2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Dondurulmus embriyo pgt ye gonderilebilir mi yoksa dondurulmadan once mi gitmesi lazim

3 negatif tüp bebek denemem var 4.deneme pozitif idi ama 4 gün önce aldılar kuzumu benden 11 haftalık idi ama 9.cu haftada kalbi durmuş kuzumun ve 11.haftada kontrole gittiğimde öğrendim dünya başıma yıkıldı kendimi toparlamaya çalışıyorum Aralık sonu Ocak başı gibi 5.denemeyi yapacağız 3 donmus embriyo var Rabbim inşallah tekrar nasip eder bu defa sonuna kadar gitmek nasip olur hepimize

cok uzuldum arkadasım rabbim sabır versin daha güzel dönüşleri olsun bu yasadıklarının hangi merkez

cok uzuldum arkadasım rabbim sabır versin daha güzel dönüşleri olsun bu yasadıklarının hangi merkez
Allah razı olsun canım benim Rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın inşallah bende bu mutluluğu yine yaşarım ve sonuna kadar gitmek nasip olur hepimize
Hatay mozaik tüp bebek merkezi cnm

Herkese merhabalar,

Ocak ayında bizde başlayacağız tüp bebeğe. İnsallah pozitif sonuçlar alırız ve Rabbim hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip eder. Çifter Çifter insallah cümlemize.

Amin.

1 sene öncesinde doğal yoldan hamile kaldım ama dusuk oldu. Üstünden senesi geçip hala gebe kalamayınca doktora gittik ve öğrendik ki eşimde sperm hareket ve sayi sorunu var bi de Morfoloji 0. Doktorumuz tüp bebek yapmamızı önerdi direkt, aşılama ile vakit kaybetmeye gerek Yok dedi. Allah büyük. Hayırlısı olur insallah hakkımızda. Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin, İnsallah tez vakitte.

amin hos geldin aramıza hangi merkezi düşünüyorsunuz

Merhaba kızlar benımde bu ay ıcınde bır negatif denemem oldu allah nasıp ederse mayıs yada haziran gibi başlamayı düşünüyorum 5. Denemem olucak 3 denemem ankarda1 oldu hrs hastanesi negatıf malesef 4. İstanbul da oldu negatif insalah bu sefer olur dıyerek baslıyacagız bakalımm

cok uzuldum istanbul hangi merkez
ankaradan ist la mı geliyorsun tedavi için
bende bursadan ist la gideceğim insallah
sorun nedir bizde azo sperm yumurta rezerve az bursada 3 negatifim oldu simdi ist bahcecide denicez

cok uzuldum istanbul hangi merkez
ankaradan ist la mı geliyorsun tedavi için
bende bursadan ist la gideceğim insallah
sorun nedir bizde azo sperm yumurta rezerve az bursada 3 negatifim oldu simdi ist bahcecide denicez
evet canım ankardan ıstanbula gıdıyoruz canım ama bu sefer kararsızım bıraz arstırcam bakalım sonra karar verecem özel muanehane gidiyorum ali osman koyuncuoglu doktorum bizde de azosperm malesef canım sıkıntı

amin hos geldin aramıza hangi merkezi düşünüyorsunuz

Acıbadem Altunizade Dr.Tayfun Bağış a gidiyoruz. Bu Salı da gideceğiz. -Aralık adeti ile başlayacağız insallah. Eşimi bir ay daha öne çekmek icin ikna ettim yoksa Ocak ayında başlayacaktık tedaviye.
Ama ailelerimizin haberi Yok hiçbir seyden. Onlara nasıl desem bilemiyorum. Siz nasıl dediniz? Ne tepki verdiler? Biz eşimde sorun olduğunu demek istemiyoruz. Sebepsiz İnfertilite desek inandırıcı olur mu sizce?

Ben de gitmiştim Alı Osman beye. Cok ilgili birisi ama bıraktım ben. Tayfun Bağışa gidiyorum. İnsallah tez zamanda hayirlisiyla sağlıkla yavrularımıza kavuşuruz.

Canım eşinde ne sorun var aceba

Canım eşinde ne sorun var aceba

Eşimde sperm sayısı dusuk ve hızı sorunu var çoğu yavaş ve hareketsiz.. Ve morfoloji sıfır.
O yüzden normal tüp bebektense mikroenjeksiyon yöntemi ile şansımız daha yukseliyormus. Mikroenjeksiyon yaptırmaya baslayacagiz Aralık adeti ile.

neden biraktin canım ali beyi

Tayfun bağış ve Acıbadem’e sanırım daha fazla güvendim. Tüp bebek konusu cok hassas bi konu. Özel muayenehanedense hastanedeki bir doktor daha güvenilir geldi bana.
Yoksa doktorla yaşadığım herhangi bir şey Yok.

A
anladım canım hayırlısı olur ınşallah senin için bende haziran gibi başlıyacağım kısmet olursa

A

anladım canım hayırlısı olur ınşallah senin için bende haziran gibi başlıyacağım kısmet olursa

Amin.Amin.
Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin. Çifter Çifter insallah.

Ben küçüklüğümden beri ikiz isterdim, nasip insallah olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…