Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşaAllah yap sabah şimdi merak ettim ama ikinci çizginin çokması fazla sürmemeli sirerse tstte sorun olabilir sonradan çıkan çozgiye itibar etmemelisin tamam
Anladım canım varsa zaten ilk başta cıkmalı dediğin gibi ilk on dk da cıktı cıktı cıkmadı sonrası aldatmaca geçenki aylar gibi

Anladım canım varsa zaten ilk başta cıkmalı dediğin gibi ilk on dk da cıktı cıktı cıkmadı sonrası aldatmaca geçenki aylar gibi
Zaten sorun orda Canım belki döllenme olmuştur ama embriyo tutunamamışta olabiliyor aslonda yok değil herkes her ay emriyo taşıyor ama yerleşen az anladın sağlıkla yerleşsinde sorun olan embriyo zaten sanki kimyasal gibi sonra adet ile gidiyor oyüzdende karışabiliyor anladon

İnşallah canım ya rabbim inşallah hayırlısıyla nasip eder yapayım yarın sabah dayanamıcam bende ama negatif cıkcak gene aynı cıkcak gibi hissediyorum
Hayırlısı artık canım olmazsa da önümüze bakacağız. Vardır her şeyde bir hayır. Zamanı vardır beklemek gerekir. İmtihandır. Şükredelimki başka dertlerle boğuşmuyoruz tek derdimiz oldu mu olmadı mı... Allah aratmasın kimseyi bizi de. Beni görsen günde iki test yapıyorum artık kafayı yedim. Adette olsam hamile de aynı şekilde rahatlarım. En azından işime konsantre olurum. Bu belirsizlik çok yordu beni

Anladım cnm böyle erken erken test yapa yapa cok denk geldim kimyasala zaten tutunamadığı için koyulaşmıyo adete kadar silik çıkıyo bazen adet günü atılıyo bazendekahverengi lekelenme olarak bi kaç haftaya düşüyo bi çok kez yaşadım malesef

Kadın olmak zaten zor etrafla uğraşmak ayrı zor beklemek ayrı zor zor olacak ki imtihan olsun demi biz yinede istemeyi bilelim belki istemeyi daha bilemiyoruz kim bilir belki birinin duasını bekliyoruz belki bir imtihanını sabırla geçmeyi bekliyoruz herdaim ye's e düşmemeye gauret etmeliyiz gerisinide isteyeceğimiz bir kapı var hamdolsun

HHaklısın cnm ya anlıyorum seni o kadar cok dua ediyorum ki benim kızlarım yanımda sarıldılar mı unutuyorum teselli oluyorum hiç olmayanlar için daha cok dua ediyorum bigun bizimde sıramız gelcek inşallah buna yürekten inanıyorum o gune kadar tevekküle sabra devam

Belkide oyüzden erken yapmayın diyorlar ya doktorlar her halukarda üzülüyor insan en azonda adeti beklesek üzintimiz stresimiz azalacak dimi

İnşallah canım iyi düşünelim iyi olsun:) maşallah evlatların unutturur sana üzüntünü stresini. Bende okulda öğrencilerimle atıyorum ama eve gelince koca bir boşluk. Eşim de geç geliyor sarıyorum testlere

Harikasın aynen öyle çok şükür bin şükür dualarımızın sırası gelince kabul olacağını biliyoruz bundan daha güzel bişey var mı dimi

Çok haklısın rabbim inşallah bian önce nasip eder cnm ya hayırlısıyla anne olursun inşallah benimde iki sene olmadı 2 3 gün saklardım testi ağlardım belki sonradan çizgi cıkar diye ağlayarak zorla atardım o testleri her ay ağlamakla geçerdi adetimin 2 3 gunu cok zor gerçekten bbiliyorum anlıyorum

Evet zor süreçler ve ilk ay kimyasalla o duyguyu yaşamasam şuan bu kadar istemeyecektim belki de. Denememizin 4.ayı bakalım tuttu mu muallak :) hayırlısı olsun

Harikasın aynen öyle çok şükür bin şükür dualarımızın sırası gelince kabul olacağını biliyoruz bundan daha güzel bişey var mı dimi
Aynen Canım işte burası bildiğin kardeşlik platformu kadonlar kulübü ama adı değişmeli :)) her daim birbirimize desteğimiz oluyor bende çok zof zamanlar geçirdim dişük tehlikdmi biliyorsun üstüne daha neler yaşadm birde erkek olsun doye zodla tatlı yedirmeye çalışması kayanamon hamile olmak bile eziyete dönebiliyor diyorum bazen rabebunlara inat kız olsa hem icim soğusa sonra diyorum hayırlı olan olsun ya kız olup hayırsız olacaksa ya erkek olup hayırsız olursa insan inan duasını yaşarken buldugunda kendini bir başka bakıyor hayata duayı bir başka ediyor yıllar boyu gençliğimde çocukliğumda neler yaşadm bir ben bir Allah biliyor heldua ettim kuran öğrendim gecdler hep benimdi dua icin bakıyorumda yıllar geçmiş üzerinden ben duamı yaşıyorken buldugumda kendimi esime dedigim bir cümle sen benim duamsın şimdi anlıyorum diyorum daha ne diyim ki daha ne isteyim geveler boyu ağlamalarım dualarım ama kimseye ne beddua nede lanet okumadm hep rabw sen benden daha iyi bilensin ben bilmem herseyi bana hayırlı olacak şeyleri sen daha iyi bilirsin kızgınlokla üzüntiyla ağzımdan çokanları yada çıkacak olanları affet ben aciz kulunum sen sonsuz rahmeti merhameti olanson senden başkasınon kapısona gidemem bir senden diliyorum Rabbim diye ettiğim dualar beni benden ihi anlayan birini nasib et etki beni korusun kollasın üzintimü demesemde anlason inanon birsey sakaldığımı ağzımı açmadan anlayan biri var beni brnden çok iyi bilen tanıyan seven biri daha ne isteyim hamdolsun öylemerhametliki bizo yaratan Rabbimiz daha ne diyim ki siz düsünün

Cok defa adetim 10 15 gün gecikirdi hastaneden ağlayarak kan testiyle dönerdim bi umut gidipte nasip ama hamile kaldığım ay ev taşıdık koca koca kum dolu saksıları 3.kata çıkardık küçük kardeşim 2 yaşındaydı onu tasıdım hep kucağımda hemen sonra düğün vardı baya bi döktürdük oturmadık hiç ayaklatım zonkluyodu o gece eve yalın ayak gitmiştim topuklu ayağıma vurunca bunlara rağmen düşmedi bi baktım testte hamileydim hala duruyo o testim aynı koyulukta oda cok koyu değildi kanda 5 haftalık cıkmıştı nasip hersey nasip o kadar yıl dikkat ettim istedim olmadı kendimi em hunhar hoyrat kullandığım ayda hamileydim yani

Beni anlattın sanki ya

Aynen bende akışına bıraktım ovülasyon alayım diyodum ondan da vazgeçtim zaten düzenli ilişki olunca illaki yumurtlama gününe denk gelecek, aynen birde çevreden soranlar olmasa allhtan çok evden çıkmıyorum yakın çevremde biliyo zaten artık sormuyo inş rabbim bekleyen herkesi kavuştursun güzel haberlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…