Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benden yarin olumlu veya olumsuz haber gelicek aksam :) haftaya kadar test yapmam diyodum ama kasik agrilarim beni kistten suphelendirince bir randevu aldim. Kan tahlili de yaptiricam zaten betaya da baktiririm gitmisken :KK70:

Merhaba beni de listeye ekler misin? Delirella Delirella :)
Kizlar ben de gectigimiz eylulde 7haftalikken dusuk yaptim. Ocak ayindan beri korunmuyoruz ama hala gebe kalmadim. Bat tan 5gun gecti ama hala regl olmadim. Iki gun once kan testi verdim sonuc negatif. Doktor bir hafta bekleyelim tekrar gel dedi. Bu arada iki tarafta da minik kistlerim olusmus. Artik regl olup sogan kurune baslamak istiyorum kistleri eritmesi icin. Bakalim ne zaman olcam :KK51:

Kizlar ben de gectigimiz eylulde 7haftalikken dusuk yaptim. Ocak ayindan beri korunmuyoruz ama hala gebe kalmadim. Bat tan 5gun gecti ama hala regl olmadim. Iki gun once kan testi verdim sonuc negatif. Doktor bir hafta bekleyelim tekrar gel dedi. Bu arada iki tarafta da minik kistlerim olusmus. Artik regl olup sogan kurune baslamak istiyorum kistleri eritmesi icin. Bakalim ne zaman olcam :KK51:
15 gün soğan küründen sonra 1 ay aslan pençesine başla derim

Ekledim cnm, hayırlı uğurlu gelsin inşallah

Valla ilk haber kimden çıkacak, merakla bekliyorum :)
Iyi ggecelr bayanlar.
Ben de 5 yillik evliyim.
3.5 yasinda bi oglum var .
Esimle ben de kan uyusmazligi var. Doktora gittim gebelik dusunuyoruz dedim.
Simdilik bisey yapmaya gerek yok ddei.
Temmuz 8 de adet oldum. Bu ayda 4unde oldum.
Adetim 5 gün sürüyor.
Benim ovulasyon tarihim agustos 13 ve 18 arasi dedi nette hesapladigimda dogru degil mi ?
Bu sayfaya yeni denk geldim takip ederim artik.
Rabbim isteyen herkese hayirli saglikli sihhatli bebisler versin.

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
duskapani duskapani
M Muhendisella
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
Gizibe Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
41ask_derin 41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
turko2727 turko2727
Greensey Greensey
Buzlarkralicesi01 Buzlarkralicesi01
H hamra_86
Ya inan ki cok üzüldüm.
Mevlana nin bi sözü var;
Istedigin bisey olmuyorsa ya olmamasi gerektigi icindir yada daha iyisi olacagi icindir diye.
Icini ferah tut demek ki Rabbim saglikli sihhatli hayirli bebisler verecek sana.

Ya inan ki cok üzüldüm.
Mevlana nin bi sözü var;
Istedigin bisey olmuyorsa ya olmamasi gerektigi icindir yada daha iyisi olacagi icindir diye.
Icini ferah tut demek ki Rabbim saglikli sihhatli hayirli bebisler verecek sana.

Can acısıyla onu göremiyorsun ilk, için yanıyor. İnançlı insanlarız Allahtan... lakin öyle bir özlem doluyor ki, bazı geceler hiç uyuyamıyorum ağlamaktan :KK43: belki daha çok Yen'i diye...
Allah Yen'i sağlıklı gebeliklerle yüzümüzü güldürsün kucağımızı doldursun inşallah cnm

Iyi ggecelr bayanlar.
Ben de 5 yillik evliyim.
3.5 yasinda bi oglum var .
Esimle ben de kan uyusmazligi var. Doktora gittim gebelik dusunuyoruz dedim.
Simdilik bisey yapmaya gerek yok ddei.
Temmuz 8 de adet oldum. Bu ayda 4unde oldum.
Adetim 5 gün sürüyor.
Benim ovulasyon tarihim agustos 13 ve 18 arasi dedi nette hesapladigimda dogru degil mi ?
Bu sayfaya yeni denk geldim takip ederim artik.
Rabbim isteyen herkese hayirli saglikli sihhatli bebisler versin.
Merhaba, döngünüz kaç gün sürüyor o önemli. Kaç günde bir adet oluyorsanız ondan 14’ü çıkararak yumurtlama gününüzü bulabilirsiniz. Geçen adetinize göre 28 gün sürmüş döngünüz o zaman 28-14=14.günde yumurtlamış oluyorsunuz. Bu ay da 28 gün sürerse 4 ağustostan 14 gün sayarsak 17 Ağustos yumurtlama gününüz olması lazım.

X