş hemde yumurtalık gelisimini sağlıyormuş denemekten zarar gelmez dedim daha 3. Güni adet oldum sonra bırakmadm cocuk icin adetin 2. Günü baslanıyormuş yumurtlamaya kadar devam ettim testeredisliyide kullandım adetin 4. Günü hormonlara bakan dokor şok geçirmişti ama ben östrojen hormknu artsın diye baya bi yesil cay ada çayı falan icmiştim estradiolüm 300 dü adetin 4. Günü diğer hormonlarda sanki bir ip gibi aynı düzeyde ve okadar düzelmisti ki fsh ve ls hormonları 6 ya indi ikiside prolaktinim düştü tsh düştü 1,5 oldu ama ben yumurtlamadan sonra havuç yedim bol bol yumirta çatlatmaknicin ibrahim saraçoğlunun kürlei hep hayıt aldm ama en fazla üc defa içtim.içemedim soğan küride denemiştim ama mideme dokindu yapamadm o tüpler icin olan da yapan topikler vardı baya fayda sağlayan sen tedavinle beraber uygula inşaAllah faydasını görürsün canım rabbim tez zamanda muradınıza erdirsin

Geçmiş olsun canım Rabbım Şafi ismiyle şifalar versin inşallah moralini bozma herşey de Bi hayır vardır inşallah en kısa zamanda sağlıkla sıhhatle kavuşuruz bebişlere
Onun ici hem diyet hem ehzersiz hemde hormon düzenlemeknicin testere dişliyi ineriyorlar varsa herkes yapmalı hamurlu yağlı godalardan uzak durmalı

Canım sen yumurtlamanp bal kürü ile ine alabilirsin ama umutsuz olma sakın

Saol cnm inşallah... ilaca başladım.

6 ay geçti hala içim sızlıyor. Rüyamda görüyorum ara ara sabahları boğazım düğümlenmiş uyanıyorum

6 ay geçti hala içim sızlıyor. Rüyamda görüyorum ara ara sabahları boğazım düğümlenmiş uyanıyorum
Bunu denesene canım 15 günlük bi kür ne kaybedersin ki

İbrahim Saraçoğlu insülin direnci kürü için gerekli malzemeler
  • 5 su bardağı su
  • 7 veya 8 yaprak beyaz lahana yaprağı
İbrahim Saraçoğlu insülin direnci kürü hazırlanışı; ilk önce bir tencere içerisine suyu koyduktan sonra beyaz lahana yapraklarını tencereye ilave edin. Lahana yapraklarını ilave ettikten sonra ocak üzerinde hafif ateşte tencere kapağı kapalı iken yaklaşık 10 dakika haşlayın.

Tahta bir kaşık yardımı ile arada bir tencere kapağını açarak lahana yaprakların tamamının su içerisinde olmasına özen gösterin. 10 dakika sonra ocak üzerinden alarak ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra lahana yapraklarından süzün. Daha sonra aç karnına veya yemeklerden 1 saat sonra 1,5 su bardağı şeklinde ılık olarak içiniz. Beyaz lahana kürünü aç karnına içmeniz daha etkili olacaktır. Toplam 15 günlük bir kürdür. 3 gün ara verip 5 gün boyunca uygulanması gereken bir kürdür. Bu kürün her defasında günlük olarak hazırlanması gerekir. Bir defa da 1,5 su bardağını içmek için zorlanıyorsanız, gün boyu aralıklarla yarım su bardağı içebilirsiniz. Toplam 15 günlük kür 3-4 kez şikayetlerinize bağlı olarak uygulayabilirsiniz.

Ah canım benim rabbim dayanma gücü versin bugün bende beraber hamile kaldığımız arkadaşımı gördüm aynı yerde oturuyoz ama ben bebeğine hayırlı olsuna bile gidemedim kardeşiyle aynı mahallede oturuyom tesadüf kapının önündeyim geçmekte oldu mecbur görüştüm ama ne hale girdim o 5dk beni nerelere aldı götürdü daha uzaklaşmadan gözyaşlarım akmaya başladı kayınvalidem de yanımdaydı kendimi tutamadım eve zor attım kendimi hala kendime gelemedim tam toparlıyorum derken bugün yerle bir oldum

Çok şükür sonucun iyi olmuş canım. Sağ elin bizim başımıza inşAllah. Soğan kürünü geçen yıl yapmıştım ama o zaman tabi tüplerimin kapalı olduğunu bilmiyodum. O yüzden bi işe yaramamıştı canım. Şimdi brokoli yapıyorum inşAllah olumlu sonuç olur. Kahverengi akıntım geliyo peçeteye silince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…