Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet nette biraz daha arastirdim.
Ovulasyon 16 17sine denk geliyor.
Ilgin icin cok tesekkur ederim.

Kızlar adete daha 5 gün falan var ama ucuz testlerden yaptim negatif . En erken yumurtlama ihitimalime göre de daha 10.gunde yim.:) ama ben bi daha ki ayı düşünmeye başladım:)

Lohusalıktan dolayı ilk olacak reglimi bekliyorum
Bir de bol bol c vitamini . Bebeğin rahme tutunmasını kuvvetlendiriyormuş, doktor dedi
Hap olarak mı alıyosun vitamini yoksa meyve sebzeden mi canım ? Ben de ovu. Testi yapıyorum her gün ayriyetten birşey yapmadım Bu ay olmazsa bi dahaki ay alternatif şeyler deneyeceğim

Hap olarak mı alıyosun vitamini yoksa meyve sebzeden mi canım ? Ben de ovu. Testi yapıyorum her gün ayriyetten birşey yapmadım Bu ay olmazsa bi dahaki ay alternatif şeyler deneyeceğim

Doktor gıda olarak c vitamini almamı söyledi. İlaç olarak sadece D vitaminine devam.

Ekledim cnm. Sen biri hayırlısıyla dünyaya getirmişsin ikinci de olur inşallah
Insallah canım Rabbim ılk önce annelik duygusunu yatmayan herkese nasip etsin inşallah ama bu duygu bambaşka bişey bu özlem insanın içine bi düşünce hemen olsun istiyor insan bebek kokusunu özlüyorozluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…