Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne guzel yapmissin canim hem kendine bi ugras bos durmamis olirsun hemde otirdugun yerde is sahibi olursun. Insallah hepimizin bebisleri oluncada senden siparis veririz bak simdiden bir suru musteri adayin var :-) rabbim isteyen herkese bizlerede hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah
Canım ya cok saol allah razı olsun amin inşallah ilk kez yapıyorum videodan izleyerek heycanlıyım o yuzdyuzden :KK200::KK48:

Hamile kalmak istiyorum altı aylık evliyim 19yaşındayım beş aydır deniyoruz ama olmuyo doktora gittim bişeyin yok dedi her şey normal ama ne yapıcağımıda bilmiyorum
canım eğer belirlenen bi sorun vs yoksa önce moralini yüksek tut.. ovülasyon testi alıp kullanabilirsin. yumurtlama dönemini belirleyip güzel değerlendirirsen hamile kalma ihtimalin artar.. tabi eşin de muayene olsa güzel olur. 5 ay çok uzun süre değil ama önce muayene olmak gerek bence. rabbim en kısa sürede nasip etsin :dua:

İnşallah canım amin :dua:Sanırım anne olmak herşeye evham yapmak demek . Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah . Ben bazen unutuyorum ağır işler yapıyorum . Allah korusun meleklerimizi:KK200: gerçekten çok zorlu bir süreç hamilelik . Sürekli endişe içindesin . Kalp atışı ne zaman duyulur acaba . Ben doktora gittiğimde tam 6 haftalık olcak.
6 da olabilir 7 de herkeste aynı olmuyor Canım

Kızlar bişey sorcam ben demin gttim infolic combi aldm pcolular tekmi kullanabilyor bn pcoslu degilm kullansam sıkıntı olr mu

Kızlar malesef bu ayda olmadı ama takmadım artık öyle karar aldım taktığımda daha çok üzülüyorum çünkü. Size bişi sorcam biraz utanıyorum ama hepimizin derdi burada ortak olduğu için danışmak istedim. Adet olmadan 1-2 gün öncesi midem bulanırdı ama olunca geçerdi şimdi geçmedi arada ne yesem bulanıyor bide bu sabah kahvaltı hazırlarken hafif başım döndü oda olmazdı kanamaysa normal psikolojik olabilir mi aydan aya değişiyo mu adetdeki belirtiler bide 2 gün önce geldi oysa hep vaktinde gelirdi doktorum şehir dışındaymış gidemiyorum o yüzden başka doktordada rahat edemiyorum bilen birileri var mı acaba aranızda yaşayan?

Hamile kalmak istiyorum altı aylık evliyim 19yaşındayım beş aydır deniyoruz ama olmuyo doktora gittim bişeyin yok dedi her şey normal ama ne yapıcağımıda bilmiyorum
Canım daha yeni evliyimişin doktor normal dediyse zamana bırak ben 2.5 yıllık evliyim 1 yıldır düşünüyoruz bizede normal dedi bizde akışına bıraktık Rabbim en hayırlı zamanı bilir başka şeylerle uğraş kafanı takma takarsan her ay umutlanırsın buda senin için daha üzücü olur akışına bırak

Ben artık kendime başka uğraşlar buldum gerçekten insamın psikolojisini hayatını bağkayan bişey benim zaten hiçbi zaman ha deyince olmadı yani bi iki ilişkiyle falan hep uğraştık hiçbi sorunumda yok çok şükür ama işte nasip bende takmıcam artık amigurumi oyuncak örmeye başladım müthiş bi uğraş cok zevkli kafa dağıtıyo korunmamaya devam edicez ama içimdeki hamilelik isteğini bastırıcam belirti arayıp bakmıcam dinlemicem biraz uzaklaşıcam tekrardan gerçekten şu şıp diye hamile kalamayan arkadaşlara tavsiyem sakın kendinizi dinlemeyin akışına bırakın kasmayın başka şeylere yönelin zaten iki seçenek var ya hamilesindir ya değilsindir hamileysen zaten eninde sonunda cıkıcak değilsende boş yere yıpranmış oluyosun kafana taktığın paranoyak belirtilerle kendini kandırıyosun sonundada gerçek cıkıyo ortaya benim düzenim herseyim alt üst oldu bi kaç gundur toparladım kendimi eski halime döndüm bazı şeylerin farkına vardım tek duam rabbim el açıp evlat isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklısıyla gönüllerine göre nasip etsin inşallah yokluğunu aratmasın rabbim evlatlarımızla sınamasın bizleri evlat acısı hepsinden daha zor rabbim evladını yitirenlerede bol bol sabır dayanma gücü versin yüce rabbim ne aratsın nede acısını göstersin ikiside zor
En güzelinş yapmışın canım akışa bırakıp düşünmemek en iyisi

