2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok sağolun vermiş olduğunuz bilgiler için çatlama noktasında dünden beri
Merhaba disk pamugun icine karabiber koyun uzerine tekrar pamuk koyup kapatin uzerine kolonya sıkın sakaklara ve alninizin ortasina koyup esarpla sarin 1 saat civari bekleyin bende işe yariyor umarim sizde de yarar

Merhaba disk pamugun icine karabiber koyun uzerine tekrar pamuk koyup kapatin uzerine kolonya sıkın sakaklara ve alninizin ortasina koyup esarpla sarin 1 saat civari bekleyin bende işe yariyor umarim sizde de yarar
Bide bunu deneyeyim canım çok sağol umarım bendede işe yarar.
Artık hepsini sırayla deniyicem hangisinden olumlu sonuç alırsam yazarım çok teşekkür ederim :)

Karnım çook aç ama canım hiiiç bişwy istemiyo

insallah saglikla kucagimiza aliriz bebekleri,turkiyede bakiliyormu diye merak etmistim ,ilk kizimda da aynisi vardi sukur bi sorun cikmadi.

İnşallah canım amin
Türkiyede de bakılıyor bildiğim kadarıyla toxoplazm vs diğer tahlilere beraber.

Merhaba günaydın hanımlar yine ben yine bissürü belirsizlik perş dr gittim sat13tem 6+5ken gittiğimde kese yoktu 7+6 da kese yeni oluşuyor dedi bhcg 26276 çıktı progesteron hormonu 10.95 çıktı progesteron değeri neyi ifade ediyor arasındaki ilişki nasıl bilen varmı dr 2hafta sonra gidecem kafamda bi dünya soru int çok ürkütücü şeyler yazıyor

Günaydın, bu hormon bebeğin tutunmasıyla ilgiliymiş sanırım. Hücrelerinin barınması falan yazıyor internette. Gebeliğin ilk üç ayında 11,2 – 90 ng/mL arasında olması gerekiyormuş. Doktorunuz değerinizi gördü mü ? Eğer görmediyse 2 hafta beklemeyin derim. Amacım sizi endişelendirmek değil yanlış anlamayın :) ama söz konusu bebeklerimiz olunca biraz daha endişeleniyor insan :)

Canım betan 26 bin kusur mu?
Geç döllenme olmuş muhtemelen o yüzden satını baz alma yeni bi gün belirler ultrason ölçüsüne göre.
Muayeneye sıkışık gitmediysen görüşü etkiler,en net çözüm alttan muyanene olmak.
Cihazın bile etkisi olabiliyo.
Progestan 10 üstü olunca yumurtlamış oluyorsun, hamilelikte bu değer artması gerekiyo değerin için muhtemelen ilaç verir doktorun bi tık arması lazım.
Herşey gönlünce olsun stresten uzak dur bol bol dinlen canım

Canım yoğurt ve süt tam tersi kabızlık yapar diye biliyordum yanlış mı biliyorum sırf bu yüzden kaç gündür süt içmiyorum hatta
Canım yanlışın var çok aşırı tüketmek kabızlık yapar.
Süt içer içmez bağırsakların harekete geçer muhtemelen ishali olanlara süt tavsiye etmiyolar daha çok tetikliyo diye
Ayrı bir tavsiye daha siyah erik kabızlık için birebir çözüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…