Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olmuyo canm ya. Ay içinde sakin olsam da günüm yaklaştıkça bi stresli bekleyiş başlıyor. :KK43:
Kendini nasıl sakin tutabiliyorsan öyle birsey yap mesela bir eğlence bul kendine olmadı eğlenceli video izle olmadı gez dolaş örgü yetenegin varsa dene yoksa iğrenmek istersende videolardan dene mesela örgü ile oyuncak bebek yapımı falan öğren vakit ozaman kadar gelir hemde

Bu arada bugun bana ateş basmaları geliyo bi anda bi ateş basıyo kulaklarım yüzüm falan yanıyo cayır cayır

Bu arada bugun bana ateş basmaları geliyo bi anda bi ateş basıyo kulaklarım yüzüm falan yanıyo cayır cayır
Sıvı alomo fazla yapdonsa hemen yapma yapmadonsa birtane dene ama bir saat sonra falan denesende olur simdi denesende olmadı aksamda denersin heran çatlama olabilir geciktin yapmaktaya yad ahemen yap birtane :KK66:

Kendini nasıl sakin tutabiliyorsan öyle birsey yap mesela bir eğlence bul kendine olmadı eğlenceli video izle olmadı gez dolaş örgü yetenegin varsa dene yoksa iğrenmek istersende videolardan dene mesela örgü ile oyuncak bebek yapımı falan öğren vakit ozaman kadar gelir hemde

Çalışıyorum zaten aslında iş olduğu sürece biraz daha iyi oluyo ama yinede çevreden birilerin hamileliğini duyduğumda öğrendiğimde o kadar üzülüyorumki kendi adıma, hamile olan kişi için seviniyorum tabiki. Ama işte Rabbim nasip etsin güldürsün yüzümü de inşAllah.

Kızlar bu ovulasyonu nasıl,kullanıyosunuz bana bi mzet geçerseniz cok makbule geçer ya ben nasıl kullanayım

Gebelik testi gibi yapıyosun canm. Adet bittikten 3 gün sonra da başlanıyor gittiğin gün de başlanıyor hergün yapıyosun T çizgisini C çizgisi kadar koyu gördüğünde yumurtlama demek ve o günle birlikte 3 4 üst üste ilişki öneriliyor. T yi koyu gördükten sonra da test yapmaya devam ediyorsun silikleşmeye başladığında çatlamış demek oluyo sonrasında yapmıyorsun test, adeti bekliyorsun. Yumurtlamadan sonra 17. gün gebelik testi yapılabiliyormuş.

Çalışıyorum zaten aslında iş olduğu sürece biraz daha iyi oluyo ama yinede çevreden birilerin hamileliğini duyduğumda öğrendiğimde o kadar üzülüyorumki kendi adıma, hamile olan kişi için seviniyorum tabiki. Ama işte Rabbim nasip etsin güldürsün yüzümü de inşAllah.
Elbet olması icin rabbimin belirlediği zaman vardır canım üzme kendini

Canım en son nezaman lavaboya gittin birde az sıvı tiket test doğru çokmaso için
Testlerim geldi şimdi en son 3 4 saat önce gittim tuvalete cokta su sıvı içmedim bugun oyle heleki son 3 4 saattir hiç içmedim şimdi yapsammı bi tane

Deliricem ya lh testi bile olsa 5dk da cıkan ikinciyi çizgiyi görmek muhteşem bi duyguuuu :KK70::KK71:

Kızlar nasıl sizce yumurtlama yakınmı acaba heycan oldum cok bu kadar koyu beklemiyodum

Eklentiler

• 20190108_183041.jpg
    20190108_183041.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 30
Son hali kızlar baya,koyu ya dimi :KK9:

Eklentiler

• 20190108_185833.jpg
    20190108_185833.jpg
    139,2 KB · Görüntüleme: 26
Bidaha yap yatmadan canım belkide çatlıyordur :KK66:
Kasığımı çimdikliyolar sanki içerden böyle bi his genellikle oluyo hep yumurtlama zaöanımda ama ben tutturamıyodum acaba çatlama belirtisi olabilir mi ki bugün hasta gibiyim cok bitkinim başım cok ağrıyo ya inşallah tuttururum testleri cok beğendim bu arada tam benlik cok severim test yapmasını ya teste doycam bu ay :KK70:

Akşamüstü kayınvalidem aradı kadının içine mi doğdu ne acaba cocuk falan düşünmüyon deme aman diyim daha cok erken diyo bişey diyemem annem rabbimin bileceği iş ama olursada sevinirim yani dedim bende :KK48:

X