2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ayyy migren deme bana sık sık başıma ağrı giriyor bu ara, mahvoluyorum ama ilaç da içemiyorum. Beni en rahatlatan başımı bağlayıp sıkıştırmak, o biraz iyi geliyor. Sende de var galiba, napıyorsun?
İlaç içiyorum ben minoset ya da parol ama geçmeyince geçmiyor maalesef

Aynı dert bendede var önceden gün içinde 3litreden fazla su tüketiyodum şimdi gün içinde yarım litreye anca ulaşabiliyorum

Günaydınlar 6+4 olup belirti yaşamayanlarda ben varım
Aynen bende canım göğüs hassasiyetim de geçti bulantim yok şaşkınlık içerisindeyim 2 hamileligimde de bulntiyla anlamıştım hamile olduğumu ve doğurana kadarda geçmemişti bulantim bunda yok hamile değilmişim gibi geliyor bı belirti olmayınca sacma ama olunca şikayetleniyoruz olmayınca da anlamıyoruz....

Evet canım temmuz görünümlü haziran doğumlu oğlum var sizin nickinizi hatırlıyorum ben de. Bizim istenen gebelik inşallah sizin supriz yaptı galiba
Ay ne tatlı olmuş denk gelmemiz iki gebelikte de Planlayarak mi yani Ben şuan küçük olmasından mütevellit cesaret edemezdim sürpriz olmasa idi, yoksa elbette hepsi istenen gebelik günah istememek yavrumuzu . Çok cesaretlisiniz. Seneye ya da sonraki seneye belki yaparız olursa bakalım modunda idik, öyle planlıyorduk kafalarda
Hatta böyle temmuz annelerine yazarlardı işte şu kadarlık çocuğum var şimdi hamileyim galiba falan diye, ben de “yahu nası süpriz olabilir ya kafa mı buluyo millet” modunda söyleniyordum fakat büyük konuşmuşum

Ayy simdi daha cook merak ettim acaba birinde tatli birinde eksi tuzlu yiyip ayni cinsiyet dogumu olan olmus mu
Ay bunu bende merak ediyorum
Kızlar 6 'da randevum var, biz kalp atışını duymuştuk 6 haftada bu kontrolde ne yapicaz beni neler bekliyorikinci cocuk ama herşeyi unutmuş gibiyim
Valla bilmiyorum canım ama ne güzel işte görmüş olacaksın miniğini :) Haayırlı güzel haberlerle gel inşallah

Burnu kaşınan var mı benim gibi Öğrendiğimden beri burun kaşıntım geçmedi. Kaşınmaya bir başlıyor allahh yarım saat geçmiyor ataklar halinde geliyor

oğlumda ekşiye düşmüştüm elimde limonla geziyordum şişelerce şalgam içmiştim
bu defa ekşi midemi bulandırıyor karbonhidrat ve tatlı grubunu çekiyor canım daha cok ve de oğlumda ki gibi bulantım hiç yok cidden her gebelik birbirinden cok farklı oluyormuş

Kızlar yüzüstü yatmak tehlikeli mi bilen var mı aranızda
yüzüstü yatıp bi bacağımı karnıma doğru çekip yatmayı çok seviyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…