Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada hangi sehirlerdensiniz? Madem burada derdimizi paylasiyoruz birbirimizi taniyalim derim :KK49:ilk ben baslayayim istanbulda yasiyorum, 27 yasindayim, ingilizce ogretmeniyim ve ekimde iki yillik evli olacagim kismetse :KK76:
Ne güzel söyledin canım :) Ankara’dan katılıyorum :KK49: 26 yaşında bir sosyal bilgiler öğretmeniyim mayısta 1 yıl oldu evleneli :)

Bebek konusunda birşey diyemiyorum ama bende de insülin direnci var şekerim çok oynar benim aslan pençesi çok iyi geldi başladığımdan beri çok düzenli seyrediyor denemediysen öneririm
Insulin direncinin düşmesi icin zayiflamam gerekiyormuş su an ben hem ilac kullanıyorum hem akupunktura gidiyorum bi 8 9 kilo verdim ins devami da gelirse düşecek die umut ediyorum ... Nasıl içiyorsun o aslanpencesi dedigini

Bu portaldaki cogu kisi ogretmen sanirim ya da hep ben oyle denk geliyorum :) branşin nedir? Ve hangi sehirdesin?
Merhaba, ben de öğretmenim:) branşım matematik. Biz daha denemelere başlamadığımız için konuşmalara dahil olamıyorum mesajlarınızı okuyorum sadece. Biz de Eylül’de başlıycaz denemelere:)

X