2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

istanbul fulya da
Merhabalar bende bahçeci tüp bebek merkezi nde tedavi olmak istiyorum ama Adana da yaşıyorum acaba seyir dışından gelenlere kolaylık sagliyorlar mi? Yumurta takibini burada bir kadin doğumcuya yaptirarark mesela. Veya kaf kere gidiliyor çok masraflı mi oluyor bende ikinci tedavinin olacağım ve iyi bir yer olsun istiyorum

Yumurta takibi derken anlayamadım.Benim mesela bugün 9.günüm regl ile iğnelere başladım.6.günü kontrole gittim.10.gün kontrole gideceğim.muhtemelen 1 kere daha görmek isteyip sonra yumurta toplanacak.Yani yumurta toplama ile birlikte 5 kere gitmiş olacağım.Bahçeci fulya 9000+muayene ücreti 600 civarı+ilaçlar.İlaç fiyatları kişiye göre değişiyor ben şimdiye kadar 3000 ödedim ilaçlara.Rahim dinlendirme yumurta dondurma vs ekstra ücretli

Canım eğer adanada senin takiplerini yapabilicek güvendikleri bir doktor varsa uzaktan takiple yapabilirler ama rutin takip çok önemli bahçeci bu konuda hassas orada güvendiği bir hekim varsa kolaylık yapıyor ama

merhabalar kızlar ben 31 yasındayım ama benim durumum da pek parlak degil.9 yıllık evliyim. 89 kiloyum nefsime hakim olamadım aldım kilo böyle onu vermem lazım. pcos hastasıyım. yumurtam çok az. esimin sperm hareketliligi zayıf . okb hastası oldugum için antidepresan sürekli kullanmak zorundayım. maddi durumum çok yok devlete gidiyordum ama gercekten cok memnun kalınamıyor pek ilgilenemiyorlar .

Çok teşekkürler inşallah güzel haberlerini alırız doktorun kim bahçeci de sen nereden gidiyorsun oraya

Merhabalar kızlar bizde Ocak ayında Balıkesir’den İstanbul a Serkan Oral a gideceğiz ön görüşmeden sonra başlarız tedaviye diye düşünüyoruz hayırlısı olsun hakkımızda
Merhaba bende 2.deneme icin Serkan Orali dusunuyorum tedavinize basladiniz mi acaba tavsiye edermisiniz

Merhaba aşılama ilaçlar dahil 1.000 tl civarı tuttu ama negatif
Şuanda tüp bebek tedavisi görüyorum aynı doktorda ismi pınar özcan
Merhaba oncelikle hamile oldugunuzu gordum cok sevindim hayirlisi olsun surecinizdn ve doktorunuzdan bahsedermsniz ben ilk transferimi oldu mbuvun 10.gun ve negatifle sonuclandi cok uzgunum ve doktor arastiriyorum amh dusukluguk vardi ve endometriozis amelyti olmustum sizde durumlar nedir acaba doktor secimi cok onemli ve tamamen sans fikir verirsenz cok mutlu olurim

Teşekkür ederim. Evet genel olarak tüp bebek sürecinde sıkıntı yaşamadım çok şükür ilk transferimde tuttu ama dediginiz gibi biraz sans meselesi hamile kaldıktan sonra problemler yaşadım doktorumla.
Benim çok ciddi bir sorunum yoktu bende yumurta tembelliği vardı eşimde de morfoloji sorunu vardı doğal yol ile olur diye bekledik yani amh sorunum yoktu sadece yumurta rezervim azdı sebepsiz infertilite tanısı kondu doktorum önce aşılama sonra tüp bebek yapalım dedi aşılama tutmadı tüp bebek sürecinde de ilgilendi evet ama tamamiyle onun başarı oranı değil bence. Genel olarak tavsiye edebilirim ama iyice araştırmak gerekiyor cünkü doktorumun bazı eksikleri var takibi zayıf

Bu surecte daha cok bilgi verip daha dikkatli olmasi gerekiyordu tabi nerede tedavi oldunuz acaba en azndan gitmemem gerekn bi doktoru bilmis olurum boylece

Bu surecte daha cok bilgi verip daha dikkatli olmasi gerekiyordu tabi nerede tedavi oldunuz acaba en azndan gitmemem gerekn bi doktoru bilmis olurum boylece

Bezmialem hastanesine gidiyorum pınar özcan doktorum dediğim gibi bunlar dışında bir sorun yaşamadım Allah yardımcınız olsun.
Çok büyük bir problemim olmadığı için doğuma da orada gireceğim nasip olursa doğuma farklı bir doktor giriyor kadın doğum bölümü çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…