Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyi geceler Kızlar nasılsınız
Resmen grip oldum ya kac gündür halsizlik mahfetti iyice simdi de bas ağrısı boğaz ilacda kullanamıyorum:KK43:

Of yaa evet şartladım ya illa saçma sapan bişey oluyo . Kaç aydır zaten her adetimde ağlıyorum üzüntümden bu ay ilaç tedavisi ile daha ümitliydim oda mahvoldu günü kaçırdığımızı düşündükçe sinirden ağladım hep bugün :KK43:

Şartlanma cnm, aynısını ben yaptım Ekim'de ilk reglden sonra hemen hamile kalmak istedim çünkü kaybetmeseydim bebeğim Kasım ayında doğacaktı şimdi. Lakin şartlanmakla olmuyor. Sakin olmak stres yapmamak lazım. Bu ay olmadı ise sonraki ay inşallaj. Rabbim gönlümüze göre versin ❤️

Ben 3 hafta önce 21 haftalık bebeğimi rahim ağzı yetmezliği nedeniyle kaybettim canım güzel kızım cennette şimdi.
Rahim ağzı olduğunu nasıl Ne zaman tespit ettiler cnm ?

Allah sabır versin aynı haftalıkken kaybetmişiz :KK43:

Şartlanma cnm, aynısını ben yaptım Ekim'de ilk reglden sonra hemen hamile kalmak istedim çünkü kaybetmeseydim bebeğim Kasım ayında doğacaktı şimdi. Lakin şartlanmakla olmuyor. Sakin olmak stres yapmamak lazım. Bu ay olmadı ise sonraki ay inşallaj. Rabbim gönlümüze göre versin ❤️
Çok haklısın canım bende diyorum her seferinde kendime bu kadar stres yapmak düşünmek iyi değil biliyorum ama elimde değil 9 ay oldu her ay yeni bi umut sonra hüsran ister istemez üzülüyorum

Rahim ağzı olduğunu nasıl Ne zaman tespit ettiler cnm ?

Allah sabır versin aynı haftalıkken kaybetmişiz :KK43:
Ben Rahim ağzının açıldığını anlayamadım bir sabah tuvalete girdim kan düştü nişaneydi muhtemelen sonra doktora gittik hemen ultrasonda baktı Rahim ağzı açılmış bebeğin ayağı Rahim ağzında kese dışarı çıkmış bir miktar dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü o anda zaman durdu sanki.Doktor Rahim ağzı yetmezliği dedi.

Ben Rahim ağzının açıldığını anlayamadım bir sabah tuvalete girdim kan düştü nişaneydi muhtemelen sonra doktora gittik hemen ultrasonda baktı Rahim ağzı açılmış bebeğin ayağı Rahim ağzında kese dışarı çıkmış bir miktar dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü o anda zaman durdu sanki.Doktor Rahim ağzı yetmezliği dedi.
Serklaj olmuyor muydu peki cnm, kuzenimin ikiz gebeliğinde 6,5 aylıkken dikiş attılar 1 ay daha idareetti.

İnşallah aynı
Serklaj olmuyor muydu peki cnm, kuzenimin ikiz gebeliğinde 6,5 aylıkken dikiş attılar 1 ay daha idareetti.
Ben doktora gittiğimde dikiş atılmak için çok geçti canım.İnşallah bir daha allah nasip ederse dikiş atılacak.

Çok haklısın canım bende diyorum her seferinde kendime bu kadar stres yapmak düşünmek iyi değil biliyorum ama elimde değil 9 ay oldu her ay yeni bi umut sonra hüsran ister istemez üzülüyorum

Ben geçen ay stres oldum gerildim anladım ki düşünce gücü ile olmuyormuş :KK70:

Kızlar var 18 i ama ben tahlil yaptırdım .41 çıktı ve aşırı korkuyorum. Hem değer çok düşük. Hem daha bat a var. Hem de Prof. 'tan haber bekliyorum. Igne vs verecek mi bilmiyorum. Hiç beklemiyordum bu ay. Toplasan ilişki toplamı bile 5-6 olmuştur. Şoktayim

Kızlar var 18 i ama ben tahlil yaptırdım .41 çıktı ve aşırı korkuyorum. Hem değer çok düşük. Hem daha bat a var. Hem de Prof. 'tan haber bekliyorum. Igne vs verecek mi bilmiyorum. Hiç beklemiyordum bu ay. Toplasan ilişki toplamı bile 5-6 olmuştur. Şoktayim
Bu deger bat a kadar 200 kusur olur en az :) hayırli olsun inşallah saglikla kavus

X