Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aman bacım aman ısteme vallahi bulamasın. Çok şanslıymışsın o yonden ne kadar guzel. Ben az mı kustum mınıbusu durdurup yolun ortasındsçs tam rezillik Gecmıs olsun bu arada cnm ya ucuz atlatmıssın bı sıkıntı kalmadı demı zehırlenmeden

Yok canim ben zehirlenmistim ama anlamasaydik doktorda fatketmeseydi allah korusun ya ben ya bebek olebilirdi ciddi bir durum gebelik zehirlenmesi tip diliyle preaklamsi... zaten yuksek tansiyon belirtisi benimde 19 du hemen aldilar ameliyata bir sorun olmadi zaten hemen iyilestim hatta dogum yaptim 8 saat sonra yatakda bagdas kurup cocugu emzirdim ameliyatliyim birde beni gorenler sokk

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım. :) tecrübelere ihtiyacım var..

1.5 senedir evliyim, son adet tarihim 26 eylül. 5 gün sürdü eşimle adet bittikten sonra 4 günlük bir birliktelik oldu sonra kendisi yurtdısına cıktı. Genelde adetim ve buna baglı olarak yumurtlamam düzensizdir. Suan da geciktim fakat farklı olarak 2 gündür pedi kısmen dolduracak kadar acık kahverengi akıntılarım var. Normalde akıntım az gelir hemen üstüne adet olurdum. Göğüs hassasiyeti, yorgunluk ve belime saat başı bıçak saplanır gibi ağrılarım var. Dün idrar tahlili aldım iş arası sadece 2-3 dk bekleyebildim ama o süre icinde beliren bişey olmadı. Ama geciken adette bişey olsa o sürede çıkardı diye düşünüyorum. Buna benzer bişey yaşayan varmı?
Hoşgeldin cnm, kan testi netleştirir

Kızlar bende yeni üyeyim tam olarak nasıl kullanılır bilmiyorum biraz önce yanlışlıkla yorum yaptım silemedim özür dilerim. Benım de bır tane 4 yasında oglum vsr nısan ayında dıs gebelik gecirdim ve su cslısmalara devam ediyoruz hala sonuç yok
İnşallah olur cnm, bir tane olmuş zaten :)

Birkaç gün bakamadım sayfalar almış başını gitmiş :)

Şimdi;

• Hamile annelerimiz nasıl ses verin
  • Hamile adaylarımız BAT a kaç gün kaldı Ne durumdasınız
  • Yeni hamilelik haberimiz var mı içimizde bir sevinsek
  • Benim BAT a 7 gün var hiçbir şey hissetmiyorum geçen aydaki gibi hayırlısı

Gerçekten zor canim inancinizi kaybetmeyin kizlar yani en azindan ben oyle yspiorumm napiyimm artikk oğlum bile anne benim hic kardeşim olmsyacakmk diyoo üzülüyorum vallhi bu arada bu ayki takvimim sizce ihtimal varmi
Belirtileri de ekleyebiliyorsun canım bende kullanıyorum bunu nezaman yumurtladığımı sonradan baksam anlıyorum birgün ara ara ile devam edin bende öyle yaptım şimdi bebiş bekliyorum yumurtlama zamanına dek geliyor mutlaka onu demek istedim

Burada gece herkes kaynaşmış ne elektrik gidince bende gittim kızlar inşallah sizlerden güzel haberler bekliyorum batlarınızı yazım ki arkadaş listeye eklesin sizi ilk sayfaya isimlerinizi ekliycek herkes batının yazsın bakalım :halay:

Birkaç gün bakamadım sayfalar almış başını gitmiş :)

Şimdi;

• Hamile annelerimiz nasıl ses verin
  • Hamile adaylarımız BAT a kaç gün kaldı Ne durumdasınız
  • Yeni hamilelik haberimiz var mı içimizde bir sevinsek
  • Benim BAT a 7 gün var hiçbir şey hissetmiyorum geçen aydaki gibi hayırlısı
Benım bat 28 Kasım ınsallah olur

