Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunu denesene canım 15 günlük bi kür ne kaybedersin ki

İbrahim Saraçoğlu insülin direnci kürü için gerekli malzemeler
  • 5 su bardağı su
  • 7 veya 8 yaprak beyaz lahana yaprağı
İbrahim Saraçoğlu insülin direnci kürü hazırlanışı; ilk önce bir tencere içerisine suyu koyduktan sonra beyaz lahana yapraklarını tencereye ilave edin. Lahana yapraklarını ilave ettikten sonra ocak üzerinde hafif ateşte tencere kapağı kapalı iken yaklaşık 10 dakika haşlayın.

Tahta bir kaşık yardımı ile arada bir tencere kapağını açarak lahana yaprakların tamamının su içerisinde olmasına özen gösterin. 10 dakika sonra ocak üzerinden alarak ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra lahana yapraklarından süzün. Daha sonra aç karnına veya yemeklerden 1 saat sonra 1,5 su bardağı şeklinde ılık olarak içiniz. Beyaz lahana kürünü aç karnına içmeniz daha etkili olacaktır. Toplam 15 günlük bir kürdür. 3 gün ara verip 5 gün boyunca uygulanması gereken bir kürdür. Bu kürün her defasında günlük olarak hazırlanması gerekir. Bir defa da 1,5 su bardağını içmek için zorlanıyorsanız, gün boyu aralıklarla yarım su bardağı içebilirsiniz. Toplam 15 günlük kür 3-4 kez şikayetlerinize bağlı olarak uygulayabilirsiniz.
Saolasın cnm lahana bakayım bir, sabah işe giderken yetişmez aöa akşamdan yapsam olur mu acaba

Ah canım benim rabbim dayanma gücü versin bugün bende beraber hamile kaldığımız arkadaşımı gördüm aynı yerde oturuyoz ama ben bebeğine hayırlı olsuna bile gidemedim kardeşiyle aynı mahallede oturuyom tesadüf kapının önündeyim geçmekte oldu mecbur görüştüm ama ne hale girdim o 5dk beni nerelere aldı götürdü daha uzaklaşmadan gözyaşlarım akmaya başladı kayınvalidem de yanımdaydı kendimi tutamadım eve zor attım kendimi hala kendime gelemedim tam toparlıyorum derken bugün yerle bir oldum
Öyle oluyor ne yazık ki. Seninle aynı dönemde hamile olan biri varsa onun çocuğunu gördüğünde kendininki geliyor aklına, onu görüyorsun... Rabbim tez vakitte hayırlısını nasip etsin, isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah ❤️ :KK43:

Çok şükür sonucun iyi olmuş canım. Sağ elin bizim başımıza inşAllah. Soğan kürünü geçen yıl yapmıştım ama o zaman tabi tüplerimin kapalı olduğunu bilmiyodum. O yüzden bi işe yaramamıştı canım. Şimdi brokoli yapıyorum inşAllah olumlu sonuç olur. Kahverengi akıntım geliyo peçeteye silince
Bu iyi haber canım akıntın olması açılıyor demek inşaAllah testerdişliyide kullan tsh hormonun yüksrlmesin brokoli yükseltebilir bu ara iyi dileklerin için Allah razı olsun

Bu iyi haber canım akıntın olması açılıyor demek inşaAllah testerdişliyide kullan tsh hormonun yüksrlmesin brokoli yükseltebilir bu ara iyi dileklerin için Allah razı olsun
Adet olduğum için küre ara verdim canım. Tsh-yi mi yükseltiyormuş brokoli? Aslanpençesi bizde var mı bilmiyorum canım. Azerbaycanlıyım ben

Adet olduğum için küre ara verdim canım. Tsh-yi mi yükseltiyormuş brokoli? Aslanpençesi bizde var mı bilmiyorum canım. Azerbaycanlıyım ben
Evwt brokoli tsh ı yükseltir troidi olanlarada yasaktır testeredisli aslan oençesi demgeler ama ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılıyor gir bak istersen

Bende bir pedi doldurmayacak kadar pembe kahve kanamam oldu. 10 saattir basladi. Normalde adet olsaydim daha cok kanama olurdu. Az agrim var. Normalde cok olirdu.sence nedir bu
Yerleşme olabilir. Regl başlangıcına da benziyor ama ikinci gün hala lekelenme gibi geliyorsa hamile olabilirsin cnm. 2. Gün daha netleşir

Evwt brokoli tsh ı yükseltir troidi olanlarada yasaktır testeredisli aslan oençesi demgeler ama ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılıyor gir bak istersen
13 gün kullandım brokoliyi. Sonra adet oldum canım. Durdurdum o yüzden. Ama adet bittikten sonra incir ve havuç kürüne başlamak istiyorum canım.

