2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Maşallah. Allah tamamına erdirsin sağljkla gelsin inş

Oh gözün aydın canım sağlıklıca büyüsün inşallah sıpalar

oğluma baktım ilk defa doğru çıktı hep kız diyordu demekki yanlış bakıyormuşuz
bu gebeliğime de kız dedi ayyy cok hevesleniyorum suan istemeden

Gözünüz aydın, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Gozun aydin Allah bagislasin cumlemizin yavrularini insallah

Merhaba kizlar
Ben simdi aciyorum sayfanizi. 29 yasinda 21 aylik bir kizim var. Adetim gecikti 2 gun once 2.cizgiyi silik gordm sanirm hamisim. Onumuzdeki gunlerde dra gitmeyi dusunuyorm. Planli bir gebelik degildi benimkisi. Tahmini dogum 29 nisan gosteriyor programlar. Acaba beni de listeye ekleyebilir misiniz. Mersindeyim. 163 boy 57 kg

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun gebeliğin inşallah
İlk sayfadabyer alan çizelgeyi eksiksiz doldurursan bir de beni etiketlersen tabiki eklerim
Bu arada ben de şuan mersin'deyim

Hoşgeldin canım

Arkadaşlar nasıl etiketleniyo bilmiyorum beni de ekler misiniz listeye? Yaş 31, şehir İstanbul, ilk bebiş, çin takvimine göre kız.

Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş
Canım tez geçsin inşallah doktorun ne diyor bu duruma yapılacak başka bir şey yok mu ki

Bende kimsenin moralini bozmıyım diye yazmıyordum canım ama malesef devam ediyor hemde adet oluyormuşum gibi. Sanırım yavaş yavaş gidiyor benden. Sen nasılsın seninki kesilmiştir inş
Herşey iyi olacak inşallah kuzum ya

Yaaaaaa ( canım acile falan gitmedin mii
Gidilcek birşey yok ki kuzum. Doktorum dedi zaten dün kanama alanı var. Progestan verdi kullan bakalım 3 gün kanama durur mu görüşelim dedi. Düşme ihtimali var tutunma ihtimali de dedi. Kesilmedi hiç kanamam sanırım yavaş yavaş düşüyor.yarın gideriz artık bakalım duruyor mu ama sanmıyorum açıkcası

Anladım canım hayırlısı diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…