Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın aranıza yeni katıldım bende progeston değerim 0.1 çokkkkkkkkkkkk düşük yani daha önce klomen kullanmıştım bir y bir sonuç alamadım. daha sonra adet gecikmem oldu doktora gittiğimde bir yumurtam oluşmuş ve çatlamadığı için kist oluşmuş. bu ay bende duphastona başlayacağım. adetim gecikti tarlusal kullandım dün bitti. adet olduktan sonra adetimin ilk gününden itibaren 15 gün sayıp 15. gün sabah akşam duphason kullanacağım ve gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Geçen ay soğan kürü uyguladım.
Ben bu bebek işini kafaya koydum sizlerinde yardımıyla umarım olacak Adetim başlasın ilk günden itibaren sabah akşam bal çörek otu tarçın kürüne başlayacağım ve her akşam testere dişli aslan pençesi ile civanperçemi karıştırıp çay olarak içeceğim. Umarım faydasını görürüm de sizede güzel haber veririm . Çok araştırdımbu kürleri. Size sorum ise progesteron hormonunu yükseltmek için başka kürler var mı acaba duyduğunuz kullandıp fayda gördüğünüz. 0.1 çok düşük çünkü. Hormon tahlili sonuçlarım çok şükür iyi sadece progesteron düşük

Kızlar selam.
Benim çilem bitmemiş, bende enfeksiyon da varmış, bu adetten sonra soğan kürüne başlayacaktım kist için
ama doktor enfeksiyon için ilaç verdi. ikisini birden kullanabilir miyim kullanamaz mıyım kafam karıştı.
Aranızda hem ilaç hem soğan kürü beraber deneyen oldu mu? Ne düşünüyorsunuz?

Evet canım olabilir ama kimyasal olduğunu sanmıyorum yani bence yalancı değer yükselmesi arkadaşıma da olmuştu. Kimyasal olduğunda çok ağrılı ve pıhtılı adet oldum ben
Bi doktora git istersen cnm ya normal olmayabilir belkide bu kanama bilemeyiz ki belki bi ilaç falan verir teşhis koyar

Canım benimde baya düşüktü ekstra birşey kullaana gerek yok ama testere dişliyi başka birşey ilr karıştorma birde gind eikidefa oluyor hormon düzenleme icin benimde bir değrinin altondaydın bir ay aralıksoz sadece testere dişliyi kullandm ama benim tüm degerlerim bozuktu sknra adetim gecikti o kullandığon diphaston bana alerji yaptı daha bironci gün acillik oldum bennde bal kürünü dedim hem adet getirsin hemde yumurtaları geliştirsin hayıtı adetten sonra ara sıra kullandm aşıro değil iki ayın sonunda bal kürinün daha üçincü güninde adet oldum çok sevindim dedimvar bunda bir hayır devam ettim adetim 4 günü kan tahlili yaptırdım ve hormonlarım okadedüzgindü ki doktor tedavi görende bukadar olmuyor dedi eskiyle yeniyi karşılaştırdı ve bana eskiye görr çocuğun olmaz derdim dedi rabbimin hediyesi hormonlar düzelince ben o ay çok heyecanloydım ve mutluydum şimdi o aydan kalan hamileligimle dahada mutluyum Rabbim beni doktorlaron eline bırakmadı şükür ilaç alerjim olmayaydı belkide doktor doktor geziyor olacaktım ki o hormonlara hiçbkrşey ypamıyorlar alternatif tıbbada inanmıyorlar inansalar gizliden yapmayız demi ama birde kendi şikayetlerine göre yemen ve yememn gerekenlere dikkat et ben yumirtlamadan sonra bol havuç yedim meyve yerine birde :) bol salata sebze ama benim troidlerimde sıkontı var nodülom var yememem gerekenleri ona göre ayarladım çoğu sebze bana zarar veiyor ıspanak bile lahanalar falan bir sirü şey düşün hiç ilaç almadan iki ayda düzeldi hormonlarımın hepsi bu mucize degilde nedir sizde herşeyi uerli yerinde yapın ki sorun olmasın hepsini bir arada yapmayın önce karıştormayon özellikle birde klorsuz su kullanon kaynama siresine dikkat edin kapalı olmaso gerekenleri kapalo kaynaton beklemesi gerekenlere de uyun inşaAllah sonuç alorsonız

Soğan kürü kullanolabilir Canım normaldede yedigimiz bir yiyecek inşaAllah enfeksiyonun geçer neden oluyor acaba esinden mi kaynaklanıyor

Enfeksiyon için ila kullanacaksanız yanında ek olarak kiren ezması( marmelatı) kızılcıkta deniyo bazı yörelerde sabahları bi kaşık yeyin gerçekten enfeksiyona çok iyi geliyor. sabahları kahvaltı yaptıktan sonra bi dolu çay kaşığı ya ye yada sulandır iç vücuttaki enfeksiyonu alıp idrrla dışarı atıyor ve bol bollllll su iç enfeksiyon tedavisi zor ve uzun oluyor ama kiren marmelatı gerçekten çok iyi araştır istersen. Birde karabaş otu onada iyi diyorlar onu pek bilmiyorum ama kiren marmelatı denendi onaylandı

Ya kızlar geeden beri kaşınıyorum başımdan ayak ucuna kadar bu nedir ya alerjimi yoksa baska birwmi sinir oldum persembe günü dotora gidince sorucam olmadı cildiye uzmanona gitmeliyim ikizimde ikizleini enfeksiyon gecirip kaybetmişti ama okulda twmizlik işlerine bakoyordu gerçi benim binyem alerjik zatende offff bir bitneden biri başloyorr

Canım testere dişli aslan pençesini tek olarak mı demleyip içtin . Benim ilaç alerjim yok duphasonu doktorum söyledi kullan diye adet gecikmelerim hep olurdu ama son zamanlarda 45 günü buluyor stres yapıyorum galiba. Vallahi ne yapacağını şaşırıyor insan Allah dert verip derman aratmasın. Umarım dualarımız kabul olur hepimizin.

Arkadaşlar birde bal çörek otu tarçın karışımında çörek otu tozumu kullanıyorsunuz yoksa çörek otunu taneli olarak koyup dişinizle yerken eziyomusunuz

Testeredişliyi tek kullandm Canım bal adeti en az üçgün icinde getiriyor adet düzenede girer hem bununla ama mutlaka yedigine içtiğine dikkat et fındik fostok ceviz arada ye ama abartmadan hayıto hemen kullanma adetten sonra kullan ama ginde bir defa çörek otunu günlik baharat değirmeninde çek ki uçuh yağları gitmesin

Arkadaşlar birde bal çörek otu tarçın karışımında çörek otu tozumu kullanıyorsunuz yoksa çörek otunu taneli olarak koyup dişinizle yerken eziyomusunuz
Canım marketlerde satolan baharat degirmenlerinde okadwun gibi olması şart değil ben netten almıştom hep bunun icin cam benimki çokta güzel

Canım ya Allah Razı olsun öyleyse;
bal çörek otu tarçını adet zamanını beklemeden hergün sabah akşam bir kaşık yemeliyim
Hayıt tohumunu çay olarakmı tüketmek gerek? nasıl demleniyor? adetim bittikten sonra günde bir bardak hayıt tüketmeliyim
Testere dişili aslan pençesini ne zaman içmeliyim
Allahım ne zor yarabbim bu arama işleri. Allahım kimseyi çaresiz bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…