Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ben de yeni ogrendim
Biraz tecrübeliyim
Yumurtlama olsun testler olsun belirtiler olsun sorularınız olursa yardımcı olurum
Inşallah 2019 herkese sağlıklı birer ya da ikişer genişler verir :)
Cnm snn neden imzanı kaldrdın

Canım sende pko olabilir mi hormon tahlilin varsa atsana lekelenme genelde pkolularda oluyor adetin 3.günü hormin tahlili yaptırmalısın pko varsa erkenden inlem almalıson
Cnm ben daha once jinekolojik muayne oldum. Pko dan bhsedilmedi hem 3 ayro dokgora muayne oldum oyle bi problemim yok. Ama aylardirbu lekelenmeden sikayetciyim. Doktora gidicem diyorum son zamanlarm o kdr yogun ki aldigim randevuyu bile unutmusum gidemedim yani.

Nasılsınız,kızlar benim bata 6 gün kaldı adet öncesi bulantılarım başladı malesef bu sabah kalktığımda cok fena midem bulanıyodu gece yatarken kendimi rahatsız hissediyom arada kasıklarıma kramp giriyo bide ayıptır söylemesi kabızlık başladı olmadı sanırım,ya hayırlısı artık rabbim hepimize hayırlısıyla nasip eder inşallah tez zamanda :KK51:

Kızlar bata 9 kaldı
Ağır grip oldum:KK43: ilacın dibğne vurdum şu an
Bir mucize olupta hamile kalmış olsam ilk haftalarda ilaçlar sorun olur mu?

Kızlar bata 9 kaldı
Öncelikle herkese merhaba :) bu konuyu daha önceleri doktorlara sormuştum rahme tutunana kadar içilen ilaçları önemsemiyorlarmış ama adete yakın biraz daha iyi olursan içmemeye özen göster aklında soru işaretleri olup stres yapmamış olursun :dondurma:

Ovu testinden anlayan arkadaşlar bi bakabilir misiniz bana 9ocakta pozitif 10 ocakta çatladı dediler 11ocakta test yapmayı bırakmıştım14 ocakta tekrar yapmaya başladım silikti 15dede silik çıktı 16sında yapmadım bugun bata 6 kaldı tekrar bi yapayım dedim şüpheli geldi bana sanki koyulaşmaya başlamış gibi 11ocaktantan sonra incecik cıkıyodu çizgi bugun biraz daha kalın çıktı devam etmeli miyim sizce son anda bi yumurtlama daha olabilir mi ki yada acaba hamilelik mi yumurtlamadan bi hafta sonra hamileysen bu çizgi koyulaşıyomuş diye okumuştum merak ettim doğrusu :oops::KK70:

Eklentiler

• 20190117_152926.jpg
    20190117_152926.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bata 9 kaldı
Yok canım doktorlardan kesin bilgi bu başlarda bebeğe ilaçların hiçbir zararı yok merak etme inşallah gelmiştir meleğin :KK200:

Cnm ben daha once jinekolojik muayne oldum. Pko dan bhsedilmedi hem 3 ayro dokgora muayne oldum oyle bi problemim yok. Ama aylardirbu lekelenmeden sikayetciyim. Doktora gidicem diyorum son zamanlarm o kdr yogun ki aldigim randevuyu bile unutmusum gidemedim yani.
Gidemesen bile arada hormon testlerini yaptor her doktor pko var demez zaten sen testeredişli aslan pençesi kullan bir sürr hepsi dizene girer inşaAllah

Ovu testinden anlayan arkadaşlar bi bakabilir misiniz bana 9ocakta pozitif 10 ocakta çatladı dediler 11ocakta test yapmayı bırakmıştım14 ocakta tekrar yapmaya başladım silikti 15dede silik çıktı 16sında yapmadım bugun bata 6 kaldı tekrar bi yapayım dedim şüpheli geldi bana sanki koyulaşmaya başlamış gibi 11ocaktantan sonra incecik cıkıyodu çizgi bugun biraz daha kalın çıktı devam etmeli miyim sizce son anda bi yumurtlama daha olabilir mi ki yada acaba hamilelik mi yumurtlamadan bi hafta sonra hamileysen bu çizgi koyulaşıyomuş diye okumuştum merak ettim doğrusu :oops::KK70:
Olabilir canpm sen yinede sakin ol bak diyorum sana sakinnn :KK66: yine basladon evhamlanmaya adeti bekle sen

Tatlım benim sat yokya
Bebek biraz büyüsün öyle bir tarih belirleyelim dedi dr ben de onu bekliyorum:)
Kesemizi gördük bugun çok şükür
Çok sevndm cnm korktmmm dedşm acaba yinemi düşük yaaşdnn Allah korsun canmm nasl gebe kaldnnn dua et banada

X