Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar bende eylül kasımdan civarı calismalara başlıcam
Benim 2.ci olacak
Rabb'im isteyen herkese nasip etsin inşaAllah :KK36:

Daha çok taze zaten, üzülmemin sormanla ilgisi yok İnan.

elimi karnıma her attığımdaki boşluk yetiyor zaten:KK43:
Daha çok taze zaten, üzülmemin sormanla ilgisi yok İnan.

elimi karnıma her attığımdaki boşluk yetiyor zaten:KK43:
doğru diyosun inşallah hayırlı ve yakın zamanda o boşluk tekrar hayat dolar ve seni mutluluktan uçurur :) genetik test falan yaptılar mı neden olduğuyla ilgili

doğru diyosun inşallah hayırlı ve yakın zamanda o boşluk tekrar hayat dolar ve seni mutluluktan uçurur :) genetik test falan yaptılar mı neden olduğuyla ilgili

Plasentayı patolojiye gönderdiler birşey çıkmadı. Ne bebekte ne bende birşey bulanamadı. Ikıncı kez hamile kaldığımda 3. Ayında genetik bir test yapılacakmıs öncesinde birşey gerekmiyor dedi doktor. Bir de her ihtimale karşı kan sulandırıcı verdi

Plasentayı patolojiye gönderdiler birşey çıkmadı. Ne bebekte ne bende birşey bulanamadı. Ikıncı kez hamile kaldığımda 3. Ayında genetik bir test yapılacakmıs öncesinde birşey gerekmiyor dedi doktor. Bir de her ihtimale karşı kan sulandırıcı verdi
Böyle gebeliklerde hep kısa sürede tekrar hamile kaldıklarını duyuyorum . İnşallah senin de öyle olur :) biz 1 yıl denedik olmadı bütün testler her şey yapıldı ufak bi operasyon geçirdim şimdi serbest dönemdeyiz 3 ay içinde olmazsa yine gideceğiz doktora hayırlısı :)

Böyle gebeliklerde hep kısa sürede tekrar hamile kaldıklarını duyuyorum . İnşallah senin de öyle olur :) biz 1 yıl denedik olmadı bütün testler her şey yapıldı ufak bi operasyon geçirdim şimdi serbest dönemdeyiz 3 ay içinde olmazsa yine gideceğiz doktora hayırlısı :)

Doktor korunma vermedi, kışa doğru yine hamile olarak gelirsin. Bebek veya bende birşey bulunamadığından tedavilik da durum yok dedi. Ama şimdi ilk hamileliğim erken Doğumla sonlandığından hem ikinci hamileliğe stres yapıyorum hamile kalabilir miyim diye hem de çok korkuyorum. Allah kimseye yaşatmasın, evladı toprağa vermek çok zor.

Olur inşallah da iyi haberini alırız

Kizlar selam. Bugun ultrasonla vajinal muayene oldum. Doktorum sagda 4 5 tane yumurta goruyorum dedi. Bu ne demek? Benim BAT 15 agustos. Gebelik yok. Yumurtlama olmadi demek mi? Sormaya cekindim 1 milyon tane soru sordugum icin... Bilenler aydınlatır ise cok sevinirim..

Doktor korunma vermedi, kışa doğru yine hamile olarak gelirsin. Bebek veya bende birşey bulunamadığından tedavilik da durum yok dedi. Ama şimdi ilk hamileliğim erken Doğumla sonlandığından hem ikinci hamileliğe stres yapıyorum hamile kalabilir miyim diye hem de çok korkuyorum. Allah kimseye yaşatmasın, evladı toprağa vermek çok zor.

Olur inşallah da iyi haberini alırız

Merhaba canlarim. Aranizda Istanbul Avrupa Yakasinda yasayan var mi? Ya da burada tavsiye ettiginiz bir kadin dogum doktoru?

Merhaba canlarim. Aranizda Istanbul Avrupa Yakasinda yasayan var mi? Ya da burada tavsiye ettiginiz bir kadin dogum doktoru?

Ben ilk gebelik erken Doğum olduğundan riskli gebeliklerde uzman, ün yapmış Arda Lembet'e görüneceğim bir hamile kaldığımda. Ulus Liv Hospital'da.

bnm bugunku,test digeri 9 agustostu

Eklentiler

• 20180811_140922.jpg
    20180811_140922.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 48
X