Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah cnm cok saol bende adeti beklicem artık bakalım bal kürü nasıl oluyo peki

Neymiş kız bu bal kürü bakalım tam benlikmiş hamilelik yoksa yapayım kesin

İnşallah cnm cok saol bende adeti beklicem artık bakalım bal kürü nasıl oluyo peki
Bal bir yemek kaşığı tarçın bir çay kaşığı çòek otuda bir çay kaşığı yanlız çörek otunu öğütmelisin ya havanda yada baharat değirmeninde öğüt günlık olacak şekilde fazlası değil macun gibi oluyor sabah ve akşam aç karnına bir yemek kaşığı ye birde testere dişli aslan pençesinide kullanmanı öneriim

Adet olana kadar mı yemem lazım peki kaç gğn yemeliyim

sağol canım. tupler kapalı olduğu için sonradan hastalığa sebep olmasin diye alırız dedi sanırım. kisti ameliyatla alacaklar zaten. laporoskopiyle tupleri acabilirler mi belli değil. çok umutsuzdu doktor tek yol tup bebek dedi

Canım birde türkiyeye mi gelsen burada ki doktorlara da mı bi görünsen acaba hemen umutsuzluğa kapılma belki başka bir yolu başka bir çaresi vardır

bilmiyorum ki canım. tup bebek dedi doktor care olarak. turkiyeye ben gelsem eşim gelemez işlerini birakamaz. kafam çok karışık. çok üzgünüm

Ben adetin 4. Günüdeğerlerime baktırmioştımda estradiol varya 300 dü doktor şok geçirmişti normalde 15 civarlarındaydı düşün beslenmene dikkat et bol sebze ve su iç su çok önemli
Brnimde hormanlara hep bakılıyo normal diyo hep

Ben adetin 4. Günüdeğerlerime baktırmioştımda estradiol varya 300 dü doktor şok geçirmişti normalde 15 civarlarındaydı düşün beslenmene dikkat et bol sebze ve su iç su çok önemli
Brnimde hormanlara hep bakılıyo normal diyo hep

Aynen canım katılıyorum :) hem iyi geliyor hemde daha çok düşündürüyor. Ama bağımlılık yaptı site giriyorum. Okuduğum güzel haberler mutlu ediyor kendime olmuş gibi seviniyorum:)

Canım daha var 1 aralık gibi ben dun dayanamayıp hassas olandan yaptım negatif
Canım benim de 1 Aralık daha 8 gün var varsa da çıkmaz herhalde. 3 gün kala yapmayı düşünüyorum ben:) yani sen negatif diye üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…