Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar uyanır uyanmaz bi sürprizle karsılaştım biraz tırstım ama benim yunurtlama testinde yumurtanın çatladığı zaman belli ya 14gun sonra adet olmam gerekir ya ondan önce gelmez deme arkadaşlar benim adete 2 gun kaldı bugun uyandım tuvalete gittim tuvaletten sonra kahverengi akıntı geldi kan değildi bildiğin kahverengi ama asla kırmızılık pembelik yoktu en son başıma geldiğinde adetim baya,geçmişti kimyasal,düşük yapmıştım o zaman on gun bu renkte gelmişti kırmızıklıkta oluyodu o zamanlar ama şimdiki hem az hemde bildiğin kahveremgi şaşkınım acaba yerleşmemi inşallah oyledir 2 gundur cok sağ kasıkta sancım oluyo bide bişey dicem benim dün gece hafiften kaşıntım olmuştu travocort krem sürmüştüm nasılsa daha adet olmadım kaşıntı daha tehlikeli diye sürdüm onun yüzünden de olabilir mi ki yoksa olcağı mı vardı şuan panik haldeyim acaba gerisi gelcek mi erken mi adet oluyom bilmiyom bugun belli olur herhalde deme inşallah kesilir ya kırmızıya dönmezse yerleşmedir o zaman konfetiler patlatırım inşallah ya dua edin nolur arakadaşlar

Rabbim inşallah gönlüne göre versin. Gönlündekileri hakkında hayırlı eylesin hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eylesin

Benim 4 5 gün önce climen bitmişti acaba onun eskisiyle adetimmi sökmeye çalışıyo dicem ama böyle olmazdı şimdiye kırmızıya döner sökerdi hayırlısı neyse o olsun diyorum bakalım bugun sökmezse belli olur zaten biraz daha sabır

Sen nekadar umutsuz olsanda umudu var eden var canım ikigine belli olur sana diyim ben lekelenmeden üçgün sonra idrar testinde çıkmıştı

Benimde dün çok açık pembe kan geldi ve sağ kasığında acıyla karışık ağrı var. 9 gün önce hsg cektirmistim. Onun etkisi olabilir mi

Selam kızlar yine ben geldim:) uzun zamandır tadım yok girmedim gruba. Adet olmuyorum bugün 50.günüm. 4 gün önce kan testi negatif hamile değilim ama 5 gündür de sulu çok şeffaf akıntım oldu bugün azalmış ama daha önce hiç başıma gelmemişti. Doktora hiç gidesim yok ya söktürücü kullanmak istemiyorum

Aytanesii nasılsın canım gebeliğin nasıl gidiyor inşallah herşey yolundadır. Engin bilgilerinden faydalanmaya geldim :)
Engun bilgilerimden mi deme kız öyle engin bilgiye sahib olan rabbim bizse eşeleniyoruz sadece bize bahşettiği kadarını bulabiliyoruz hamilelik zor gidiyor desem bulantı bitti derken şimdide mide sorunu ve nabız sorunum basladı ayaa kalkonca bacaklarım ve kollarım karoncalanıyor nsler oluyorsa artok öyle yat kalk geciyor valla :)

Adetime daha coook var zaten 45 günde oluyorum daha 18 gün oldu
İlaçtan dolayio erken olabilirsin ama takib et kendini hsg de birşey çıktımı sen dediğim gibi yemene falan dikkat etmeye başla testeredisliyide kullan kistin varsa soganada basla adet olacaksanda erken olursun bi bakarsın yumurtlaman nezaman oluyor yumurtlama belorfilerindede lekelenme var ovulasyon kullansan anlaşılordı aslondada istersen doktoruna görin bi bakson yumurtalığona yumirta olusmusmu diye

Bal kürüni denedin mi canım nerdeyse benim gibi olmuşsun testeredişliye basla sen hemen bal kürine de basla daha bifkaçgin geçmeden adet olursun merak etme bal küri hem yumurtlamayı sağlıyor hemde adeti düzene sokuyor ne mucize birsey boşuna demiyorlar dünyadan arılar biince dünyanın sonu gelecek diye ne gizel bi sistem.kurmuş rabbim bütün cicekleri bitkileri döllemeye yarıyorlar oda yetmiyor okadar bitkiden mucizevi bir yiyecek meydana getiriyorlar rabbime hamdolsun

Hsg de bişey çıkmadı sadece polip görünüyo. Ilacıda 3-4 gün kullanıp bıraktım ilişki oldu sonrasında. Hsg çeken radyolog öyle demişti. 11 'le 17 günler arası herkesin yumurtlama dönemi demişti. Bende benim adetim cok gec oluyo herkeste deismezmi o gunler dedim. Yok dedi.Ilacı bikacgun kullanıp ilişki yasa sık sık dedi. Hsg den sonra daha kolay gebe kalıniyomus. Aslında bende tükürükle yapılan ovulasyon testinden var ama önceki aylarda yaptigimda ovulasyona dair bisey göremedim yumurta catlamiyomu anlamadim.

Bal kürü ve testere dişli tam olarak hangi konuda etkili. Bide ilaçla birlikte yapilirmi

Canım o diyen kim ise yanlış demis herkeste yumurtlama farklıdor bazıları inan bana adet öncesi yumurtluyir burda kaç kişi gördük kimseye inanma birtane ovulasyon testi al ve gün aşırı fazlada sok degil birgün iliski birgün ara birde hormonlarını bir seviyede tutmalıson ki yumurta gelişimin istenilen seviyeye gelsin ha eğer cok uzun oluyorsa adetin sen sogan kürinü bir ay yap sonra adetine 15 gün kala yapmaya basla ki adetin ine gelsin birde bal küride jns alıyor ama testere disli ile soğanı ince yap senin sisteme girmiş bir adetin var zamanla önede çekebilirsin bunu doktorlar sadece dogum kontrol ilacı ile yapabiliyor korunanlar bilir daha önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…