Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar. Bugün temizlik yapayım dedim ama işkence gibi geldi temizlik yapmak. Normalde hiç böyle olmazdım ama suan o kadar kötüyum ki anlatamam. Halsizlik var ve kasığımda tuhaf bir ağrı var. Sanki kanamam gelcek gibi bir his oluşuyor içimde. Bat gününe daha 17 gün var. Neden böyle oluyor anlamıyorum. birde Karnımın içinde rahatsız eden bir sislik var. Neler oluyor anlamiyorum. Kafam çok karışık ya hamile miyim yoksa ?
Yumurtlama ağrısı olabilir daha 17 gün varmis bata canım :)

wiha02 wiha02 canım sağlıkla kucağına al inşallah :) bir önce ki gebeliğinde de konuşmuştuk maşallah tekrar nasip etmiş Allah :) bize de dua et lütfen
Rabbim sana ve senin gibi tüm isteyenlere nasip etsin kuzum şükür rabbim nasip etti inşallah sonunu görmekte nasip olur❤️

kizlar bNa yardim edin nasil desem. benm 3 cocugum var en kucugu 4 aylik. esimle bu ay korunmadik daha turkcesi emziriyorm diye umusamadim ama . adetime 10 gun kala gebelik belirtilerim basladi kasiklarim agriyo belim agriyo sinirliyim ve herseye. agliyorm lousalikta. bile. bu kadar duygsal deildm sabah uyanamiyorum agzimda metalik bir tat var akintim var 3 taneden tecrubeli oldugum icin kendimi hamile gibi his ediyorm. sizce. olma sansim var mi

Merhaba,bebeğini kaybedince çok üzülmüştüm, cok sükür Allah aratmadan nasip etmiş. Hayırlı olsun insallah sağ salim kucağına alırsın canım..
Hala aklıma gelince 4aylık olucaktı diyorum ama nasip rabbimin bir bildiği var heralde.Amin allah tüm bebek bekleyenlerin kucağını boş bırakmasın sağ salim almayı nasip etsin

Beta hcg 0.16'yken 2-3 hafta sonra yapılan testte beta hcg 0.100 çıkması ne anlama geliyor? Benim bildiğim kadarıyla ikiside negatif sonuç ama neye göre yükseliş göstermiş olabilir ?

Beta hcg 0.16'yken 2-3 hafta sonra yapılan testte beta hcg 0.100 çıkması ne anlama geliyor? Benim bildiğim kadarıyla ikiside negatif sonuç ama neye göre yükseliş göstermiş olabilir ?
Cnm fark etmiyor o bnm de ramazan ayinda gecikmemde birinde olcturuyordum 0.1 cikiyordu bi daha olcturuyordum 1.2 negatif sonucta hastanenin degrrlerine gire dgisiyor snrm farkli hastanede yaptrdysan

Kızlar benim bugün 14. Gunum ama belirti yok gibi :/
Bu ay inşallah olur bu süreç beni çok yıpratti.
Canım sende mi çatlatma iğnesi denedin bu ay, ilk denemen mi bende çarşamba oldum iğnemi kasıklarımda hafif ağrı var bi kaç gündür inşallah hayırlı haberler alırız ay sonu nasıl gelecek bilmiyorum, bende çok yıpranmış hissediyorum kendimi daha 9. ay ama yoruldum yani :KK43:

Canım sende mi çatlatma iğnesi denedin bu ay, ilk denemen mi bende çarşamba oldum iğnemi kasıklarımda hafif ağrı var bi kaç gündür inşallah hayırlı haberler alırız ay sonu nasıl gelecek bilmiyorum, bende çok yıpranmış hissediyorum kendimi daha 9. ay ama yoruldum yani :KK43:
Evet cnm igne vuruldum
Daha önce de kaç defa catlatma ignesi vuruldum ama sonuç alamadım şuan adet olacak misim gibi :/

Çocuğun var mı cnm veya düşük geçmişin?
Daha önce ben klomenle hamile kaldığım için yine denedik ama olmadı bu defa hayırlısı diyorum :/

Evet cnm igne vuruldum
Daha önce de kaç defa catlatma ignesi vuruldum ama sonuç alamadım şuan adet olacak misim gibi :/

Çocuğun var mı cnm veya düşük geçmişin?
Daha önce ben klomenle hamile kaldığım için yine denedik ama olmadı bu defa hayırlısı diyorum :/
Malesef yok çocuğum hiç olmadı o çift çizgiyi daha hiç göremedim :KK43: bizim ilk klomen denememiz ama 9 aydır her hastalandığımda çok üzülüyorum bide sabırsızım biraz sanırım olsun istiyorum hemen

X