2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bak böyle güzel doktorlarda var. Canım inşallah herşey gönlünce olur.
Sağol canım insallah:KK200:

Yaaa kıyamam kuzum niçin korkuyorsun Allahın izniyle sağsalim alıcaksın kucağına inşallahh Allah büyük canım
Önceki sayfalardan biliyor diğer arkadaslar.Oglum doğum esnasında oksijensiz kaldı cnm.Suan %97 engelli ve odası mini bir hastahane.Doktor yine ayni...Sebepleri açık açık anlatırdim ama moral bozmaya gerek yok tekrar.Okuyup etkilenmesinler.

Kızlar bugün benim kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor aynı adet sancısı gibi normal mi acaba
Normal canım korkma.Biz bugün 9. haftaya giriyoruz inşallah ama benim 7.haftada bile devam etti.Rahim buyudugu için oluyor.Normal doğum da aynı ağrıyla başlayıp siddetleniyor.Acilma oldukça bu ağrı giriyor.

Bende uzun zamandır ilk defa gidecem pazartesi gittiğimde yazarım.Ben daha önce duş gebelik geçirdim.Bu gideceğim doktor hemen anlamıştı.Devlet hastanesi haftalarca anlayamamıştı.ondan dolatı bu doktoru tercih ettim
Çok geçmiş olsun.Guven çok önemli.Ben de 3. ayda şifaya geçiş yapmıştım. Mesai saatleri haricinde kanamam olduğu için başka hastahaneye git bakamayiz dediler.Bu yüzden yogunbakimi olmayan ama her kanamada gelip ilgilenen hastahane ve doktora geri dönmek zorunda kalmıştım.

1 hafta ileri geri olmasının hibçbir anlamı yok anlamlı bir fark değil hiç merak etmeyin. Benim kızımda öyleydi gayet sağlıklı doğdu. Doktorlarda biliyorlar aslında bi kaç günlük farkın anlamı olmadığını neden söylemeyip tedirgin ettiler ki sizi anlamıyorum. Benim iki doktorum da hemen söylemişlerdi önemli fark değil 1 hafta diye. Kalp atışlarını duymuşsunuz hamileleiğinizin keyfini çıkarın üzmeyin kendinizi
Haklsın cnm sorun olsaydı söylerdi doktor zaten ben sadce kaybim olduğu için tedirgin m okadr Rabbim dualarımzi kabul etsin inşallah

Önceki sayfalardan biliyor diğer arkadaslar.Oglum doğum esnasında oksijensiz kaldı cnm.Suan %97 engelli ve odası mini bir hastahane.Doktor yine ayni...Sebepleri açık açık anlatırdim ama moral bozmaya gerek yok tekrar.Okuyup etkilenmesinler.

Normal canım korkma.Biz bugün 9. haftaya giriyoruz inşallah ama benim 7.haftada bile devam etti.Rahim buyudugu için oluyor.Normal doğum da aynı ağrıyla başlayıp siddetleniyor.Acilma oldukça bu ağrı giriyor.

Çok geçmiş olsun.Guven çok önemli.Ben de 3. ayda şifaya geçiş yapmıştım. Mesai saatleri haricinde kanamam olduğu için başka hastahaneye git bakamayiz dediler.Bu yüzden yogunbakimi olmayan ama her kanamada gelip ilgilenen hastahane ve doktora geri dönmek zorunda kalmıştım.
Güven veren insaniyetli ve işinin uzmanı gideceğim doktor.İnşallah bu sefer iyi haberler verir.

Gunaydin canlar tekrar...
Doktordan geldim simdi. Bebisi gorduk kalbi de duyduk ama maalesef kanama alani varmis ve dusuk riski varmis. Ozellikle bu bir-iki hafta dikkat edeceksin dedi. Uzun yuruyusler yapmayin dedi. Progestana devam edicez dedi. Tahliller istendi.
Sonra mide bulantim icin de hap verdi. Eger yine de yiyemeyip halsiz dusersen gelirsin serum veririz dedi. Bir de ilk uc ay tuzlu yiyebilirsin mideni bastirmasi icin dedi. Kilo verebilirsin yiyemiyorsun, cikartiyorsun bu cocugu etkilemez korkma dedi.
Sadece kanama alanina dikkat etmemiz lazim dedi. Bakalim hayirlisi olsun artik hakkimizda.. benden haberler boyle canlar.
Geçmiş olsun canım inşallah sımsıkı tutunur bebeğin sana :KK66:

Çok çok geçmiş olsun canımm Allahım şifa versinn bebegınede saglık versin inşallah canım Rabbim korusun sizi tarifi zordur Rabbim hayırlı dogumlar nasip eylesin inşallahh

Tüp bebekte haftayı nasıl hesaplıyoruz. Ben şuan kaç haftalığım :) 7 ağustosta transferim oldu. Birde senin artış nasildi gün gün.
Merhaba transfer tarihine göre hesapliyorsun senin 5+2 günlük bebegin. 28 nisan doğum tarihi tup bebek gebelik hesaplamada transfer tarihini girip bakabilirsin.

