2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim doktor biraz suratsızdı ilk kez gittim soramadım ben de niye yarım diye iki kere sordum yarım mı diye evet dedi bilemiyorum şimdi yarım mı içsem tam mı içsem vitamine devam mı etsem kafamda deli sorular
Bende kullanıyorum da ne yarımı kızlar ya
Folik asit bu günde bi tane içilir :)
Sizden duyuyorum yarım filan olayını

Bence yarim ic bende yarim kullaniyorum belki o ilac oyle gerektiriyordur been vitamin de kullaniyorum decavit
Gebelik öncesi tam içiyordum folbiol, o yüzden kafam karıştı aslında. Bir de yanına vitamin falan vermedi o yüzden yetersiz mi gelir acaba dedim. M muttervonmarienkaefer soracak yarın kendi doktoruna:) o sorana kadar vitaminimi içmeye devam ederim sanırım

Onu öyle düşünme cnm çok farklı bı yerden bakıyorum ben artık.
Kime sorarsan sor her son çok erkendir.
Ben gerçeklerimi tabi ki kabul edicem bana daha doktor neler dedi neler. Yazsam...
Benim bu problemlerim dışında da büyük problemlerim var.
Önemli olan Rabbimin yazdığı kaderdir.
Amin inşallah.

Folbiol meselesini şöyle bir araştırdım kızlar. Gebelikten önce kullanılmasının sebebi dozunun yüksek olması imiş. Özellikle dkh sonrası önerilirmiş. Gebelik oluştuğunda dozu yüksek olduğu için ya yarım kullanılması önerilmiş ya da başka vitaminli folik asite geçilirmiş. Tabi bunlar İnternette araştırdıklarım. Kesinlikle bu budur böyle yapın amaçlı yazmadım:) Doktora güvenmek en iyisi en kötü doktor bile bizlerden iyiydir

Ben de ilk kez duydum valla bilemedim o yüzden
Ben ilk hamileliğim de kullanmadım
Şimdi doktorum verdi günde bi kere sabah içiyorum
Yarım yarım içersek 100 gün hapı yutarız
Zaten bunu ilk veriyorlar sonra vitaminlere başlıyorlar

Dozu yüksek geliyormuş yani, benim doktorun varmış bi bildiği

Ben ilk hamileliğim de kullanmadım
Şimdi doktorum verdi günde bi kere sabah içiyorum
Yarım yarım içersek 100 gün hapı yutarız
Zaten bunu ilk veriyorlar sonra vitaminlere başlıyorlar
Başından beri tek doktora gidebilseydim kafam karışmayacaktı böyle daha doktoruma bile karar veremedim. Neyse artık ilacı aldığım saatte kafama eseni yaparım herhalde :)

Chickennova kuzum bol bol dua ediyorum allah yardımcın olsun inşallah. Ve sağ sağlim bebişini kucağına alırsın Kötü düşünceler aklına gelmesin lütfen okuyunca bile içim bi garip oldu ne kadar tanışmasak etmesekte.. İnanıyorum herşey yolunda gidecek yüreği çok güzel bir insansın.

Kızlar ikili test nasıl yapılıyo tam olarak neye bakılıyo fiyatı ne kadar bileniniz var mı acaba

Kızlar ikili test nasıl yapılıyo tam olarak neye bakılıyo fiyatı ne kadar bileniniz var mı acaba
Ense kalınlığı ile burun kemiği vs oluşmuş mu diye bakılıyor bildiğim kadarıyla bir de kan alıp ona göre bir oran çıkartılıyor. Fiyat hakkında bir bilgim yok canım

Canım benim,
Allah dua eden herkesten razı olsun, en güzel cennet köşelerini nasip etsin sizlere.
Canı gönülden dua ediyorum sizlere.
Aslında keşke doktor bana üstü kapalı konuşsaydı. Riskli olduğumu bende biliyorum ama bunları duymak çok zor. Eve geldim tek başıma ağladım.
Yoksa ben Allah'a inanıyorum Rabbim yeter ki ol desin, sağlık nasip etsin.
Ben bugüne kadar kimseye sağlık konusunda, çocuk konusunda incitir die bir soru dahi sormadım. Ve Rabbim beni bu konularda sınıyor.
Ben Allah'tan gelen hiç bir şeye isyan asla etmem. Allah bı güç verdi bana.
İnan bende bu topikteki herkese bağlandım.
Genelde elimde ya tespih ya zikirmatik oluyor bakıyorum biriniz bişey yazsanız hemen dua gonderiyorum.
Tanımasak da birbirimizi kalpler bir cnm benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…