13 gün kullandım brokoliyi. Sonra adet oldum canım. Durdurdum o yüzden. Ama adet bittikten sonra incir ve havuç kürüne başlamak istiyorum canım.
Yok diğer sounun çizolmeden tavsiye etmem bak o dediklerin kist yapabilir sebebide olgunlaşamauan yumirta bol yumirta yapar ona lafım yok ama bilinçli yapmak lazım herşeyi sen bir ay daha brokoli kürünü yap diğer adetin gelince bal kürü yaparaın ama tesyeredisliyi mutlaka ama mutlaka kullan hormon dengen icin çok önemli

Herkese merhabalar beni hatırlayanlar hatırlamayanlar herkese allah gönlüne göre versin çok bekletmesin
2016 yılında üye oldum
Gebelik forumlarında herkes üçer beşer gebe kaldı ben okudum hep. Vardı vaktini bekliyordu diye düşündüm.
Stres olduğum için gebelik ile ilgili yazmadım okumadım kimseyi.
Düzenli ilişkiler iyi beslenme ve bebek fikrini başaramasamda kafama takmamaya çalıştım
Henüz doktor onayı almadım ama kan değerim adetten 1 gün önce 161 ve adetten bir gün sonra 263 yani bugün.
Daha önce 1 düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum inş sağlıkla kucağımıza alırız teyzeleriiiii.
Adettin hep 10-18 günlerini değerlendirdik ama bu ay 6.günden itibaren değerlendirdik.
Hepinizi çoooook iyi anlıyorum kalbinizi kendi kalbimden biliyorum.
Vakti bu zamanmış diye düşünüyoruz.
Allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı evlat ve sağlıklı bir gebelik süreci ve sağlıklı kolay bir doğum ve sonrasında hızlı metabolizma versin ki Doğum kiloları psikolojimizi bozmasın.
İnş hepimiz mutlu anneler olalım sağlıklı insanlar yetiştirelim her bakımdan . Maddi manevi sorun yaşanmadan ağız tadıyla dünyanın en güzel duygularını tadalım.

Ben bu ay iki kere adet oldum kızlar biri ocağın 20sinde başladı dediğim gibi cok azdı ve değişikti işte 26sında kesildi o sonra 31 ocakta gece kahverengi akıntım oldu ve 1 şubatta tekrar kanamam oldu oda 4gun sürdü şimdi ben baz olarak en son olanı mı sayıcam acaba bu ay climen yüzünden böyle oldu sanırım hormon hapı saolsun zaten bitince kanama olur diyodu doktor ama bende iki kere oldu işte anlamadım

Herkese merhabalar beni hatırlayanlar hatırlamayanlar herkese allah gönlüne göre versin çok bekletmesin
2016 yılında üye oldum
Gebelik forumlarında herkes üçer beşer gebe kaldı ben okudum hep. Vardı vaktini bekliyordu diye düşündüm.
Stres olduğum için gebelik ile ilgili yazmadım okumadım kimseyi.
Düzenli ilişkiler iyi beslenme ve bebek fikrini başaramasamda kafama takmamaya çalıştım
Henüz doktor onayı almadım ama kan değerim adetten 1 gün önce 161 ve adetten bir gün sonra 263 yani bugün.
Daha önce 1 düşüğüm oldu o yüzden korkuyorum inş sağlıkla kucağımıza alırız teyzeleriiiii.
Adettin hep 10-18 günlerini değerlendirdik ama bu ay 6.günden itibaren değerlendirdik.
Hepinizi çoooook iyi anlıyorum kalbinizi kendi kalbimden biliyorum.
Vakti bu zamanmış diye düşünüyoruz.
Allah hepimize eli ayağı düzgün hayırlı sağlıklı evlat ve sağlıklı bir gebelik süreci ve sağlıklı kolay bir doğum ve sonrasında hızlı metabolizma versin ki Doğum kiloları psikolojimizi bozmasın.
İnş hepimiz mutlu anneler olalım sağlıklı insanlar yetiştirelim her bakımdan . Maddi manevi sorun yaşanmadan ağız tadıyla dünyanın en güzel duygularını tadalım.
Amin canım inşallah sağsalim kucağına almayı nasip eder rabbim cok güzel yazmışsın rabbim sabrının karşılığını vermiş bizlerede nasip eder insallah

