2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bayanlar bana dua edin hastanedeyim kanamam var ultrasonla baktılar bebegin kalp atisi durmuş yarın yine bakacaklar eğer kalp atışı yoksa kürtaj yapacaklar dua edin bebeğimin kalp atışı duyulsun
Canım inşallah yarın duyarsın kalp atışını, Rabbim güç versin sağlık versin bebeğine ve sana.

Bayanlar bana dua edin hastanedeyim kanamam var ultrasonla baktılar bebegin kalp atisi durmuş yarın yine bakacaklar eğer kalp atışı yoksa kürtaj yapacaklar dua edin bebeğimin kalp atışı duyulsun
Allah yardimcin olsun Insallah yarin güzel haberler alırsın. Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin

Slm herkese biz bebisi gorduk,Hersey yolunda ,ekim15 te ikili tarama yapilacak,bizde birhafta geriden geliyoruz .bir sorum olucak,kaninda antibodies olan varmi ,anti m antibodie 'si var ben de.

Gözün aydın canım.
O neymiş ben ilk defa duyuyorum?
Hmm Kanda bakiliyo,kanin urettigi antibody cesitleri var,benimki anti m,Ben a+ eger bebegin kani farkliysa kan kendini korumak icin uretiyo,kangrubunuzu ve antibody leri soylemiyolarmi kaniniza bakilinca ,kizimda da vardi,simdi yine var her ay kan vermem lazim takip ediliyo,

Merhaba kızlar ben 2018 nisan annesiyim:) uyku tutmadı şöyle bir dolanırken burayı gördüm. Hepinizin hayırlı olsun bebekleri sağlıkla kavuşun inşallah. Bulantı çekenleri çok iyi anlıyorum. Metpamid, premesis, zofer her şeyi kullandım hiçbir şey işe yaramadı malesef. Ama gerçekten her şeye değiyormuş tek yapmanız gereken sabretmek:KK200: bir de ilk 4 ay hiçbir şey yiyemeyince kalan 5 ayım yemeklere saldırmakla geçmişti :KK70: sakın aynı hatayı yapmayın şimdi de zayıflayayım diye uğraşıyorum :KK22: iyi geceler hepinize:anne:

Herkese iyi pazarlar hamişler. Sabahları bulantim oluyordu icimde hiç bi şey omasa da kusma hissi oluyordu . bi seyler yiyince geçiyordu. Dün akşam beri iyice kötü olmaya başladı ne yesem istifra ediyorum:KK61: zaten kırmızı et, sut kokuyor. Normalde sarımsağa bayılırım onun girdiği yemekler bile kokuyor. Tatlı görmek istemiyorum. Meyveyi yemek bile zulüm gibi geliyor. Zorla yiyince yine istifra ediyorum. Insallah hep böyle gitmez yaaa. Bir de calisiyorum ve bu arada doktoraya başlıyorum hem okuyup hem çalışıp hemde istifra ederek ne yapacam bilmiyorumm. Tabi bebeğim sağlıklı olsun da katlanacagim. :olamaz:
Sende kendimi gördüm 5.haftamdan beridir bulantıyla ve kusmayla uğraşıyorum
Hemen hemen herşeyden tiksindim ilaç,serum denemediği şey kalmadı.
Umarım senin ki şiddetlenmez
Ama zamanla da azalıyor bende şimdi bitmesini bekliyorum

https://vitamingiller.com/folik-asit-ve-folat-arasindaki-fark/ arkadaşlar önemli olduğu içi. Türkçesini buldum nolur okuyun nolur
Bende başka bir sitede folatın folik asit demek olduğunu okumuştum. Yani iyi hoşta ben buna inanmak istemedim galiba sonuçta her gebe kullanıyor ve önemli bir vitamin bebek için. İşe yaramasa bir çoğu bebekte sorun olurdu ancak olmuyor. Bilemedim.. Bağıra bağıra hatta yeşillik yiyin falan denmiş. Zaten hamilelikte folik asit ihtiyacı çok olduğu için günlük yiyeceklerimiz yetersiz gelir diye takviye alıyoruz. Çok garip geldi ve güvenemedim açıkcası.

Herkese günaydın Rabbim güzel haberler alabilmeyi nasip etsin
Günaydın canım

Bende başka bir sitede folatın folik asit demek olduğunu okumuştum. Yani iyi hoşta ben buna inanmak istemedim galiba sonuçta her gebe kullanıyor ve önemli bir vitamin bebek için. İşe yaramasa bir çoğu bebekte sorun olurdu ancak olmuyor. Bilemedim.. Bağıra bağıra hatta yeşillik yiyin falan denmiş. Zaten hamilelikte folik asit ihtiyacı çok olduğu için günlük yiyeceklerimiz yetersiz gelir diye takviye alıyoruz. Çok garip geldi ve güvenemedim açıkcası.
Canim folat folik asitin kullanılabilir formu, tabi doktorunuza sormadan folat kullanmayın,cok yayın okudum hatta sağlıkçı ve araştırmacı olduğum icin makalede okudum, benim aklıma yattı

Günaydın canım

Canim folat folik asitin kullanılabilir formu, tabi doktorunuza sormadan folat kullanmayın,cok yayın okudum hatta sağlıkçı ve araştırmacı olduğum icin makalede okudum, benim aklıma yattı

Hmm Kanda bakiliyo,kanin urettigi antibody cesitleri var,benimki anti m,Ben a+ eger bebegin kani farkliysa kan kendini korumak icin uretiyo,kangrubunuzu ve antibody leri soylemiyolarmi kaniniza bakilinca ,kizimda da vardi,simdi yine var her ay kan vermem lazim takip ediliyo,
Su ana kadar öyle bir şey bakıldı mı bilmiyorum. Benim kan grubuma bakıldı ama antibody diye bir şey ilk defa duyuyorum. İnşallah size sorun yaratıcak bir şey değildir.
Canım sanırım düşük yapıyorum parça geliyor ve çok ağrım var
canım çok mu gelen parça? Haber ver bize. Rabbim güç versin :KK43:

X