Kızlar biraz kafa dağıtalım :eğlence:Geçen günlerde Çin Takviminden bahsetmiştiniz burada. Benim oğlum doğru çıkmıyordu ama Çin takvimine göre yaşıma bakmıyormuşum. Bugün kendi kendine hesaplayan bir siteden baktım, satı yazdım ama aslında döllenme zamanını soruyor (oğlum kesinlikle Temmuz da döllendi- önemli olan AY) yaşım 29 (Ekim de 30 olacağım) ama bu takvimde 31 mişim meğer şuan.
Baktım Oğluma gerçekten erkek diyor, bu hamileliğime kız diyor:KK200: inanmak istedim sanırım hahaha
Bakmak isterseniz:
https://www.yourchineseastrology.com/calendar/baby-gender-predictor.htm
Ay banada kiz diyo insallah dielim

Tüp bebekte haftayı nasıl hesaplıyoruz. Ben şuan kaç haftalığım :) 7 ağustosta transferim oldu. Birde senin artış nasildi gün gün.
Benim 9. Gun 32.5 dr benden 4 gun de bir istedi betahcg 4gun sonrasi 138.86 ondan 4 gün sonra ise 775.94 bu son oldu artık gerek yok dedi, bir hafta sonrasına gel keseye bakalım dedi. 5+3 te kese oluşmuştu vajinal muayene de gördük.dun ise evime yakın özel bir hastanede ultrasonda bebeğimi görmek için gittim. Kese 8.36 dan 23.66 büyümüş bebegimde içindeydi minicik:) kalp atışları için bir hafta sonra bakabiliriz dedi kendi dr um olmadığı için karından bakıldı vajinal muayene olmadi.Nasipse cuma günü kendi dr ma muayene olmak istiyorum.Biraz zaman geçsin diye bekledim git gel yapmayim diye bakalım..

Canım benim 3 gün öncesine kadar her an adet olacakmışım gibi sürüyordu ağrı. Yan yatınca iyice batıyordu. Daha yeni geçti.

Normal yani çok şükür :)

Merhaba transfer tarihine göre hesapliyorsun senin 5+2 günlük bebegin. 28 nisan doğum tarihi tup bebek gebelik hesaplamada transfer tarihini girip bakabilirsin.

Benim 9. Gun 32.5 dr benden 4 gun de bir istedi betahcg 4gun sonrasi 138.86 ondan 4 gün sonra ise 775.94 bu son oldu artık gerek yok dedi, bir hafta sonrasına gel keseye bakalım dedi. 5+3 te kese oluşmuştu vajinal muayene de gördük.dun ise evime yakın özel bir hastanede ultrasonda bebeğimi görmek için gittim. Kese 8.36 dan 23.66 büyümüş bebegimde içindeydi minicik:) kalp atışları için bir hafta sonra bakabiliriz dedi kendi dr um olmadığı için karından bakıldı vajinal muayene olmadi.Nasipse cuma günü kendi dr ma muayene olmak istiyorum.Biraz zaman geçsin diye bekledim git gel yapmayim diye bakalım..

Seninde değerler düşük başlamış ama çok şükür keseyi gördün. Darısı benim başıma belki bende yarın görebilirim :)

Ben hep günü gününe adet olurum yumurtlamada geç olmazdı ama sorun olmaz okadr geri olması cnm merk etme
Adet ge c olunca döllenme de ge c oluyor bu normal. Ama siz de adet gecikmesi yok diyorsunuz yine de ge c döllenme oluyor mu onu bilmiyrm. Ins bisi yoktur. Ilerleyeny
Ben hep günü gününe adet olurum yumurtlamada geç olmazdı ama sorun olmaz okadr geri olması cnm merk etme[/QUOTE
doktor normal dedi. Bi sıkıntı yok şükür
y
Ben hep günü gününe adet olurum yumurtlamada geç olmazdı ama sorun olmaz okadr geri olması cnm merk etme
Yok zaten doktor bi problem yok dedi haftasına göre uyumlu geç döllenme dedi. Sizin de belki öyledir diye söyledim ben. Geç döllenme olunca biraz geriden gidiyor adet tarihine gore:KK66:

X