Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım zaten burada herkes birbirini çok iyi anlıyor o yüzden seviyorum burayı bende de alışkanlık oldu her adette gözyaşı dökmek ağlamıycam diyorum yok olmuyo tutamıyorum kendimi inş hayırlısıyla tez zamanda hepimiz hamile kalırız
İnşallah canım ben artık akışına bıraktım bide böyle denicem bakalım bide tavsiye her kafadan ses çıkıyo ya yok daha olmadı mı sorun mu var diye onlarada kafanı takma ben artık cevabını veriyorum geçiyorum kafamda rahat kalıyo böylece inşallah herkes hakkında hayırlısı olur

Aytanesii Aytanesii en son çarşamba sabah test yapmıştım yarın sabah bi test daha yapsam belli olur mu ki cnm ya yoksa bekleyeyim mi biraz daha beklemek cok zor :KK43:
Bence yap yoksa beklemezsin bal kürü yaparsın testeredişliyi kullanmaya başladınmı yine negatifse bekleme zaten yoksa daha çıkmaz kacgün oldu yumurtlamandan buyana

Bigun arayla test yapmıştım ya ben negatif demiştim şimdi o iki teste baktım son yaptığım testtede çizgi var gözle görülüyo ilk yaptığım testten biraz daha belirgin sanki anlamadım bu testler bizle acayip oyun oynuyo ya
İnşaAllah vardır fazla beklerse yanlış çokabiliyor üzerinden kaçgün geçti yaronda olabilir diğer günde yap bi bakalım belkide olmaz akıntı hamilelikte baya artıyor özellikle beyaz akıntı onu diyim hadi bakalım Rabbim inşaAllah beklemedigin anda verir heyecanı :))))

Bat bugündü ama gelmedi. Akşama kadar felaket adet ağrısı çektim belim kasıklarım adetimin ilk günü gibi ağrıdı. İdrar testim yine pozitif:110: kafam çok karıştı. Değerler çok düşük ihtimal vermiyorum ama yarın da olmazsam yine kan vereceğim. Varsa yükselir yoksa yeniden doktor yolu görünecek. :KK43:

Merhabalar coook eski uyeyim bir kız evladım var dört yaşında inşaallah. O nu beklerken kk yi bulmuş bütün topikleri hatmetmiş türlü türlü kürler uygulamıştım aradan beş yıl geçti ve ben yine geldim araniza kabul ederseniz eğer. Burada çok güzel samimi arkadaşlıklar edindim watsapp üzerinden hâlâ görüştüğümüz dostlar var öyle ki gerçek dünyadan daha samimi arkadaşlar buluyorsunuz bazen. Şimdi ikinci bebek için dua edip bekliyoruz Allah isteyen herkese hayirla nasib etsin inşaallah

Testi yapmadan önce gölgesi vardı ama çıkan çizgiler çooook silik pembe. Sizde bir göz atar mısınız? Yani olmasa böyle olması mümkün mü?
11F55D8A-15E1-4F42-BAA7-49893C3D1E7F.jpeg

Bir dua gebelik bir düşük bir hamilelik yaşadım adet ağrısı gibi ağrı gayet normal

Merhabalar ben 7 aydir deniyorum olmuyo. Psikolojikmi artik bilmiyorum ama kafayi yedik nerdeyse ? Belki daha erken Allah zamanini biliyordur evet ama insan sabredemiyo. Esimde sperm dusuklugu vardi 13 milyonndu doktorun verdigi ilacla ve aktardan macunlarla keciboynuzu kuruyle 21 milyon oldu bu ay.bende bir sorun yoktu sadece rahim filmi cekilmedim agrili diye duydum. Cektiren varmi acaba ? Dayanilmaz bur agrimi ? Narkozlu yerde cektireyim dedim ama yasadigim yerde o yok

Bir dua gebelik bir düşük bir hamilelik yaşadım adet ağrısı gibi ağrı gayet normal
Evet duydum canım ama gerçekten olacağım sandım bir kaç gündür testler hep pozitif çıkıyor zaten. İki gün önce beta hcg baktırdım 3.27 ve 2.59 çıktı iki ayrı yerde yaptırdım. Yarın yada pazar günü tekrar baktırıcam sanırım. Hayırlısı Allahtan olmayacaksa da olmasın zaten 4.ayım çok şükür senin kadar zor süreçler de atlatmadım Allah kimseye de yaşatmasın inşallah. Sadece belirsizlik çok yordu beni. İnşallah en hayırlı zamanda olsun.

Elimde bi tanecik test var eşimden bi daha isteyemem artık zorla aldırdım zaten ya yarın sabah mı yapsam acaba sonra netten kendim alırım gene olur mu ki noldu neler oluyo cok merak ediyorum gerçekten Aytanesii Aytanesii

Elimde bi tanecik test var eşimden bi daha isteyemem artık zorla aldırdım zaten ya yarın sabah mı yapsam acaba sonra netten kendim alırım gene olur mu ki noldu neler oluyo cok merak ediyorum gerçekten Aytanesii Aytanesii
Canım sabah yap çok merak ettim. Bende alacağım internetten gidebileceğimiz eczaneler bitti. İnşallah hayırlı haberler paylaşırız :)

İnşaAllah vardır fazla beklerse yanlış çokabiliyor üzerinden kaçgün geçti yaronda olabilir diğer günde yap bi bakalım belkide olmaz akıntı hamilelikte baya artıyor özellikle beyaz akıntı onu diyim hadi bakalım Rabbim inşaAllah beklemedigin anda verir heyecanı :))))
Amin inşallah canım ya belirsizlik cok zor ya akıntım var dediğin gibi beyaz ama bakalım kırmızıya döncek mi merskla bekliyorum yarın adet günüm bugun bişey dikkatimi cekti sürekli kasıklarımda pıt pıt bi atma arada bir hep oldu kıpır kıpırdı özellikle daha cok solda oldu hep

Canım varsa vardır fazla düşünip heyecan yapma sana zararı dokunuyor sonra fazla sevinme ki varsa inşaAllah vardır ozamana sakla heyecanını yap yaron sabah bakalım ne çıkacak zaten ne kaldıki adetine

Canım sabah yap çok merak ettim. Bende alacağım internetten gidebileceğimiz eczaneler bitti. İnşallah hayırlı haberler paylaşırız :)
İnşallah canım ya rabbim inşallah hayırlısıyla nasip eder yapayım yarın sabah dayanamıcam bende ama negatif cıkcak gene aynı cıkcak gibi hissediyorum

Amin inşallah canım ya belirsizlik cok zor ya akıntım var dediğin gibi beyaz ama bakalım kırmızıya döncek mi merskla bekliyorum yarın adet günüm bugun bişey dikkatimi cekti sürekli kasıklarımda pıt pıt bi atma arada bir hep oldu kıpır kıpırdı özellikle daha cok solda oldu hep
Hadi inşaAllah yap sabah şimdi merak ettim ama ikinci çizginin çokması fazla sürmemeli sirerse tstte sorun olabilir sonradan çıkan çozgiye itibar etmemelisin tamam

X