Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın alicam inşallah testeredisliyide. Bu soğan suyunu içtikten sonra kokması normal mi yoksa soğandan kaynaklı bi durum mu acaba
Soğan çok asitli ondandır canım normal soğan suyunu bekletmeden içmelisin buna cok dikkat etmelisin diğer çaylar gibi ılıması bsklenmez beklersen fermentasyona uğruyor kimyası bozuliyor

Soğan çok asitli ondandır canım normal soğan suyunu bekletmeden içmelisin buna cok dikkat etmelisin diğer çaylar gibi ılıması bsklenmez beklersen fermentasyona uğruyor kimyası bozuliyor
Ilıktan biraz sıcakken içiyorum abla saol bu aralar kafama çok takılıyo ne düşünmem gerektiğini de bilmiyorum. En iyisi testeredisliyide içip adet olunca tahlil yaptırıp düzgün bi doktor bulup gitmek

Ilıktan biraz sıcakken içiyorum abla saol bu aralar kafama çok takılıyo ne düşünmem gerektiğini de bilmiyorum. En iyisi testeredisliyide içip adet olunca tahlil yaptırıp düzgün bi doktor bulup gitmek
En az iki ay denemelisin canım inşaAllah sana şifa olacaklar yaşın daha küçük hiç dert etme rabbim elbet nasib edecek bak benim yaşım 32 oldu yaşlandık beya rabbim nasib edeceği zamanı iyi bilir sen yeyerki gayretini kesme

Eşime karşıda kendimi suçlu gibi hissediyorum benim yüzümden onunda çocuğu olmuyo diye. O nasip diyo takma diyo ama düşünceleri durduramıyorum bi gelince :)

Eşime karşıda kendimi suçlu gibi hissediyorum benim yüzümden onunda çocuğu olmuyo diye. O nasip diyo takma diyo ama düşünceleri durduramıyorum bi gelince :)
Canım pkolularda hamile kalıyir burda çok örneği vardır sen yeterki kafana takma kendine uğraş bul sıkılınca onla uğras vak daha iyi hissedecsksin hofmonlarında düzelecek ozaman daha mutlu olacaksın inan bana rabbim dilemeden birşey olmaz kendini suçlama sakın haksızlok edersen kendine başkaları ne yapmaz ki düşün bi emin ol bu günlerini mumla arıycağın zamanlar gelecek o minnaklar gelince bakaraın çift gelirler

Yüzümü güldürdün abla inşallah diyorum tüm kalbimle..

Her şey yolunda mı kızlar

Ben hala hastayım, 10 gün oldu yine doktordayım grip bırakmadı yakamı

Yeni bebek haberiniz var mı?

Merhaba canım. Ben de brokoli kürü yapıyorum. 12 gündür yapıyorum canım. Bir tüpüm ocakta hsg çekildiğimde açıldı ama öteki tüpüm açılmadı. Ben de brokoli kürüne başladım. İyi geldiğini duydum. Sen uyguladın mı bunu? Ya da uygulayan olumlu sonuç alan var mı? Benden dün peçeteye kahverengi akıntı geldi sildiğimde. Ondanmıdır acaba canım?

Ondandır canım ibrahim saraçoglu akontonızda koyuluk olabilir bu iyiye işaret siyirsu hatta kas8k ağrıları bile olabilirmiş burda biri yaptı acılmış inşaAllah acılır devam et sen

Ondandır canım ibrahim saraçoglu akontonızda koyuluk olabilir bu iyiye işaret siyirsu hatta kas8k ağrıları bile olabilirmiş burda biri yaptı acılmış inşaAllah acılır devam et sen
Çok teşekkürler canım. 1 ay mı yapmam gerekiyo acaba yoksa kaç gün?

Çok teşekkürler canım. 1 ay mı yapmam gerekiyo acaba yoksa kaç gün?
Bir ay yap sonra bir hafta ara ver tekrar başla inşaAllah ravbim şifa verir belirtilerden anlarsın zaten akıntı kasik ağrısı yapoyorsa işe yarıyordur pes etmeden devam et

Bir ay yap sonra bir hafta ara ver tekrar başla inşaAllah ravbim şifa verir belirtilerden anlarsın zaten akıntı kasik ağrısı yapoyorsa işe yarıyordur pes etmeden devam et
Sonra yeniden 1 ay mı yapmam lazım canım? Bide adet günlerinde yapılıyomu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…