Kızlar malesef bu ayda olmadı ama takmadım artık öyle karar aldım taktığımda daha çok üzülüyorum çünkü. Size bişi sorcam biraz utanıyorum ama hepimizin derdi burada ortak olduğu için danışmak istedim. Adet olmadan 1-2 gün öncesi midem bulanırdı ama olunca geçerdi şimdi geçmedi arada ne yesem bulanıyor bide bu sabah kahvaltı hazırlarken hafif başım döndü oda olmazdı kanamaysa normal psikolojik olabilir mi aydan aya değişiyo mu adetdeki belirtiler bide 2 gün önce geldi oysa hep vaktinde gelirdi doktorum şehir dışındaymış gidemiyorum o yüzden başka doktordada rahat edemiyorum bilen birileri var mı acaba aranızda yaşayan?
Canim adet dongun şaşabilir degisebilir psikolojik olarak cunku hormonsal bi durum sonucta ve yasadiklarinla stresle cok alakali bunyemiz bazen degisebiliyo malesef

Canım daha yeni evliyimişin doktor normal dediyse zamana bırak ben 2.5 yıllık evliyim 1 yıldır düşünüyoruz bizede normal dedi bizde akışına bıraktık Rabbim en hayırlı zamanı bilir başka şeylerle uğraş kafanı takma takarsan her ay umutlanırsın buda senin için daha üzücü olur akışına bırak
Çok doğru diyosun ama insan dayanamıyo cnm ya duydukça ben daha çok üzülüyorum

Çok doğru diyosun ama insan dayanamıyo cnm ya duydukça ben daha çok üzülüyorum
Valla seni çok iyi anlıyorum. Bende senin gibi yaşadım üzüldüm kırıldım ağladım her ay umutlanıp hatta sinir krizleri geçirdim. Ama artık takmamaya karar verdim hem daha az ümitleniyorum

Silik testten anlayan varımı kızlar

Eklentiler

• 64B13637-CA8D-44DC-8385-A5CF4793813F.jpeg
    64B13637-CA8D-44DC-8385-A5CF4793813F.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 32
Kizlat brn bugün doktora gittim devletten pek bi sonuc alamadim ozeli deneyim dedim alttan muayene etti rahim duvarin cok güzel dedi yumurtaliklarda polikistik gibi duruyor dedi biraz yatkinsn dedi ne demek oluyo sizce duzenli adet goren biri polikistik olur mu cocuk istedgimizi söyledim eyluldeki kimyasali falan tamam bi baklm dedi tahlil istdi insulin direncim icin ilac kullandgimi soykeidm glikoz insüline bakalim bi de dedi adetimin bugun 3. Günüydü zaten hormona bakicaz yarın vercem tahlilleri..
Bu arada kilo ve bitki caylarini sordum btki cayi gebelige engel degil dedi bi sknt olmazmis ama kilo yumurtlama kalitedini sayisini etkiledigi icin engel tabi dedi kizimi sordu tedaviykr mi normal mi die normaldi dedim kimyasalda normal mi falan dedi bakalim nasil bi yol izliycrk doktor merak ediyorum uzun vadede drvam rtmrm zaten özelin parasi asar bizi ama bklm hayrkisi

X