Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ben aranizda yeniyim.Insallah ben de 2019 a gebe olarak girerim.Ilk defa bu ay denemelere basladik .Yumurtlamadan once iliskimiz oldu ve ertesi gunu sag kasigimda inanilmaz agri oldu.Cok agrili gecti.Acaba ilk defa korunmasuz oldugu icin mi bilemedim.Ve de 2 gun sonra yine sag kasigimda batma ile igne batar gibi de agri olustu bir an gecti.Ve ara ara ani harektte oluyor.Akintim yok denecek kadar az kuruluk basladi yani anlamdim.ve adetim hep bir iki ya da en fazla bir hafta gecikmeli olur .en son 26 kasimdi ve 12si yumurtlama gunumdu.Bakalim 28 30 ya da 1 ocak bekliyorum adet gununu.Insallah olmam tabi .

Herkese merhaba kızlar..Gebeliğin tam ortasından selamlar. Buralara çok oldu uğrayamadım. ama hersey yolunda çok şükür. Kızımla beraber büyümeye devam ediyoruz artık onu hissediyorum inanılmaz bir duygu.. Rabbim isteyen herkese yaşatsın insallah..
Aminnn .Peki benim soruma cevap verebilir misiniz yazmistim yukarida

Aminnn .Peki benim soruma cevap verebilir misiniz yazmistim yukarida

Canım öncelikle hayırlı olsun insallah kısa zamanda bu duyguyu yaşarsın. Şimdi bu ay denemelere başladıgın için hep bir beklenti içinde olup kendni dinlemen ve değişiklklerini takip etmen normal. Ama tavsiyem hiç bunlara takılma önmli günleri değerlendir sonrasında adetini bkle ve günün gelmeden test yapmaya çalışma. Güzel haberler alman dileğiyle.

Canım öncelikle hayırlı olsun insallah kısa zamanda bu duyguyu yaşarsın. Şimdi bu ay denemelere başladıgın için hep bir beklenti içinde olup kendni dinlemen ve değişiklklerini takip etmen normal. Ama tavsiyem hiç bunlara takılma önmli günleri değerlendir sonrasında adetini bkle ve günün gelmeden test yapmaya çalışma. Güzel haberler alman dileğiyle.
Sagolun.Umarim hakkimda hayirlisi olsun diyeyim.Ama.iste yeni seyler merak uyandiriyor haliyle.bakalim beklicemmm

Kızlar 1 hafta oldu yumurtalık catlayali ama arada sag ve sol kasikta sanci oluyor bugünde sağda var sizce neden olabilir

Eskiden bilemiyorum boyle oluyor muydu yoksa acaba bi belirti mi 27 bat tarihi nasil bekleyeceğim bilmiyorum
Ben ilk defa korunmayi biraktim ve cok siddetli agridi.Bir de cok usuyorum asiri ve afedersiniz karnim hep sisti benim gazim zor bela cikardi.Ama simdi utaniyorum esimin yaninda pat pat kacircam diye zor tutuyorum resmen ne oluyor anlamadimm:eek:
Gogsumun koltuk alti tarafindan bir agri olustu yeni yeni agricak gibi duruyor .Gercekten belirti mi yoksa normal mi anlamam icin daha zamani var bekliyorummm

Ben ilk defa korunmayi biraktim ve cok siddetli agridi.Bir de cok usuyorum asiri ve afedersiniz karnim hep sisti benim gazim zor bela cikardi.Ama simdi utaniyorum esimin yaninda pat pat kacircam diye zor tutuyorum resmen ne oluyor anlamadimm:eek:
Gogsumun koltuk alti tarafindan bir agri olustu yeni yeni agricak gibi duruyor .Gercekten belirti mi yoksa normal mi anlamam icin daha zamani var bekliyorummm

Benim o kadar belirtim yok sadece siddetli akintim var hep oluryordu ama akinti. Bide agri sanci var karnimda sag sol kasikta arada vuruyor

merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim. beni de aranıza alır mısınız? 1 yıllık evliyim öncesinde eşim korunuyordu ama son üç 3 aydır deniyoruz henüz tık yok :KK43: endişelenmeli miyiz? 3 ay önce doktora göründüm herhangi bir sorun yok dedi aslında ama. Allah'ım hepimize hayırlısıyla nasip etsin inşallah :dua:

merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim. beni de aranıza alır mısınız? 1 yıllık evliyim öncesinde eşim korunuyordu ama son üç 3 aydır deniyoruz henüz tık yok :KK43: endişelenmeli miyiz? 3 ay önce doktora göründüm herhangi bir sorun yok dedi aslında ama. Allah'ım hepimize hayırlısıyla nasip etsin inşallah :dua:
Merhabalar.Tik yok derken 3 aydir hic belirti ya da farklilik hissetmediniz mi?

Yani ben bu ay ilk kez korunmadim.Ve yumurtlamadan sonra asiri kasik agrisi oldu sag tarafta ve hala ara ara var.Yani bu tarz diger zamanlardan ayiran bir seyler var mi
aa bende hiç öyle şeyler olmadı :KK76: belki de kendimi dinlemedim o yüzden fark etmedim. regl dönemim de rahat geçerdi benim hep, acaba senin regl dönemin de ağrılı mı geçerdi? belki onla bir bağlantısı vardır

aa bende hiç öyle şeyler olmadı :KK76: belki de kendimi dinlemedim o yüzden fark etmedim. regl dönemim de rahat geçerdi benim hep, acaba senin regl dönemin de ağrılı mı geçerdi? belki onla bir bağlantısı vardır
Yani herkeste ayni olacak degil ama demek istedigim ne bileyim korunmayinca belki vucut farkli reaksiyon gosterir diye :)
Benim adetim bazen sancili bazen sancisiz ya da cok sancili degil.O ay usutursem falan adetim.daha sancili da geciyor o tarz yani :) Arkadas kafasina gore takiliyor biraz :KK70:

Yani herkeste ayni olacak degil ama demek istedigim ne bileyim korunmayinca belki vucut farkli reaksiyon gosterir diye :)
Benim adetim bazen sancili bazen sancisiz ya da cok sancili degil.O ay usutursem falan adetim.daha sancili da geciyor o tarz yani :) Arkadas kafasina gore takiliyor biraz :KK70:
:KK70: bunlar zaten kafalarına göre takılıp bizi de perişan ediyolar.

X