Yok diğer sounun çizolmeden tavsiye etmem bak o dediklerin kist yapabilir sebebide olgunlaşamauan yumirta bol yumirta yapar ona lafım yok ama bilinçli yapmak lazım herşeyi sen bir ay daha brokoli kürünü yap diğer adetin gelince bal kürü yaparaın ama tesyeredisliyi mutlaka ama mutlaka kullan hormon dengen icin çok önemli
Canım ben testeredişliyi bulamıyorum ki. Bizde satılıyor mu bilmiyorum canım. Brokoli kürünü de çok yapmıycam canım. 12 gün yaptım adet oldum ara verdim evde kalanları yapıcam inşAllah. Devam ettirmem heralde bilmiyorum. Benim yumurtam oluyo aslında. Sadece her ay olmuyo mu çatlamıyo mu bilmiyorum. Takip edemiyorum yani. İnşAllah ateşimi de ölçücem. Bakalım ne gosterecek.

Kızlar birşey danışacağım

4 Şubat benim ovulasyondu, bütün 9 Şubat ve dünden beri 2 gündür ovulasyon günündeki gibi şeffaf akıntım var. Hatta bütün bir sefer hafif kanlı gibiydi şeffaf kanama. Böyle birşey Başına gelen var mı ?

Canım ben testeredişliyi bulamıyorum ki. Bizde satılıyor mu bilmiyorum canım. Brokoli kürünü de çok yapmıycam canım. 12 gün yaptım adet oldum ara verdim evde kalanları yapıcam inşAllah. Devam ettirmem heralde bilmiyorum. Benim yumurtam oluyo aslında. Sadece her ay olmuyo mu çatlamıyo mu bilmiyorum. Takip edemiyorum yani. İnşAllah ateşimi de ölçücem. Bakalım ne gosterecek.
Canım ibrahim saraçoğlunun internet sitesi var ordan alabilirsin aktar şart değil :KK66: ama elind emutlaka bulunsun derim

Kızlar birşey danışacağım

4 Şubat benim ovulasyondu, bütün 9 Şubat ve dünden beri 2 gündür ovulasyon günündeki gibi şeffaf akıntım var. Hatta bütün bir sefer hafif kanlı gibiydi şeffaf kanama. Böyle birşey Başına gelen var mı ?
Ciddimisin döllenme olmuş olabilir canım nezaman adet tarihin bende lekelenme yaşadm adete ongün vard8 kaç günin kaldı

Ciddimisin döllenme olmuş olabilir canım nezaman adet tarihin bende lekelenme yaşadm adete ongün vard8 kaç günin kaldı
9-10 gün kaldı reglye canım

İkinci kez mi yumurtladım anlamadım
Ama ilk gebelikteki lekelenme gibi değil bu şeffaf jel ağırlıklı. İlk defa başıma geliyor

İnşallah dediğin gibidir

9-10 gün kaldı reglye canım

İkinci kez mi yumurtladım anlamadım
Ama ilk gebelikteki lekelenme gibi değil bu şeffaf jel ağırlıklı. İlk defa başıma geliyor

İnşallah dediğin gibidir
Canım bede aynını yaşadm ince kahve gelmisti sonra bildigin o şefaf akıntıda kan lekeleri ikigün böyle geldi birgünde kahve gelmisti öncesinde yani bence yerleşme :KK66: 4 güne idrarda çıkar sana diyim

X