2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım benimki ters değilde rahim duvarım arkada.
Doğrudur belki canım 2 gündür vajinamda ağrı oluyo rahim büyümesine bağlıyorum bende,rahim normal hamilelerinki gibi pozisyona geliyosa oda yapıyodur bu ağrıları belkide sen söyleyince fark ettim bende
doktorum bana rahmin ters dedi, tersten maksadı rahmin önde değil de arkada olmasıymış, hayırlısı olsun bebişler sağlıklı olsun da artık o ağrıya da sabrederiz

Anladım canım ,benim doktorda iyi değildi zaten ona bir daha gitmicem ama aklıma takıldı birden bende okudum normale dönüyormuş ama çok da yaygın bir şey olmadığından endişelendim açıkçası ama boşuna endişelenmişim :anneadayı:
başta bende panik yaptım ters olduğunu öğrenince ama çok şükür gebe kalmaya engellemiyor. belki gebelikte rahim normale dönerken sancı bizi zorlayacak ama bebeğimiz için katlanmayacağımız şey yokki. yeter ki onlar sağlıklı olsun.:anne:

Benim aç karna bulanıyor, zorla yiyorum yedikten sonra tekrar bulanıyor. Değişik döngüsü var:deli:Ama bazen hiç bulanmıyor. Dün bulantım yoktu bugün yine var. Zor yaao_O
herkesinki farklı, benim gün boyu bulantı vardı, şimdi şükür sabahları var, iş yerinde çok zorluyor ama yapacak bi şey de yok. bi şeyler yiyince rahatlıyorum.

Demekki miniklerimizin inşatından kaynaklı oluyo :KK68:
İlk gebeliklerde ağrı daha çok oluyormuş bi yazıda okumuştum:rapci:
benim ilk gebeliğimde hiç bi farklılık olmamıştı ama :) hiiiç bir şey hissetmedim aksine şimdi ikinci de ağrısı sızısı mide bulantısı yanması ağızda tatsızlık her şey var söylemek istedim :KK54:

Kızlar benim gibi kan sulandırıcı igne yapan arkadaşlarım.
Bugün göbekten iğnemi yapayım dedim.
Göbek morardi ve hafiften sert çok sert değil ama iğne yaptığım yer.
Benim gibi olan var mı?
İlk kez böyle bişey oluyor.

Normalde tatlıya düşkünlüğüm yoktu canım hamilelikten sonra iyice soğudum hiç canım istemiyor. Birkaç kere yedim herhalde onda da çok canım çekti elim ayağım titremeye başladı şekerim mi düştü anlamadım :KK48: ve sütlü tatlıydı :) çok yememizin ve kilo alımının bebeğe faydası yokmuş zaten önemli olan sağlıklı beslenmek
Doğru diyosun canım çok yemektense sağlıklı dengeli beslenin diyolar bide iki kişilik yemeyin diyolar,ilerleyen aylarda nasıl mümkün olcaksa :KK53:

doktorum bana rahmin ters dedi, tersten maksadı rahmin önde değil de arkada olmasıymış, hayırlısı olsun bebişler sağlıklı olsun da artık o ağrıya da sabrederiz
Benimde rahim duvarın arkada dediler canım belkide ikiside aynı şey terim olarak farklıda olabilir.
Amin canım inşallah bebişler iyi olsun geri kalan hiç birşeyin önemi yok

benim ilk gebeliğimde hiç bi farklılık olmamıştı ama :) hiiiç bir şey hissetmedim aksine şimdi ikinci de ağrısı sızısı mide bulantısı yanması ağızda tatsızlık her şey var söylemek istedim :KK54:
Bizde mi var o zaman belirti hassasiyeti :)
Demekki her hamilelik gerçektende bir olmuyo,herkesinde benzemiyo :KK76:

Kızlar bugun idrar kültürü sonucum için doktora gittim şükür iltihap yok üreme olmamış hazır gitmişken doktora rica ettim vajinal bakıldı bana kalp atışlarını duyabilir miyim diye sağolsun dinletti bana kısacık ama rahim ters olduğu için net veri alınamıyo şuan için . Endişelenecek bir şey dedi o büyüdükçe zaten düzelecek dedi doktor belki ikili testte de vajinal bakabilir dedi ense kalınlığı için net ölçmesi lazım dedi onunda hiçbir sakıncası yok dedi teşekkür ettim çıktım odadan.

Bebeğim sağlıklı olsunda gerisi mühim değil.

Kızlar benim gibi kan sulandırıcı igne yapan arkadaşlarım.
Bugün göbekten iğnemi yapayım dedim.
Göbek morardi ve hafiften sert çok sert değil ama iğne yaptığım yer.
Benim gibi olan var mı?
İlk kez böyle bişey oluyor.
Canım transferden beri kullanıyorum, ama daha koldan yapıyorum göbeğe geçmedim.
Kolumda morarma oldu seninki gibi iğnenin etkisinden dolayı normal bi durum yani geçen gün bi tarafında da şişme oldu ilaçın içeriğindede yazıyo

Kızlar bugun idrar kültürü sonucum için doktora gittim şükür iltihap yok üreme olmamış hazır gitmişken doktora rica ettim vajinal bakıldı bana kalp atışlarını duyabilir miyim diye sağolsun dinletti bana kısacık ama rahim ters olduğu için net veri alınamıyo şuan için . Endişelenecek bir şey dedi o büyüdükçe zaten düzelecek dedi doktor belki ikili testte de vajinal bakabilir dedi ense kalınlığı için net ölçmesi lazım dedi onunda hiçbir sakıncası yok dedi teşekkür ettim çıktım odadan.

Bebeğim sağlıklı olsunda gerisi mühim değil.
Çok güzel haber canım bebeğin iyi olsunda gerisini hiç dert etme varsın alttan baksın.
Ama o zamana düzelir büyük ihtimal aşşa yukarı tahminimce 3-4 haftan vardır ikili için

X