Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 1AC2585A-3FE4-4516-8918-4F190DCFF3E9.jpeg
    1AC2585A-3FE4-4516-8918-4F190DCFF3E9.jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba ben araniza yeni katıldım. 1yildir bebeğimiz olmuyor. Pcosum var. Doktor Klomen basladi bugün son günü klomenin. Çarşamba da kontrolüm var yumurtalara bakilcak:KK55:

bende adetle birlikfe 18. gun pik yapti cnm
2-3 gündür hep koyu geliyor boş geçmeyelim diyoruz ne zaman pik yapar bilmiyorum ilk defa yapıyorum bu ay bakalım ne olacak ümitliyim ama kaptırmak da istemiyorum bi keresinde stresten 10 gün gecikip kan testi yapmıştım ve negatifti :KK12:

2-3 gündür hep koyu geliyor boş geçmeyelim diyoruz ne zaman pik yapar bilmiyorum ilk defa yapıyorum bu ay bakalım ne olacak ümitliyim ama kaptırmak da istemiyorum bi keresinde stresten 10 gün gecikip kan testi yapmıştım ve negatifti :KK12:
bendede oyle olmusti. rahatszligin yoksa hemen kalir. ben pcosum zor olacsiz tedavi kalmam

bendede oyle olmusti. rahatszligin yoksa hemen kalir. ben pcosum zor olacsiz tedavi kalmam
hsg de bi polip çıkmıştı onu aldı doktor ufak bi operasyonla 3 ay içinde hamile kalabilirsin günlerini ovulasyonla takip et dedi eşimde de bende de bi sorun yok şu anda hemen kalmak istiyorum çünkü öğretmenim doğumum belli döneme gelsin istiyorum okuldan dolayı ama bana sormuyor tabi ki :)

hsg de bi polip çıkmıştı onu aldı doktor ufak bi operasyonla 3 ay içinde hamile kalabilirsin günlerini ovulasyonla takip et dedi eşimde de bende de bi sorun yok şu anda hemen kalmak istiyorum çünkü öğretmenim doğumum belli döneme gelsin istiyorum okuldan dolayı ama bana sormuyor tabi ki :)
aynen bende kamuda calisiyorum. suan hamile kalsam nisan gibi olck bebks. aitayildede rahat rahat bebegime bakarim. ama hayirlisi belli degil suan

Son düzenleme:
X