İnşallah cnm ya dıs gebelik gecırdım tekrar aynı seyleri yasamaktan korkuyorum bırde dıs gebelik gecırıp hamıle kalamayan cok kısı var
Bak öyle düşünme canım rabbimden daha iyi bilen olmaz benimde kuzenler var biri on yıl diğeri 5 yıl çocuğu olmadı bir düşük derken diğeri üç aşılama iki tüp bebek yine olmadı sonra akışına bıraktılar nekadar da zor olsa ama kuzen baya bi yemesi içmesine dikkat ederdi keçiboynuzu bile tüketti nasib olacak ya şimdi her ikisininde üçer çocuğu var on yıl olmayanın üç oğlu şimdide durduramıyor rabbim ol diyor okadar istemişlerdi ki şimdide onlar türlü türlü korunma yöntemi arıyor birini daha kundaktaki emzirirken hamile kaldı üç oğlan valla zor Allah kolaylık versin verse bir dert vermede ayrı zamanı var herşeyine demekki senin içinde en hayırlı zamanda olsun inşallah hem vatana hem millete hem sana hemde Allah'a hayırlı bir kul olur inşallah

Slm kızlar bi kac gundur pek yazamdim snrm bugün bnm tahmini yum gunu takvimr gore ama beyaz akintim var sulu ama yapiskan dgl
Normalde ikigün devam ediyor sen kontrol etmeye devam et lvulasyon yaptın mı canım çok sulu olmaz normalde yumurtlama sıvısı ama yumurta akı kıvamında mı yapışkan degil ama uzayan :)) valla burda tavuk gibi olduk ya komik geldi birden

Normalde ikigün devam ediyor sen kontrol etmeye devam et lvulasyon yaptın mı canım çok sulu olmaz normalde yumurtlama sıvısı ama yumurta akı kıvamında mı yapışkan degil ama uzayan :)) valla burda tavuk gibi olduk ya komik geldi birden
Yok kiz yum akıntısı gibi gelmedi her zmn uzayan oluyordu bu bildiğin beyaz nemlendirici düşün onun azıcık daha sulu hali uzamiyor yapışkan değil

Yok kiz yum akıntısı gibi gelmedi her zmn uzayan oluyordu bu bildiğin beyaz nemlendirici düşün onun azıcık daha sulu hali uzamiyor yapışkan değil
Ozaman yumurtlama değil bu takibe et bence devam et kaçıncı gündesin adetin kaçırmış olamazsın demi yumurtlamayı

Bak öyle düşünme canım rabbimden daha iyi bilen olmaz benimde kuzenler var biri on yıl diğeri 5 yıl çocuğu olmadı bir düşük derken diğeri üç aşılama iki tüp bebek yine olmadı sonra akışına bıraktılar nekadar da zor olsa ama kuzen baya bi yemesi içmesine dikkat ederdi keçiboynuzu bile tüketti nasib olacak ya şimdi her ikisininde üçer çocuğu var on yıl olmayanın üç oğlu şimdide durduramıyor rabbim ol diyor okadar istemişlerdi ki şimdide onlar türlü türlü korunma yöntemi arıyor birini daha kundaktaki emzirirken hamile kaldı üç oğlan valla zor Allah kolaylık versin verse bir dert vermede ayrı zamanı var herşeyine demekki senin içinde en hayırlı zamanda olsun inşallah hem vatana hem millete hem sana hemde Allah'a hayırlı bir kul olur inşallah
Ayy rabbim uzun ömürler versın anasına babasına bağışlasın. Aynen cnm rabbım herseyın en iyisini bilir ama bız kulları bıraz sabırsısız işte. Olunca ayrı olmayınca ayrı ne dıyelım rabbım hayırlı zamanda hayırlı evlstlar nasıp etsin cumlemıze

X