Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba nasılsınız? 1haftadır filan girmiyorum inşallah güzel şeyler olmuştur hayatınızda. Ben bu ay hormon testi yaptırdım da sonuçlar çıkmış anlayan biri varsa bir bakabilir misiniz? Prolaktin yüksek gibi geldi bana diğerleri hakkında bir fikrim yok. Prolaktinin değer aralığı da 5-26 arası gösteryor gerçi ama bir yerlerde okumuştum bu değer yüksek diye. Yarın göstericem ama size de sorayım dedim
TSH 1,057
FSH 5,82
LH 3,38
Estradiol 40
Prolaktin 21,97

Kızlar var 18 i ama ben tahlil yaptırdım .41 çıktı ve aşırı korkuyorum. Hem değer çok düşük. Hem daha bat a var. Hem de Prof. 'tan haber bekliyorum. Igne vs verecek mi bilmiyorum. Hiç beklemiyordum bu ay. Toplasan ilişki toplamı bile 5-6 olmuştur. Şoktayim
Hayirli olsun canim gozu aydin rabbim hayirlisiyla tamamina erdirsin

Merhaba eğer nedensiz infertilite varsa ben negatif tüp bebek denemesinden sonraki ay doğal şeyler denedim ve o ay hamile kaldım. Preseed jel kullandım her ilişkide,adet tamamen bittikten sonra 3 gün adaçayı yağını tampona 3 damla damlatıp yatmadan önce o bölgeye yerleştirdim sabah çıkarttım,adet bittikten sonraki hafta 3 gün arayla 2 kez süt maydonoz rakı kürünün buharına oturdum belime havlu sardım üşütmeden hemen giyindim sıcak tutacak şekilde o akşam ilişki de olabilir,her gün 30 dk yürüyüş yaptım,her gün bol su içtim hatta 5 gün kadar 1,5 litre suya 1 çay kaşığı karbonat limon dilimleri nane koyup içtim,ovulasyon testi yaptım sabah ilk idrarı tuvalete yaptıktan sonra saat 10 a kadar su içmeyip 2.idrarla testi yaptım,Adet bittikten sonra yaklaşık 3 .günde ilişki başladı 2 günde 1 ovulasyon testinde pozitifi görünce her gün ilişki olmuştu.21 haftalık rahim ağzı yetmezliği nedeniyle kaybettim bebeğimi 3 hafta önce inşallah allah bir daha nasip ederse dikiş atılacak.

Cnm ya çok üzüldüm inşallah allahım biran önce sana da bana da nasip eder Ama yine de olmuş bak tedavilerini kendin yapmışsın yine yaparsın inşallah bakalım artık nasip ya olmazsa artık zorlamıcam olursa olur dicem artık psikolojik bitiyorsun bebekli birini görsem ağlıcak gibi oluyorum artık böyle özenle bakıyorum

Cnm ya çok üzüldüm inşallah allahım biran önce sana da bana da nasip eder Ama yine de olmuş bak tedavilerini kendin yapmışsın yine yaparsın inşallah bakalım artık nasip ya olmazsa artık zorlamıcam olursa olur dicem artık psikolojik bitiyorsun bebekli birini görsem ağlıcak gibi oluyorum artık böyle özenle bakıyorum
İnşallah canım aynen ben de ağlıyorum üzülüyorum.inşallah Allah hayırlısıyla hepimize nasip eder .

Merhaba iyi akşamlar. Listeye beni de ekler misiniz? Bat tarihi 2 kasım.. 3 aydır bebegimiz olsun diye uğraşıyoruz henüz nasip olmadı. Dilerim rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder

Merhaba iyi akşamlar. Listeye beni de ekler misiniz? Bat tarihi 2 kasım.. 3 aydır bebegimiz olsun diye uğraşıyoruz henüz nasip olmadı. Dilerim rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder
Hoşgeldin cnm ekledim
Amin inşallah

Listede 10 hamilemiz var, artsın inşallah :) ❤️

Günaydın Kızlar :KK66:
Bugun bata son 3 gün ama gecikmeyi beklesem mi kan icin bilemedim gribim ve öksürük de başladı eşim iyice ilerlemeden git doktora dio ama ben emin degilim sizce varsa bebek çıkar mi kan da artık zaten son ilişki 7 ekim

Bugun bata son 3 gün ama gecikmeyi beklesem mi kan icin bilemedim gribim ve öksürük de başladı eşim iyice ilerlemeden git doktora dio ama ben emin degilim sizce varsa bebek çıkar mi kan da artık zaten son ilişki 7 ekim
Oldu inşallah:)

Tek belirti eşimin arabasına bindigimde bu araba yaş pasta kokuyor dedim .aşırı canım istedi. Sonra dönüş yolunda merak edip test aldım. Yoksa bi aydan hiç umidim yoktu.
:) yaş pasta :) iyiymiş. Göğüs ağrısı ,sızı veya kasıklarda hic bir sey yoktu yani :) belirtisiz olanlarda umutsuz olmasın o zaman mümkün hersey

Valla ben de hastalıktan bitap oldum. Ilaç kullanacaktım. Bi pastanın uğruna test yaptım ko asla beklemiyordum. Bence yaptır test

X