2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Benim ilk hamileliğimde berbattı. Sürekli istifar edıyordum. 1 haftada 4 kılo vermiştim. Doktorum zofran diye bir ilaç verdi. Çok iyi gelmişti. Bu doktorum kesinlikle önermiyor zofranı. Bitkisel bulantı ilacı verdi onuda kullanmıyorum. Bu hamileliğim daha farklı. Daha az bulantım oluyor. Halsizliğim fazla.

Selam kızlar bayadır yazamadim . Bulantılarım yüzünden. Çok şükür keseyi bebeği gecen hafta gorduk kalp atışlarını duyduk . Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.
Doktora mide bulantılarımı söyledim ilacımı değiştirdi decavit çok mide bulantısı ve kabızlık yaptı bana . Mide bulantısı varsa iyice tetikler dedi ve ilacımı değiştirdi devlet ödemiyor 48 liraya aldık. Bide hap ve rennie şurup verdi biraz daha iyiyim çok şükür ama sabahları kesin cikariyorum. Yavaş yemeye ve çok cignemeye özen gösteriyorum normalde çok hizli yerim ve pek çiğnemem bebisten dolayı sindirim sistemi yavaşlıyor galiba bunun da bulantı ve çıkarmamda etkisi var diye.düşünüyorum

Benimde öyle oluyor. Neden böyle oluyor anlamadım. Biraz arastırdım. 3 aydan sonra olurmuş daha o evrede bile değilim.
Çok garip ya bulantım yok diye şükretsem mi bilemedim açııııııııım diye geziniyorum resmen. Herşeyide canım istemiyor o da sıkıntı

Canım gaz bence ben 1 kilo verdim çünkü bişey yiyemiyorum ama karnım davul gibi :)
Akşamları bende de şişkinlik oluyor nerdeyse 4-5 aylık hamiş gözüküyorum ama sabaha herşey normale dönüyor
Evet bende herşeyi yıyemıyorum canımın ne istediğini çözmeye çalışmaktan sıkıldım. İstediğim şeyi yemezsem zaten hiç doymuyorum
Aynı durumdayız o zaman Canım ne istiyor bulamıyorumm

Tansiyonu yükseltiyor cnm

Kızlar çok kötüyüm bugün kanamam başladı hala devam ediyor baktılar bebeğimin kalp atışı var ama kanama alanı varmış ve kese çok asagidaymis düşme ihtimali var dediler . Kalp atışını da gördükten sonra bu durumu duyunca çok kötü oldum hastanede ağlayıp duruyorum düşerse ben naparim kalbini de görmüştüm neden kanamam oldu aklım almıyor Kese de düşmeye yakın mesafede asagidaymis Allah'ım yardım et nolur. Kızlar bana yalvarırım dua edin kanamam geçsin bebeğim yaşasın nolur :,(

Canım benim ya rabbim bebişinizi size nasip etsin hayırlısıyla inşallah

Çok geçmiş olsun canım Allahım bağışlasın size sıkı sıkıı tutunur inşallah Allah büyük dualarım sizinle canım

Ah cnm kıyamam ya böyle durumlara hiç dayanamıyorum yaşadığım için Rabbim inşallah bebeğini sana bağışlar

Çok güzel tarif etmişsinz bende de iç sıkıntısi cok oluyor anlam veremiyorum sürekli oturup bı iç çekme ihtiyacı hissediyorum

Arkadaşlar baş donmelerınız ve bulantılarınız ne zaman başladı.salı günü 6 haftalık olcak bende hiç olmuyor
Ben 7 hafta 4 gunluk hamileyim. Ne bulanti yaşadım ne de kusma. Iştahim da yerinde. Tek sıkıntı sürekli tansiyonum dusuk halsizlik bitkinlik. 10 gündür öyleyim. Degiskenlik gösterebiliyor yani

Geçmiş olsun canım inş bır şey olmaz.Allah istedıkten sonra hiç bır şey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…