2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Bende ocak yada şubatta yaptırcam ilk tüp bebek denememi sebepsiz infertilite inşallah fazla beklemeden hamile kalabilirim

Kızlar sene başında zam geliyor fiyatlara. İsterseniz Aralık sonu gibi başlayın. Gecen yılbaşında 1.000 tl zam gelmişti bahceciye. Ya da şimdi görüşüp bu sene fiyatlarıyla anlaşma yapın, oluyor mu bilemiyorum gerçi.

Ben havuz yapiyorum 2 denemede sadece 1 adet 3. Gun embriyosu var diger yumurta toplama aralik ayinda olacak bakalim onda insallah guzel birkac embriuo elde ederiz. Bende kalitesiz yumurga esimde kalitesiz sperm zor ama imkansiz degil :)

yaa üzüldüm şimdi zaten çok maliyetli bir işlem eğer erken anlaşma diye birşey varsa gider görüşürüm artık sırf aşılamaya 2 bin tl gitti herhalde tüp bebekte rahat 8 bini bulur

yaa üzüldüm şimdi zaten çok maliyetli bir işlem eğer erken anlaşma diye birşey varsa gider görüşürüm artık sırf aşılamaya 2 bin tl gitti herhalde tüp bebekte rahat 8 bini bulur
Evet ilaçlar hariç 8 bin şuan Bahcecide. Tabi embriyo dondurma, pgt vs dahil değil bu fiyata.
Klinkte karar verdiyseniz gidip fiyat olayını konuşun bence

Evet ilaçlar hariç 8 bin şuan Bahcecide. Tabi embriyo dondurma, pgt vs dahil değil bu fiyata.
Klinkte karar verdiyseniz gidip fiyat olayını konuşun bence

bezmi alem hastanesinde aşılama oldum yine orada yaptırırm .
araştırmadım hiç ama doktorum iyi aynı doktor tüp bebek yapacak

Merhaba HOŞ GELDİ ARAMIZA saribaykus, HAYIRLI OLSUN TEDAVİ SÜRECİN tahıl, kurubaklagil, taze sebze-meyve, balık, zeytinyağı bakımından zengindir. Et süt ve süt ürünleri tüketimi daha azdır.

Ben havuz yapiyorum 2 denemede sadece 1 adet 3. Gun embriyosu var diger yumurta toplama aralik ayinda olacak bakalim onda insallah guzel birkac embriuo elde ederiz. Bende kalitesiz yumurga esimde kalitesiz sperm zor ama imkansiz degil :)
AYNEN CANIM Rabbım benden umidini kesen en ziyanda kulum dur diyor . umutsuzluk yok 1 sperm 1 yumurtaya bakar ol dedikten sonra olur

Merhaba HOŞ GELDİ ARAMIZA saribaykus, HAYIRLI OLSUN TEDAVİ SÜRECİN tahıl, kurubaklagil, taze sebze-meyve, balık, zeytinyağı bakımından zengindir. Et süt ve süt ürünleri tüketimi daha azdır.

teşekkür ederim hoşbuldum
evet bugün itibari ile beslenmeme dikkat etmeye başladım

teşekkür ederim hoşbuldum
evet bugün itibari ile beslenmeme dikkat etmeye başladım
bal polen Q10 incir arı sütü ceviz ye hamur işinden uzak dur bence ve haftada 2 defa balık yemeye çalış ben yapmaya calışıyorum insallah senin onereceğin bişeyler var sa yaz canım

bal polen Q10 incir arı sütü ceviz ye hamur işinden uzak dur bence ve haftada 2 defa balık yemeye çalış ben yapmaya calışıyorum insallah senin onereceğin bişeyler var sa yaz canım
bu yeme konusunda hiçbir bilgim yok gerçekten bende araştırıyorum buralardan
sadece kabak çekirdeği ve ananasın transfer olduğu hafta tutunmasına yardımcı olduğunu duymuştum

bu yeme konusunda hiçbir bilgim yok gerçekten bende araştırıyorum buralardan
sadece kabak çekirdeği ve ananasın transfer olduğu hafta tutunmasına yardımcı olduğunu duymuştum
dogru bende kabak cekirdeği ananas çilek yedim 4 gün tutmadı

Kalitesiz yumurtayı tespit etmek okadar kolay bişi değilmiş. Test falan mı yaptırdın bunun için? Yani öyle bakarak anlaşılacak bi durum yokmuş. Siz nasıl tespit ettiniz?

insallah canım insallah tutar senin de benimde tüm isteyelerınde ALLAHIM A DU ADİYORUM BİANCA YA DA HAYIRLI EVLAT VER DİYE

Slm kizlar ben de ocak ayinda dondurulmus bir embriyo ile 2.kez deniycem bakalim..ilk denemem 2 embriyo ile 23 ekimde oldu ama tutmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…