Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Soğanı günde bir yapılan pençesini iki yap ama sa ah kahvaltısında yap bir şişeye kıy ılıyınca iç kahvaltıdan iki saat sonra içmelisin akşamda iki saat sonra
Soğan kürünü dinledim şimdi saraçoğlundan işten gelince ve yatmadan önce içilebilir diyor. O aralıkta da aslan pençesi içebilirim sanırım. Doktor ilaç verirse kullanmayayım değil mi yani kimyasala maruz kalmak istemiyorum

Soğan kürünü dinledim şimdi saraçoğlundan işten gelince ve yatmadan önce içilebilir diyor. O aralıkta da aslan pençesi içebilirim sanırım. Doktor ilaç verirse kullanmayayım değil mi yani kimyasala maruz kalmak istemiyorum
Aynen zaten doğum kontrol veriyor oda zararlı hormon verilme vücuda

Tüm rahmi temizliyor ben adetin 1. Gününden itibaren saydığında 7. Gün başladım 15 gün boyunca öğle ve akşam yemeklerden 20 dk önce içtim her öğün taze yaptım 1 soğanı kabuğuyla beraber 10 dkka kaynattım ılıyınca içtim vesilemidir bilmiyorum ama o ay hamile olduğumu öğrendim
Ayy darısı bizlere ınsallah cnm su an kac aylık hamılesın

Kızlar merhaba bize 2 yıllık evliyiz ve bebek istiyoruz yaptırmış olduğum tahlil sonuçları bu şekilde
progesteron 0.10
dhea-s 445
TSH 1.080
Estradiol 14.11
FSH 4.28
LH 4.41
Prolaktin 8.48
total testesteron 0.304
Dhea testini doktor istememişti adetin 21. günü progesteron için kan verirken nunda yapılmasını istemiştim ama sanırım dhea adetin 3. günü yapılıyormuş. Progesteron seviyem çok düşük daha önce bir kez klomen tedavsi görmüştüm ama yumurtam olmamaıştı ondan sonraki ay kasık ağrısı ve adet olamadığım için doktora gittim bir adetyumurtam oluşmuş oda çatlamadığı için kist oluşmuş adetle düzelir demişti doktor. Pazartesi günü doktora sonuçlarımı göstermeye gideceğim umarım iyi haberler alırım . benim aşırı kıllanmam mevcut kızlar ve yağlı cildim var . Talil değerleri bu şekilde olup hamile kalan varmı acaba

Anladım cnm uyumak ıyı gelir ınsallah ınan kı daha benım basım yenı gectı sabaha kadar dogru duzgun uyuyamadım

Aynen iyiyim valla simdi çocuğu okula hazırlıyorum sabah gene kalkmiis dioki anne benim kardesim hiç olmayacakmı neden gelmio dedim bende dua et sen kabul olur inanin geçtigimiz ramazanda ezanlarda hep dua etti cocugum allhmm benim bir kiz kardeşim olsun dio ylede guzel acio ellerini kiyamam ya çok istio ama napakk

Kızlar merhaba bize 2 yıllık evliyiz ve bebek istiyoruz yaptırmış olduğum tahlil sonuçları bu şekilde
progesteron 0.10
dhea-s 445
TSH 1.080
Estradiol 14.11
FSH 4.28
LH 4.41
Prolaktin 8.48
total testesteron 0.304
Dhea testini doktor istememişti adetin 21. günü progesteron için kan verirken nunda yapılmasını istemiştim ama sanırım dhea adetin 3. günü yapılıyormuş. Progesteron seviyem çok düşük daha önce bir kez klomen tedavsi görmüştüm ama yumurtam olmamaıştı ondan sonraki ay kasık ağrısı ve adet olamadığım için doktora gittim bir adetyumurtam oluşmuş oda çatlamadığı için kist oluşmuş adetle düzelir demişti doktor. Pazartesi günü doktora sonuçlarımı göstermeye gideceğim umarım iyi haberler alırım . benim aşırı kıllanmam mevcut kızlar ve yağlı cildim var . Talil değerleri bu şekilde olup hamile kalan varmı acaba
Estradiolün düşük biraz benimde progrsteron hormonun düşüktü birin altındaydı ama yinede hamile kaldım sen gumurtalıklarını geliştirecek şeyeyapmalısın faydasını görürsün sonra bal kürü kullan bence hemen etki ediyor adetin de başlıyorsun yumurtlama gününe kadar yumurtayı geliştiriyor ben bolbol havuz sebze yedim testere dişli aslan pençesi içmiştim ama senin gerek yok gayet düzgün yumurtanın gelişemediği için kisin oluşmuş genelde klomen nazı kişilerde kist yapabiliyor soğan kürü yaparsan iltihabı enfeksiyon ve kistlerinden kurtulabilirsin hayıt tohumu da etken maddesi olan agnuston dur bunun ilacını verdiklerini biliyorum bayanda etki ettiğini biliyorum ama ben kullanamadım tadı çok kötü birde Estradiolün yükseltmek için bolbol östrojenini içeren şeyler ye iç mesela yeşil çay ada çayı bunlarda bol östrojenini artırması yardımcı madde var ben ikisinden gğndeıikişer bardak içiyordum senin değerin gibiydi östrojenin rahim ve yumurtalık için çok önemli bir hormon olduğunu biliyorum benim değerim 300 e çıkmıştı doktor bu değer nasıl oldu diye okadar şaşırdı ki hiçbir ilaç bir iki ayda bu değerlere ulaştırmaz birde başka bir yeri bozmadan :) aklıma gelenler bunlar sen östrojenin yüklen biraz onuda düzene sokarsan tamamdır

Maşaallah ya kız burda bir dua kardeşliği kurdu ben her cuma dua ederim hepsine sen yeni katıldın haberin yoktur :) ismini yaz dua edeyim sanada isme özel ediyorum da :)
Aynen iyiyim valla simdi çocuğu okula hazırlıyorum sabah gene kalkmiis dioki anne benim kardesim hiç olmayacakmı neden gelmio dedim bende dua et sen kabul olur inanin geçtigimiz ramazanda ezanlarda hep dua etti cocugum allhmm benim bir kiz kardeşim olsun dio ylede guzel acio ellerini kiyamam ya çok istio ama napakk

Oyy kurban olurum ben ona maşallah ya. Olsun da artık onlarda bızde gulelım ya. 1 e mı gıdıyor annesi

X