2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bizde bugün gittik kontrole herşey yolunda :) kalp atışlarınıda dinledik :) bir ay sonra ikili tatamaya çağırdı :)

Gözünüz aydın maşallah kızlar.
Güzel haberlerimiz bol olsun inş

Kızlar benmde 8 haftalık olması lazmken 7 haftalık cıktı kalp atışlarını duydum çok şükür ama kan pıhtılaşması olduğu için hep bi yanım tedirgin
1 hafta ileri geri olmasının hibçbir anlamı yok anlamlı bir fark değil hiç merak etmeyin. Benim kızımda öyleydi gayet sağlıklı doğdu. Doktorlarda biliyorlar aslında bi kaç günlük farkın anlamı olmadığını neden söylemeyip tedirgin ettiler ki sizi anlamıyorum. Benim iki doktorum da hemen söylemişlerdi önemli fark değil 1 hafta diye. Kalp atışlarını duymuşsunuz hamileleiğinizin keyfini çıkarın üzmeyin kendinizi

Anladım. Bu gibi durumlarda bebegin kalp atisi başta iyi ise gebeliğin devam edeceğini düşünüyorlar ve coraspirin ve iğne ile pıhtılaşmanin önüne geçiyorlar ancak başlangıçta bebegin kalbi yavaş atıyorsa hiç bir iğne ve ilaç yazmadıklarını duyuyorum genelde. Pıhtılaşma çok yaygın son zamanlarda çok duyuyoruz. Ins kalo atışları hızlanır ve önlem alirlar

Kızlar benmde 8 haftalık olması lazmken 7 haftalık cıktı kalp atışlarını duydum çok şükür ama kan pıhtılaşması olduğu için hep bi yanım tedirgin
Merhabalar benim de aynı. 8 hafta olması gerekirken 6 hafta 5 gün dedi. Kalp atışları iyi dedi. Geç döllenme olmuş diyerek adet tarihini değiştirdi.

Adetleriniz düzensiz miydi peki? Aradaki fark çok normal bence. Ilerleyen zamanlarda son adet tarihine bebek yetişebiliyormuş ya da ge c döllenme olabiliomus.

Cevabın için teşekkürler canım. Doktorun da dediği gibi geç döllenme olduğu için hafta hesabı farklı olmuş önemli değil kalp atışını duymuşsun önemli olan o gözün aydın canım:)

canım kanaman varsa
@benbilmem Eğer gitmek istersen Acıbadem - Dr. Elif Çınar. Çok tatlıydı. Sadece çok bekledik ama girince unutturdu

Elif hanım çok tatlıdır canım memnun kalırsın. Kızım da dr um oydu

Gunaydin hamislerr ve guzel bebislerii

Cok guZel yazmissiniz.. tum sureci anlatmissiniz emeginize saglik
Merhaba canım.Az da olsa içlerindeki endişe hafiflemistir inşallah.Stres çok etkiliyor gebeliğin gidisatini.Bu arada kalp atışlarınız hayırlı olsunBol bol yat kanama vs de kalmaz hiç merak etme.Ne yaşamak istiyorsan onu düşün.Aklimizdan geçmesi dahi duadir.

Selam canım.Bir sitede okumuştum gebelikteki bulantı aslında vücut ve ruh temizliği yapıp bedeni ona hazır hale getirmek için bir nevi tutulan bir orucmus.Bakma bizim bulantımizin olduğuna, yanımızda habire yemek getiren biri olsa yerdik biz de bence.Bulanti falan hak getirirdi yani.tabi sen yine de kontrollü gitmeye çalış ki ileriki aylar çok alma.

Cnm göbeğini gere gere giycen artık, içine de cekemezsin cocugu ki

İçme icmeee, sabaha kadar tuttuğun yeter zaten sekerim

Tatlımmm naber nasıl gidiyor bulantılar dışında

Canım çok normal1-2 hafta ileri veya geri olabilir geç döllenme hem 4 gün varmıs arada yakalar ilerleyen zamanlarda sıkma canını

Tatlımmm naber nasıl gidiyor bulantılar dışında
İyi kuzum şükür senin nasıl gidiyor.Sabah ve akşam bulantısı rutin zaten.Yemek yaparken aldığım koku alt üst ediyor beni.Baskasinin yaptigini yiyebiliyorum ama kendim yapıp da tencerenin başında bekleyince hicbirsey yiyemiyorum.Bide şu uyku hali geçse süper olacak.

İnşallah canım hayırlı olsun sanada..
Evet cnm ücret almıyor doktor.İlk gebeliğimde yaşadıklarımdan dolayı kendisi gönüllü olarak herşeyi yapmak istedi, cok israr ettik ama kabul etmedi.Baskasina gitmemi de istemedi.Biz de kabul ettik.
Yüreği ne güzel bir doktormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…