Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama testine göre 4 5 gunum kaldı bakalım ya yumurtlama testlerine devam etcem yapmaya bu arada dünden beri akıntım başladı tekrardanbide cok sık tuvaletim geliyo 1tane erken gebelik testi var onu yaparım adet gununde bakalım
Yaptığında haber edersin canım

Kızlar bugun bişey dikkatimi çekti ya inşallah hayırlara çıkar bugun uyandığımdan beri yürüsem öksürsem hapşırsam nişey kaldırsam sağ kasığıma kramp girdi sızlama gibi üşüttüm mü acaba dedim ama şuda geldi aklıma yumurtlama gunumdede hep sağ kasıkta olmuştu ağrım heveslendim biraz doğrusu ama,sakinim hani daha erken çünkü bat 23ü 3 gün kaldı bakalım bu sefer sakin gidiyorum kafama takmadım yumurtlama gunlerinde olmadığı için ilişki ama ummadığım anda nasip eder inşallah hepimize rabbim

Canım spermler 5 gün kalabiliyor ya sen orasını düşinme bence ikigüne bak bidaha yumurtlamadan kaçgün geçti de bakalım bi

Merhaba canım.hoşgeldin rabbim en kısa zamanda nasib eder inşaAllah hormon tahlillerin falan yapıldımı korundunmu hiç
Allah razı olsun hepinizden. Hiç korunmadik Hormon tahlillerimi de yeni yaptırdım hsg çektirdim. Prolaktin ve tsh yüksek cıktı. Aynı zamanda rahmimde yarım santimlik bi polip varmış. Ve yumurta sayımı yaptırdığımda doktor yumurtamin olması gerekenden çok olduğunu ve yumurtaların gelişmediğini söyledi sağ yumurtaligimda da basit kist varmış ama küçülmüştü en son belki kaybolmuştur. Vajinal enfeksiyon da var. Var da var yani anliycaniz. Çok şükür ki eşimde sıkıntı yok. Ama bendeki bu sorunlar canımı fazlasıyla sıkıyo

Canım sende hormonel bi dengesizlik var testini atsana bakayım

Rabbım beterinden korusun canım bunlar ilaclar la ve kürlerle düzelebilir canını sıkma bende bugün Dr gittim benimde yumurtalık kisti olmuş zatenn miyomum vardı doğum kontrol hapı verdi onun yanında soğan kürü ve testere dişli aslan pençesine başlıcam

Eklentiler

• 20190120_002525.png
    193,9 KB · Görüntüleme: 31
  • 20190120_002618.png
    70,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 20190120_002550.png
    190,7 KB · Görüntüleme: 33
Ben daha hiç ilaç kullanmadım bu çarşamba randevum var doktorum hipofiz emarı istedi hormon yüksekliği var diye hem muayene olucam hem emar çektircem.ilacin faydasını göremezsem ozaman kür uygulamaya geçerim belki

Canım bir kaçgine belli olur yumurtlamadan 14 gün en fazla varsa bir ikigüne belli olur sen ovu testi ilede yapabilirsin sıvıya dikkat et öyle yap ama
Tamam canım pazartesi yaparım artık kayınvalidem var yarında onlara gitcez yapamam yani artık pazartesiye :)

Canım prolaktin hormonun tavan yapmış dikkat et diğerlerinde pek bi sorun yok 50 çok yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…