Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu testi 4 saat idrar tutup oyle yapmamız,lazım,dimi ya ben en son 6.22de yapmıştım o zamandan beri tutuyorum tuvaletim geldi :oops:illa 4 saat beklemek mi lazım ki

Ne kadar ayıp bişey ya yazık,kalıplarından utansınlar iyiki rabbim sana kız,evlat vermiş yoksa ellerinden kurtulamazdın herhalde :110:
Duyduklarında napacaklar merak ediyorum bird ekızları evlat olarak bile görmüyorlar.olmasa birtane erkek olsun daha iyiymiş sanki kendileride kız degildi onlara öyke mi yapıldı herkese tüm eltilerine eltilerinin gelinleine bu erkek doğuramaz bak kesin kız falan filan küçik eltileri kız olursa çöpe bırakıcam gibi laflar duyuyorum sok oldum bu nas8l bi insanlıktor bildigin eski cahiliye ahlakı peygamberimiz siz hala eski cahiliye adetlerinimi yapıyorsunuz demesindende utanmıyorlar ayıp yazok

Yanaştırma zaten otursun yerinde güçlensin spremleri zamanı gelince sen yanaşs8rsın olur biter belki yaron belki yarondanda yakın yine uzak tut ama :halay::sopa:
Allah iyiliğini versin kız bu gece bekliyodu garibim halbuki 2 gündür boştaydık :KK70:

Duyduklarında napacaklar merak ediyorum bird ekızları evlat olarak bile görmüyorlar.olmasa birtane erkek olsun daha iyiymiş sanki kendileride kız degildi onlara öyke mi yapıldı herkese tüm eltilerine eltilerinin gelinleine bu erkek doğuramaz bak kesin kız falan filan küçik eltileri kız olursa çöpe bırakıcam gibi laflar duyuyorum sok oldum bu nas8l bi insanlıktor bildigin eski cahiliye ahlakı peygamberimiz siz hala eski cahiliye adetlerinimi yapıyorsunuz demesindende utanmıyorlar ayıp yazok
Böyle oldumu üzülüyorum,uzak oldukları ve kız cocuğunun olması senin için daha hayırlı bence kuzum rabbim seni onlardan korusun uzak,tutsun

Böyle oldumu üzülüyorum,uzak oldukları ve kız cocuğunun olması senin için daha hayırlı bence kuzum rabbim seni onlardan korusun uzak,tutsun
Aksine çok yakınım bebek erkek olsun diye bana tatlı yedirmeye çalısmalar bir görsen bend einsab8m ya sanki ben dedim sipariş verdimde kız olsun keşke kız olsa derdim belkide siparistir rabbime ettiğim dualar

Damlattığım gibi böyle oldu bozuk değildir dimi ya rengi açılıyo şuan

Eklentiler

• 20190108_212430.jpg
    20190108_212430.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 26
Aksine çok yakınım bebek erkek olsun diye bana tatlı yedirmeye çalısmalar bir görsen bend einsab8m ya sanki ben dedim sipariş verdimde kız olsun keşke kız olsa derdim belkide siparistir rabbime ettiğim dualar
Tabikide oyle kuzum inan bende önce rabbime sonrada ettiğim dualara güveniyorum rabbim hepimizin gönlüne göre versin hayırlsııyla :KK200:

Baksana bi 21.25de yaptım

Eklentiler

• 20190108_212935.jpg
    20190108_212935.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 25
Canım epeydir giremiyordum cinsiyetin belli oldu mu ?

Doktorum birdefa dedi kız diye ama değişmezse inşaAllah rabbim nasib etti okadar :)
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 15 haftalık oldu çok şükür geçen hafta rahim ağzına dikiş atıldı ama bizimki göstermedi bir türlü bu cumartesi kontrol var inşallah onda söyler ne zaman tahminde bulundu doktorun ?

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 15 haftalık oldu çok şükür geçen hafta rahim ağzına dikiş atıldı ama bizimki göstermedi bir türlü bu cumartesi kontrol var inşallah onda söyler ne zaman tahminde bulundu doktorun ?
Cuma günü canım normal haftasındanda iki hafta ileri den gidiyor sen hangi ay ve gün hamile kaldın biliyormusun tahmin yapalım senin icin :KK66:

Rahimde düşiklikmü var canım annemede atmışlar küçik kardesime hamileykün sürekli düşük yapıyordu rabbim inşaAllah kucağımıza almayı nasib eder canım çok sevindim senin adına minnaklarla yaşıyoruz beni bu aralar biraz zorluyor can8acıtıyor velet :KK66:

X